TORU Foorum

Miks käid siin?

xps - 20.3.2017 12:13

Kuigi see foorum hakkab praktiliselt välja surema (foorumi pool- irc kohta ei oska öelda praegu), siis tekkis küsimus, et need vähesed kes veel siin käivad- miks te käite?

Mina ise käin ilmselt sellepärast, et harjumuse jõud on väga suur, vahepeal saab Eczema käest head mussi ja mõnikord on ka huvitavam teema. Aga harjumuse jõud ilmselt kõige suurem...

[Muudetud: 21.3.2017 xps]

nukentes - 20.3.2017 13:29

Harjumusest, ega muud vist midagi polegi

Rauno266 - 20.3.2017 15:07

Kui päris aus olla, siis foorumi link on jätkuvalt bookmarkide ribal youtube ja HV foorumi vahel, nii et vahepeal klikin lihtsalt mööda.

margus - 20.3.2017 16:33

Vana arm ei roosteta....
:)

veiko53 - 20.3.2017 18:15

Harjumus ja loodan leida siit midagi huvitavat.

vision - 20.3.2017 18:49

Tuleb tunnistada, et ega siin enam sisu ja teemasid ka ole, aga ikkagi. Kõik need vana ajad, Starreki modereerimised, kokkutulekud, inimesed ja kasutajad jms lihtsalt oli nii võimas. Ja eks ka harjumus.
Siinse foorumi liikmed on vist ühed lojaalsemad kasutajad üldse. Ka minul on siiani bookmargis see leht. Kuigi postitanud ei ole vist aastaid, siiski viskan siia tihti pilgu peale

Eczema - 21.3.2017 10:47

Torufoorum on nagu suitsetamine: Andsid sõrme, võttis käe. Tunnistan, et käin ka ise siin puhtalt vanast harjumusest (ja vahel ka kasutajale xps Head mussi sheerimas) :)

Arusaadav, et foorum on välja surnud, see on kaotanud oma algse mõtte ning ei suuda kasutajatele pakkuda enam midagi uut. Kasutajad kõik suureks kasvanud, tekkinud on muud huvid ja tegevused. Üldjuhul piramisega saab igaks tänapäeval ise hakkama ning ka legaalse kraami soetamine on oluliselt lihtsam. See foorum oli Eestis ainulaadne (Starpump oli vast ainuke tõsiseltvõetav konkurent?) ning see ju sellest ägeda koha tegigi. Minu mäletamistmööda jäi ta vahepeal ka lausa korravalvuritele hambusse. See kõik oli tol ajal badass ja kõik tahtsid sellest osake olla! :)

[Muudetud: 21.3.2017 Eczema]

Kraaks - 21.3.2017 14:25

Jajah, ikka vana hea torufoorum. Harjumus on küll üks põhjus, aga ega ma asendust ka otsinud ei ole. Ei tahagi. See on nagu abielu. Alguses on suur armastus ja põnevus, seejärel harjutakse ära ega oodatagi midagi uut. Kes võtab nagist mütsi ja läheb...kes jääb. Ja siis ongi vaikne hooaeg. Kõike on juba nähtud ja midagi uut ei julge lootagi. Vahel vaatad jälle kuvarisse justkui lootusega midagi uut avastada, aga vaikus. Täna uut teemat nähes oli kohe hea meel - justkui äratus. Seni kuni keegi vähemalt küsib ei kao foorum kuhugi. Ega mul midagi sisukat küll teema küsimuse kohta öelda olegi, aga ikkagi oli hea heietada. Ja aitäh teema algatajale ja vastajaile. Ehk võiks üldises lobas julgemini küsida-rääkida mis mureks

kurjajuur - 22.3.2017 19:54

Käin vaatamas, kas on kuumade teemade all tühjus tekkinud. Vaikimisi vist 14 päeva jooksul tehtud postitused vms siis. Paar päeva tagasi see juhtus, nüüd kõik ilus rikutud.

[Muudetud: 22.3.2017 kurjajuur]

telex - 24.3.2017 21:03

Võtan ikka aeg-ajalt riiulilt raamatu, mille sisu tean juba peast, aga kuna see mängis minu praeguse mina kujunemises olulist rolli ja on seega mulle oluline :)

DazBoot - 27.3.2017 21:22

Nostalgiast käin siin. Aegajalt. Hiljuti isegi oli abi vaja. :)

JarodT - 28.3.2017 15:17

Nagu ikka, bookmarkides on leht olemas ja mõnikord vanast harjumusest ikka vaatad.
Ja kui ikka mingi jama või mure üritan siit abi leida.

Vaatasin just üle, et 2016 aastal müüsin oma vana telefoni maha ja just torufoorumi kaudu :)

[Muudetud: 28.3.2017 JarodT]

Duzubi - 30.3.2017 15:18

Harjumuse jõud on suur jah. Torufoorum 2002. aasta paiku, kui käis lammaste jagamine, