TORU Foorum

Torufoorumi kevadine kokkutulek vol.6 Tartus klubis Baribal 29. aprillil

Kermit - 20.3.2011 22:42

Täna algas kevad. Varsti on mätas kuiv ja päike teeb taevas kõrgemaid ringe. Kuna idee on kanalis olnud juba viimasest kokkutulekust Kilulinnas saadik, siis nüüdseks tuleb koosviibimine ja arvutialase kirjandusega ühistutvumine korraldada lõunaosariikides. Idee on, kuid kuupäev lahtine. Mõtleme siin siis nüüd välja, kes, kus ja millal :)

Asukohaks saab olema kõrts Baribal

Koht ise SIIN!

[Muudetud: 27.4.2011 DazBoot]

RustyZ - 20.3.2011 22:46

Öelge kuupäev. Peaasi, et nädalavahetus ja suhteliselt kuu algus on.

DazBoot - 20.3.2011 22:49

Tallinn on jah Tartule võlgu tiba, mina olen käsi... tulen koos konnaga :)
Mõelge sealsed tegijad koht välja, aja leiame...

[Muudetud: 20.3.2011 DazBoot]

Kermit - 20.3.2011 22:51

Tartu kammipleissidega pole konn kursis. Siiski hea oleks, kui kohas oleks ka suitsuruum või terrass, sest mälus torudega mööda treppe kammida mulle ei meeldi :D ...veel vähem meeldib mulle see, et ei saa suitsu teha :lol:...tegelt ka, im serious as poop!

onuwoody - 20.3.2011 23:31

Niimoodi kirjutas: Kermit  
Tartu kammipleissidega pole konn kursis. Siiski hea oleks, kui kohas oleks ka suitsuruum või terrass, sest mälus torudega mööda treppe kammida mulle ei meeldi :D ...veel vähem meeldib mulle see, et ei saa suitsu teha :lol:...tegelt ka, im serious as poop!

Ausalt, pole ammu enam seal käinud ja ei tea kas seal suitsuroom on või mitte, aga seoses Hr. Kermit avatariga meenus kohe SEE koht
Vanasti oli küll väga mõnus kamm koht, praegust olukorda ei tea.

retro900 - 20.3.2011 23:53

Pea-asi, et kahe nädala pärast hakkaks ajaplaneering!

DazBoot - 21.3.2011 00:31

Krt, elus saab anult korra surra... peaks selle Tln-Trt lennuki ära proovima. Kermit, tuled langevarju ulatama?

onuwoody - 21.3.2011 00:39

Niimoodi kirjutas: DazBoot  
Krt, elus saab anult korra surra... peaks selle Tln-Trt lennuki ära proovima. Kermit, tuled langevarju ulatama?

Tartust Tallinna võite lennukiga minna, Tartusse oleks soovituslik ikka ühes tükis jõuda :lol:

RustyZ - 21.3.2011 04:19

oh mul töötab tuttav neiu krooksus. A seal suht vähe ruumi. Samas joogid on ok hinnaga. Ma soovitaks ikka püssikat ja püssika punast. Tra kes püssi punast proovind pole ei ole tartus käinud ka. ei koti raisk.

SentiNel - 21.3.2011 11:18

Krooks paneb ilmselt ilmade soojenedes välisterrassid jälle käima, lahendades suitsuruumi probleemi. Õlu on 1.60 eurot 0.5l
Püssirohukelder on avar, P-N 1l Püssi Punast 2 eurot, aga tihtipeale tuleb õhtuti osta pilet, mis ei taga korduvat sissepääsu. Suitsuruum on seal pisike ja rohkemate suitsumeestega muutub tõsiseks Auschwitziks.
Pirogovi Plats, eeldusel, et lumi on miitingu ajaks sulanud, on lähimast alkoholipoest~150 meetri kaugusel, suitsu võib teha palju kulub ja hädad tehakse kas rohelisse vegetatsioon-tüüpi põõsastesse, rohelisse mobiilpeldikusse, Püssirohukeldrisse või Lossi 3 asuvasse Ülikooli Filosoofiateaduskonna hoonesse. Lisaks paistab päike, linnud laulavad, võimalus on tegeleda aktiivselt sotsiaalabiga tühjade konteinerite annetamise näol. Lisaks võib miiting kokku sattuda kevadiste tudengipäevadega (25 apr.-1. mai), mille raames toimuvad Pirogovil põnevad üritused, millest osavõtmiseks ei pea üldsegi tudeng olema.
Kokkuvõttes leian ma, et ilmade soojenedes ei ole mõtet kusagil urkas passida, vaid tuleb välja sooja muru peale peesitama tulla.

DazBoot - 21.3.2011 11:55

Keegi soovitas irtsus Baribali... võiks ju toksida? Seal Big Ben ka lähedal kohe.

Aixx - 21.3.2011 13:15

V6tke koht, kus omad joogid kaasa saab võtta.
Mina olen ka käpp, muideks.

Reeferer - 21.3.2011 13:21

Kuupäev pakuks isiklikult veits rohkem huvi, kui koht. Seega jään ootama aega.

kurjajuur - 21.3.2011 14:14

Niimoodi kirjutas: Aixx  
V6tke koht, kus omad joogid kaasa saab võtta.
Mina olen ka käpp, muideks.

Igalepoole saab.:lol:

Meigo - 21.3.2011 14:20

tahaks ka tulla.. aga..

Muerte - 21.3.2011 14:20

Meigo mis aga?
igakord on mingi aga sinuga....
Võro pole nii kaugel Tartust ju

Finantsanalüütik - 21.3.2011 15:41

Võtate uusi vanatorulasi ikka lahkelt vastu? Mõtlen ka kohaletulemisele kui aeg sobib. Teeks tutvust teiste torulastega. Tartus on ju Zavood. Lisaks Nott ja Möku. Suudelevad Tudengid, Sõprade juures. Praegu hetkel rohkem meelde ei tule kus mürada võiks. Ahju all on ka mingi uus pubi.

joosep - 21.3.2011 15:51

Mõned näited kus pidada.

http://www.visittartu.com/tartu-linna-turismiinfo/toitlustus-soogik...

DazBoot - 21.3.2011 16:25

Niimoodi kirjutas: Muerte  
Meigo mis aga?
igakord on mingi aga sinuga....
Võro pole nii kaugel Tartust ju
Meix ei saa isegi Võrusse tuldud nagunii :)
Tallinnasse ei jõudnud, Tartu ka ei sobi... äkke teeme tema aias?

kurjajuur - 21.3.2011 16:28

Ei tee tema aias. Lihtsalt.

DazBoot - 21.3.2011 16:35

Muidugi ei tee... ta ei jõua ise ka sinna :)

Muerte - 21.3.2011 16:47

Niimoodi kirjutas: Finantsanalüütik  
Võtate uusi vanatorulasi ikka lahkelt vastu? Mõtlen ka kohaletulemisele kui aeg sobib. Teeks tutvust teiste torulastega. Tartus on ju Zavood. Lisaks Nott ja Möku. Suudelevad Tudengid, Sõprade juures. Praegu hetkel rohkem meelde ei tule kus mürada võiks. Ahju all on ka mingi uus pubi.

Võiks olla lihtsalt ligipääsetav. (suitsetamis koht võiks olla lihtsalt ligipääsetav, erinevate kahepaiksete jaoks)
Zavis on trepid.. Mökust rääkimata.

(ma üldse ei kujuta ette kuidas Mökusse ratastooliga sisse saab.)

(ja zavood on meeletult rahvast täis tavaliselt... ja kõik need vanad rokipeerud tulevad ja hõõruvad end vastu mind ja ostavad mulle õlut.... naeratavad... vuntsid himuralt võbelemas)

[Muudetud: 21.3.2011 Muerte]

DazBoot - 21.3.2011 16:52

/.../ suitsetamis koht võiks olla lihtsalt ligipääsetav, erinevate kahepaiksete jaoks

Ma arvan, et mullegi kuluks kaldtee ära mingi kell? :yes:

kurjajuur - 21.3.2011 16:55

(ja zavood on meeletult rahvast täis tavaliselt... ja kõik need vanad rokipeerud tulevad ja hõõruvad end vastu mind ja ostavad mulle õlut.... naeratavad... vuntsid himuralt võbelemas)

[Muudetud: 21.3.2011 Muerte]

:lol:

Ega need urkad ei sobi jah eriti. Seal ei saa rääkida ka omavahel normaalselt. Ehk siis: krooks, zavood, möku jne.

xps - 21.3.2011 18:16

Hea meelega ühineks ise ka- kuid praegu väga longshot, et seda kindlalt öelda. Aga kui oodatud olen, siis ikka.

Tartus oli üks paremaid kohti kunagine "Maksuamet" ja hiljem seesama koht siis "Suudlevad tudengid"- ei tea, mis nimega see praegu.

DazBoot - 21.3.2011 18:27

Niimoodi kirjutas: xps  
Aga kui oodatud olen, siis ikka.
Kõik on oodatud :) Mida rohkem, seda uhkem tunne pärast pilti kokku panna, igaüks pajatab killukese...

Meigo - 21.3.2011 19:36

Ega sinna jooma ei minda, st mälu kaotama.

Muerte - 21.3.2011 19:39

Ei Meigo... Sinna minnakse alustuseks kohale...

nukentes - 21.3.2011 20:15

oleks ka kohal a millal u. toimub?

Meigo - 21.3.2011 21:30

Kutstume Faf'i ka, siis mul ka kellegagi koos raamatut lugeda.

Kermit - 21.3.2011 21:50

Siin arutati asja ja jõuti mõttele, et äkki on ratsionaalsem mõte teha asi mai algul. Siis on juba päiksel taevas korralikumad tuurid ja saab väljas päikse käes tolgendada. Esimene mai on pühapäev, mis on hapu päev. Ma ise pakuks välja 7. mai. Sinna on aega piisavalt, et ka nt kurjajuur saaks enda ülikiire ja sisutiheda elu selleks ajaks peatada...

kurjajuur - 21.3.2011 22:33

No mulle oleks ilgelt perfektne päev 29. aprill(vist). Siis nagunii vaja sinna liikuda. Aga mai algus on hea aeg küll.

Meigo - 21.3.2011 22:34

margus juba vingus, et vormel on 7. mai.

kurjajuur - 21.3.2011 22:36

Keda see vormel kotib? Mõned kohad kannavad üle ka ilmselt. Big Benis vast näidatakse. Jalkat vähemalt seal näidatud.

Aixx - 21.3.2011 22:50

mis teie kokukas näeb välja nii, et lähete lihtsalt kuhugi, istute maha ja "jee, kokkutulek!!!!1111111? võtke mingi private pleiss ikka, igaüks plekib soti või nii...
saab teha, mis ise tahame ja suitu ka teha seal, kus tahame. ;)

DazBoot - 21.3.2011 23:28

@Aixx, tulla võivad kõik, kes julgevad :)
Ei pea olema vana kokukakala selleks... ja ei pea seda rohkem dikteerima mingit "fa-fa-faa, mis te joote seal vää?"

@Meigo, sina kobi kohale ükskord, enne kui sõna võtad!

[Muudetud: 21.3.2011 DazBoot]

Aixx - 22.3.2011 00:09

okei, ei hakka parandama asja, mis töötab. ;)
pange kuupäev paika ja proovin kohal olla

Kermit - 22.3.2011 09:31

Ennustus: Põhjamaades tuleb aprill jahe, mai aga soe
http://www.ilmajaam.ee/?id=406373

"Põhjamaades ja Põhja-Euroopas peaks saama mais nautida lausa kesksuviseid temperatuure."

Seega on vist põhjust mõtelda siiski mai peale. See, kas keegi ilmaennustusi usub või mitte jäägu ta enda teada. Tänapäevased ilmajaamad on tipptasemel ja praeguse seisu järgi ennustavad kevadeilma. Kui Maamuna otsustab vahepeal teisiti, siis on rumalus süüdistada valetavat ilmajaama.

Mingi vormel on küll nüüd viimane asi, mille pärast vinguda. F1 on mõttetu millisekundi tagaajamine! Pealegi, seda näitab kordusena.

Finantsanalüütik - 22.3.2011 09:45

7. Mai kohe üldse ei sobi. 14 mai sobiks :). Aga kui teistele sobib, siis pole midagi teha ja tuleb vahele jätta.

Kraaks - 22.3.2011 11:09

Siiamaani ääri-veeri kiibitsenud, aga tulekust pole asja saanud. 26 aprill-12mai. Kui jääb selle vahe sisse, veaks ennastki kohale. Selle aja sees vist igal pool terrassid väljas. Krooks, Pool kuus või Püss - kõik sobiks. Kui liigne vanus takistus pole tulen kaema.

margus - 22.3.2011 17:54

Mingi vormel on küll nüüd viimane asi, mille pärast vinguda. F1 on mõttetu millisekundi tagaajamine! Pealegi, seda näitab kordusena.

Vormel on weekend üritus, millisekund päästab elu mõnikord :] ja kordus on lihtsalt kordus...

7. mai mina tulla ei saa. Millest on väga kahju muidugi, aga ma olen kindel, et paat teeb mulle mõned pildid üritusest mida ma siis nukralt kodus küünlavalgel(Meigo lubas korgid välja keerata :( ) vaatan.

DazBoot - 22.3.2011 18:09

Teeks ikkagi aprilli lõpus? 29 või 30 näiteks?

kurjajuur - 22.3.2011 18:27

29. aprill oleks vägaväga hea. Siis ma oleks umbes kindlalt kohal.

Meigo - 22.3.2011 19:48

vormeli ajal on korgid väljas, mitte mingil teisel ajal..

Muerte - 22.3.2011 19:50

Mmmm...
Selles suhtes, et 5. nda kuupäeva ligidale võiks olla..
kuu lõpus on mul penss otsas...

(jah noored ja torud kes mind ei tea. Ma olen pensionär. Ma mängisin Doomi kui te polnud veel sündinudki"

kurjajuur - 22.3.2011 19:52

:lol::lol:

A vaadake Muerte signatuuri ka. Tänapäeva meditsiin ok jõher. Vadake, kui noor penskar välja näeb.:lol:

Peaasi, et neljandal ei tee. Siis arstlik komisjon ja ei viitsi kindlasti midagi teha siis. A no see keset nädalat nagunii.

[Muudetud: 22.3.2011 kurjajuur]

Kermit - 22.3.2011 20:28

Mmmm...
Selles suhtes, et 5. nda kuupäeva ligidale võiks olla..
kuu lõpus on mul penss otsas...

(jah noored ja torud kes mind ei tea. Ma olen pensionär. Ma mängisin Doomi kui te polnud veel sündinudki"

Samad sõnad! Konn on nii samuti pensionär, kes saab palka 4.-5. kuupäeval. Ja noh, kuu lõpus on... ma ei taha sellest rääkida.

SentiNel - 22.3.2011 20:48

Kuu lõpus on kriis, see on konnalegi selge. Ja sellega arvestades tasuks valida koht ka vastavalt rahakotile. Suudlevad/Maksuamet on näiteks võrdlemisi kallis, nagu ka Ristiisa/Big Ben.. Pool Kuus on isegi suhteliselt odav aga keldris passimine pole teab kui huvitav, kui väljas ilus ilm juhtub olema...

Trancealliance - 22.3.2011 21:12

Omalt poolt annaksin hääle vanale heale püssikale:cool: Viisakas pleiss, normaalselt ruumi, korralik programm, odav õlu (püssi punane), üsna esinduslik valik saamahimulisi emaseid ja piro on samas kõrval.
Pool kuus on alla käinud ja suudlevad/maksuamet/ristiisa/big ben pole ka nagu need õiged kohad, kus korralikult möllu saaks.
Kuu algus oleks kindlasti parim aeg. Siis on palga/pensi/toetustepäevad ja on ehk võimalikult paljudel torulastel võimalik end kohale vedada...:)

Reeferer - 22.3.2011 21:44

Yup yup kuu päris täitsa algus oleks hää, samuti mingi enam vähem nv (tegelt ei mängi rolli, tööpäevadest oleneb) Aga mai algusesse saaks orgunnida küll mingit tühjemat auku tegevuskavva. Ja püss on päris sümp koht küll, ei ole mu sihtkohtadest ega maandumisplatsidest liialt kaugel ka:love:

Aixx - 22.3.2011 23:59

Mina olen 29. poolt, mõelge koolilaste peale, kellel 20nda paiku stipp tuleb ja kuu alguseks on see ilmselgelt otsas?! :P

ttaavi- - 23.3.2011 00:05

Kas koht peab olema kindlasti mingi pubi vms?
Ise tean Tartu kesklinnas, GMP Plaza kõrval majas ühte head peo kohta. Katusekorter(Vallikraavi 2), saun, kaks korraliku peldikut, avar ning keegi ei tule tüütama. Krooni aja oli rendihinnaks 2500 krooni. Ei kujuta, kas kamba peale palju või vähe, kuid oma seltskonnaga olla on seal päris mõnus.

kurjajuur - 23.3.2011 00:09

Jah, peab olema mingi kõrts või mõni muu avalik joomapunker või -plats.

..vähemalt võiks ju nii olla...

Trancealliance - 23.3.2011 00:28

Einoh.... See katusekorter sobiks vist ka, aga kõrts oleks nagu ehedam...Katusekorteriga on orgunni palju. Et kõik selle üles leiaks ja et keegi kaotsi ei läheks jne...
EDIT: Kui suur see katusekorter on?

[Muudetud: 22.3.2011 Trancealliance]

kurjajuur - 23.3.2011 00:41

Mõttetu jama.

Sinna võib isegi ööseks kinni jääda.

Aixx - 23.3.2011 00:41

ei ole midagi palju, mõned jagavad numbreid ja saab hakkama küll, ega torud lollid pole:D
Minule meeldib see variant isiklikult rohkem, ei ole mingi "kell 6 kõik koju" asja.
2,5k kamba peale pole üldse palju ka, kui pleiss ise normaalne on.

kurjajuur - 23.3.2011 00:44

Tartus on selline hea lahendus, et pirogovi plats on 24/7 avatud. Rohkem ka kui vaja. Ja jooki saab ka kui vaja. Väljaspool alkoholimüügiaega.

Aixx - 23.3.2011 00:51

Ah, vaadake ise, mina pole Tartu inimene ja ei oska kommenteerida, ainul kuupäev võiks kuu lõpupoole olla...

IRC:
kurjajuur: issand, sääästku joogiraha kokuka jaoks :D
DazBoot: räägib vend, kes paneb isa tagant suitsu rotti? :D

RustyZ - 26.3.2011 04:42

l****, siis peab naisi sinna sebima, kui me katusekorteri võtame (ja keegi peab raha koguma jms), sest raisk kisub mingiks pedeorgiaks ära ju :D

Meigo - 26.3.2011 09:40

sul on poiste vastu midagi v

Reeferer - 26.3.2011 10:16

29. just nagu sobiks, iseasi, kuidas selleks ajaks resurssidega on:ninja: (1 päev enne palgapäeva:fake sniffle: ) Aga no eks on ju sinnani veel aega heasti.

[Muudetud: 26.3.2011 Reeferer]

SentiNel - 26.3.2011 11:32

Pirogov Power +1
29 sobib mullegi.

Aixx - 27.3.2011 02:47

Rustik, good point, ise selle peale ei mõelnudki. Huvitav, miks? :S :rolleyes:

telex - 27.3.2011 13:34

Päev paigas?
Tartusse satub üldjuhul kuus kaks korda (mitte segi ajada 6x2). Kultuuripealinna [irwitan] satub harvemini, tunduvalt. Kui täpselt teaks, annaks tööasju nii sebida, et tulemus oleks "hundid-söönd/joond-jne".

Reeferer - 27.3.2011 13:43

Just tegin avastuse, et 29. aprill oleks täpselt ideaalne päev vähemalt mu jaoks. :cool:

[Muudetud: 27.3.2011 Reeferer]

DazBoot - 27.3.2011 14:07

Olgu, 29 it is then... teeme ära! Koht lahtine....

SentiNel - 28.3.2011 10:41

Justnimelt. saavad siis muulased kah vanajumala (linnavalitsuse) selja taga õlut libistada Pirogovi platsil ;D

fastANDfurious - 28.3.2011 20:57

Ok olen kh kohal siis XD . Järgmine kokkutulek võiks põltsamaal olla.

Meigo - 28.3.2011 21:02

jess!

Reeferer - 28.3.2011 21:37

Suure hulga torude kiivalt varjatud märg unenägu on seega siis vist teoks saamas. Ma arvan.

Aga egas midagi, tuleb teha endale kusagile pardatšokki vms mingi top secret fond vms ja nimetada seda uhkelt "29. aprilli fond" ning kõigi kuradima müüjate nimel, kes iga kord sularahaga makstes nagu nimelt sente tagasi annavad (foriil, eriti haige, kui mingi arve on umbes €10 poegadega ja kui ainukesest maksevahendist, milleks juhtumisi on näiteks viiekümnene, saad tagasi AINULT sente:mad: ) korjata sinna kõik kuu jooksul siginev metallvaluuta. Lihtsalt selleks, et oleks lahe kassades lugeda iga kord:smilegrin:
Üldiselt väga combo, kui mingi vääramatu jõud mu kurssi mujale ei suuna, siis olen 29. Pirogovi platsis vist nagu aru olen saanud. Aga kas siis nii, et kui hommikul juba poest humalat jagatakse, siis kohale laekuda või teeks ikka mingi sellise soliidsema "deadline´i"?

[Muudetud: 28.3.2011 Reeferer]

kurjajuur - 28.3.2011 22:27

No mingi algusaja võiks vast paika pannna. Muidu varased joovad end juba kasti ära ja siis need, kes hiljem tulevad, peavad neid tarima igale poole.

DazBoot - 28.3.2011 22:46

Niimoodi kirjutas: Reeferer  
Suure hulga torude kiivalt varjatud märg unenägu on seega siis vist teoks saamas. Ma arvan.

Aga egas midagi, tuleb teha endale kusagile pardatšokki vms mingi top secret fond vms ja nimetada seda uhkelt "29. aprilli fond" ning kõigi kuradima müüjate nimel, kes iga kord sularahaga makstes nagu nimelt sente tagasi annavad (foriil, eriti haige, kui mingi arve on umbes €10 poegadega ja kui ainukesest maksevahendist, milleks juhtumisi on näiteks viiekümnene, saad tagasi AINULT sente:mad: ) korjata sinna kõik kuu jooksul siginev metallvaluuta. Lihtsalt selleks, et oleks lahe kassades lugeda iga kord:smilegrin:
Üldiselt väga combo, kui mingi vääramatu jõud mu kurssi mujale ei suuna, siis olen 29. Pirogovi platsis vist nagu aru olen saanud. Aga kas siis nii, et kui hommikul juba poest humalat jagatakse, siis kohale laekuda või teeks ikka mingi sellise soliidsema "deadline´i"?

Ma ei saanud mitte muhvigi Su jutust aru... aga mina olen nõus :)

Reeferer - 29.3.2011 00:02

Noh, siis "these aren´t the droids you´re looking for" ;)

Kermit - 29.3.2011 06:57

Fuukenscwiili! Peab siis ka fondi tegema...

kurjajuur - 29.3.2011 19:31

Aga kas keegi teab, kus Tartus makaronisalatit pakutakse?

makaronisalat.jpg - 67kB

RustyZ - 30.3.2011 09:08

Lollus on see, et ma olen see kuu rämedalt vahiteenistusega nädalavahetustel tanki pandud. Kurat mäletamist mööda olin kas 29 või 30 vahis ja kui see tõele vastab ei saa osaleda :(

Aixx - 30.3.2011 15:10

wait, eile oli ära või?

DazBoot - 30.3.2011 15:41

Jah Aixx, eile oli 29 aprill...

RustyZ - 30.3.2011 15:43

ja üleüldse, kuu algus oleks parem, kuna mul kuu lõpus rahad alati nullis. Ja pean vahele jätma kui 29ndal kuna pean 30ndal teenistuses olema.

Aixx - 30.3.2011 17:25

Hilja juba, kuupäev on paigas.

DazBoot - 30.3.2011 20:23

Äkki konn paneb avaposti kasvõi kuupäeva paika?

P.S. ja rustik, sinu kiremist ei jõua nagunii keegi ära kuulata... :)
... võib-olla ainult delfiinid ja vaalad lahes saavad su helile pihta?

RustyZ - 30.3.2011 21:46

Äkki konn paneb avaposti kasvõi kuupäeva paika?

P.S. ja rustik, sinu kiremist ei jõua nagunii keegi ära kuulata... :)
... võib-olla ainult delfiinid ja vaalad lahes saavad su helile pihta?

ma teinekord tulen kiren siis koos teiega. lammutage see tartu maha eksole :)

Muerte - 16.4.2011 22:38

Mõtlesime siin DazBootiga, et äkki teeks Baribalis.
Hea keskne koht. Suitsuruumide ja ilma treppidetta...
õlut on.. piljardit on...

Reeferer - 17.4.2011 05:51

Okei aga nüüd on tõstatunud probleem: nimelt on langenud ära mu endised öömajavariandid, mistõttu kuulaks vaikselt maad, et kuhu nurka saaks oma koti toetada püha ürituse toimumise ajaks?

Kribu - 17.4.2011 10:16

Baribal või mitte, lõpuks maandutakse ikka Poolde Kuude pelmeene matsutama :D

Ma seal Baribalis ei ole käinud, peaks tsekkima minema... Samas kui seal ei kõlba, siis kõik teised kohad on sealt kiviga visata nkn (Krooks unustage ära, mul kõrvad hakkavad iga kord sitavett jooksma kui sinna satun ja üks karvane tööl on - no lihtsalt ei ole võimalik selles lärmis mingit vestlust arendada ilma häälepaelu pooleks röökimata).

kurjajuur - 17.4.2011 10:47

Krooksus on raske rääkida jah, kui suurem seltskond on. See kehtib ka kõigi teiste urgaste kohta.

28. ei võiks hoopis teha või?:blush:

Kribu - 17.4.2011 10:53

Niimoodi kirjutas: kurjajuur  
Krooksus on raske rääkida jah, kui suurem seltskond on. See kehtib ka kõigi teiste urgaste kohta.

28. ei võiks hoopis teha või?:blush:

Paljud on reedel tööl, seega ei usu eriti...

koiott - 17.4.2011 10:55

Niimoodi kirjutas: Kribu  
... ja üks karvane tööl on

See oli vihje minu pihta või? ;)

Kribu - 17.4.2011 11:07

Niimoodi kirjutas: koiott  
... ja üks karvane tööl on

See oli vihje minu pihta või? ;)

Pime kana leiab ka tera eksole :D

Sa ei ole karvane ju!

Kraaks - 27.4.2011 06:49

Up! Kas teema suri välja? Ülehomme ju 29!

DazBoot - 27.4.2011 13:13

Teeks mingi 17-18 kogunemise, kes tahavad tulgu varem kohale.

P.S. Muutsin avaposti...

xps - 27.4.2011 20:57

Asjalood kipuvad mul ikka selles suunas, et ei jõua õigeks ajaks kokkutulekule:S

Reeferer - 27.4.2011 23:44

Endiselt pole öömaja, tegelikult mingitel juhtudel võiks ju ka keegi kohalik miskeid odavaid (ikka naeruväärselt odavaid b&b moodi asju) soovitada, kuhu saaks suht kindlalt mingi hetk päeval sisse jalutada ja teatada, et tahan õhtul siia maanduda ning siis nad umbes oleksid nõus mu lahkelt vastu võtma kui ma sinna peaksin laekuma. Kuigi eeldan, et sel nädalal on Tartus taolised kohad üsna täis seoses tudengipäevade ja muu mölluga. PS! Tasuta võiks parkida ka saada.

Krt ma nüüd lugesin oma posti ja vaatasin, et nõudmised päris suured. See-eest aga ei sea erilisi nõudmisi ööbimiskoha tingimustele (katus, seinad ja miskine ase siiski põhilised).

DazBoot - 28.4.2011 09:45

Pidutseme seni, kuni jaksame ja siis kõik Kribu juurde ühikasse...
Kribu, sul seal ühikas vabu tubasid on? (või siis vabu tüdrukuid tubadega?) :smirk:

Kribu - 28.4.2011 18:52

:D Mingi hostel on muidu küll, aga ma pole kursis sellega üldse... http://yhikas.emu.ee/hostel/ uurige ise :p

DazBoot - 28.4.2011 19:05

Mina isiklikult kardan Hosteleid (eriti pärast Tarantinot)... eks kui mujale ei saa, siis mängime margusega hommikuni piljardit ja istume alessiga Emajõe sillal/silla all kalal... :)

Kribu - 28.4.2011 19:54

Pool 6 on poole kuueni avatud... :P

DazBoot - 29.4.2011 13:45

Nii... osa rahvast hakkab 17:00 ajal Tallinnast sõitma. Tartus näeme!

Kribu - 29.4.2011 15:28

Daz käskis edasi öelda, et nad jõuavad miski peale seitset alles... Et siis pole väga mõtet varem kohale siblida :)

Muerte - 30.4.2011 01:00

Daz käskis õelda....
.... et kõik on kõige paremas korras!

margus - 30.4.2011 07:33

Käidud, tehtud. Oli tore ja lõbus nagu ikka meie üritustel. Sai näha vanu häid tuttavaid ja sai juurde uusi toredaid tuttavaid. Igati korda läinud üritus. Kahju ainult, et meid jälle ikkagi suhteliselt vähe kokku kogunes. Järgmine kord ma nõuan ( :) ) , et meid oleks rohkem.

Meigo - 30.4.2011 07:42

kui sa mind ära poleks bänninud oleks ka tulnud

margus - 30.4.2011 07:43

Niimoodi kirjutas: Meigo  

bla-bla

Muerte - 30.4.2011 07:46

Niimoodi kirjutas: Meigo  

:lol::lol::lol::lol::lol:
Hea vabandus...

Meigo - 30.4.2011 07:46

võta nüüd vähemalt maha

RustyZ - 30.4.2011 08:50

Ma juba sellepärast ei võtaks, et sa kohale ei ilmunud!

Aga tore näha, et teil asi õnnestus. Loodan, et järgmine kord saan ka ise kohal olla (ootan suvepäevi, kuigi võib juhtuda, et olen siis merel :()

Muerte - 30.4.2011 08:56

Teeks järgmise kokuka merel....
RustyZ il on pleiss olemas...:D

margus - 30.4.2011 09:13

Minugi poolest. Piritalt laenutame paadi nr. 96 ja õkva avamerele....

SentiNel - 30.4.2011 11:30

Tore oli. Esimene kokkukas Tartus, rahvast oli (vähe). Huvitavad persoonid andsid näole ja taaskord leidis tõestust fakt, et väljaspool Tartut härrad jooki ei kannata :P Vähemasti oli mõnus DazBooti ja Reefereri üles sakutada. Samas oleks probleem tulnud kui margus oleks ära vajunud ;D

E:
Attendance kah, enamvähem järjekorras või nii:
Kraaks (korraks)
SentiNel
A|S
Reeferer
Kribu
margus
DazBoot
Muerte

Raudselt keegi jäi nimekirjast välja, näiteks need Kribu sebitud poisid :D

[Muudetud: 30.4.2011 SentiNel]

Muerte - 30.4.2011 11:39

Vhmlt oli lõbus....
igatepidi..

Kermit - 30.4.2011 11:39

Kahju, et ise suutsin tõved külge saada ja enda kokkatiigis passima:( Aga ma panin kokuka auks eile ikkagi peale :D
Kuidas mu õde ennast üleval pidas? :D

Muerte - 30.4.2011 11:40

Kahju, et ise suutsin tõved külge saada ja enda kokkatiigis passima:( Aga ma panin kokuka auks eile ikkagi peale :D

Viisakalt.
Hoolistesin, et ta koju jõuaks...ega Tartu pole mingi Tallinn, et üksi kõndida võib.

SentiNel - 30.4.2011 11:42

Ja õige jah, konnapreili oli ka kohal ju vahepeal..

Kermit - 30.4.2011 11:45

Viisakalt.
Hoolistesin, et ta koju jõuaks...

Ega koju pole ta siiani jõudnud :D

Muerte - 30.4.2011 12:03

Viisakalt.
Hoolistesin, et ta koju jõuaks...

Ega koju pole ta siiani jõudnud :D

Ei noh... sinna kus ta ööbis...
asendus kodu...

"Kus müts seal kodu"

kui ta kannaks mütsi:D

DazBoot - 30.4.2011 12:56

Tere... tahtsin öelda, et...

DazBoot - 30.4.2011 13:03

Sentinel sai nähtud ja Reeferer, Muerte oli omas elemendis konna õega, Kribu kadus kuhugi oma peikadega, A_S'i (ässi) sai üle paari aasta nähtud...

SentiNel - 30.4.2011 13:09

Ära unusta meeleolukat potitaime, millega sa Baribalis tantsu lõid :D

DazBoot - 30.4.2011 13:13

Vähemalt ma sain ta tel. numbri ;)

Kribu - 30.4.2011 16:34

Irw, ei olnud nad mu peikad midagi... Nad ise tahtsid me lauda tulla, vaadake kui nukralt nad seal passisid :D

Ja kreisi oli ka kohal!

RustyZ - 30.4.2011 20:16

Sentinel sai nähtud ja Reeferer, Muerte oli omas elemendis konna õega, Kribu kadus kuhugi oma peikadega, A_S'i (ässi) sai üle paari aasta nähtud...

kas äss polnud mitte tookord woodstokis kui..tra või kes see siis oli?

Kribu - 30.4.2011 20:40

Oli küll woodstockis A_S ka :p

RustyZ - 30.4.2011 20:47

Oli küll woodstockis A_S ka :p

ma mäletan sinu prinki kanni ainult :D

Kribu - 1.5.2011 00:05

Lollakas :D

RustyZ - 1.5.2011 03:40

Lollakas :D

See oli kompliment! :D

DazBoot - 1.5.2011 10:37

Kas keegi võiks mu S.M.A.R.T. info üle kontrollida? Kuskil keskööst kuni poole kuueni on kõik kohad bad sectoreid täis.
Kui ketta lõpust skännima hakata, siis meenub hommikune Tartu bussijaam ja Statoil, koos marguse ja Reefereriga (kuhu ta üldse kadus?) ja viski ja Walteriga...

P.S. Ja kuhu Muerte ja margot on kadunud? Isegi irtsus pole näole andnud...

Aixx - 1.5.2011 19:34

l****. Viimased 6 päeva joonud, reedel olin Tartus ka. Täitsa meelest läks see üritus :(

DazBoot - 1.5.2011 21:42

Pole hullu, me ei märganudki sind :D

SentiNel - 1.5.2011 21:43

Keskööst poole kuueni viibisid sa Poole Kuues vahelduvates teadvusestaadiumites, millest ma sind (ja Reefereri) juukseidpidi välja tirisin. Ära väga pahane ole, see tundus tollel hetkel kõige kiirem meetod sind turvamehe huviorbiidist päästmiseks..

Aixx - 2.5.2011 00:17

Pole hullu, me ei märganudki sind :D
tänks, sõber <3

Reeferer - 2.5.2011 07:14

Et siis jah. Tore oli. Pool kuus oli mingi aeg. Ja siis bussikas. Aga bussikast ma sattusin kusagile. Igal juhul olin laupäeva hommikul tagasi Rakveres, taskus mingil arusaamatul põhjusel bussipilet Tallinn->Rakvere. Ei suutnud ma ei hommikul ega suuda ka siiani mõista mis kebens sellega oli kuigi mäletan mingit diskussiooni teemal damn, vale pilet vms.
P.S. Mu meelest oli McDonald´si burksitripp ka mingil ajahetkel.

Muerte - 2.5.2011 11:15

Reeferer du bist alive!

DazBoot - 2.5.2011 11:44

Oot? Mis Reeferer tuli meid bussi peale saatma ja sõitis Tallinna kaasa? :lol:
Meenutab kuidagi "Saatuse iroonia ehk Hüva Leili!"

Reeferer - 2.5.2011 12:13

Tegelikult meenub samast õhtust natukene varemast jutuajamine umbes sarnasel teemal :lol: Igal juhul: "Hello Wisconsin!"

Kribu - 3.5.2011 20:53

Joppas, et koju läksin, oleks ka äkki Tallinna sattunud kogemata :D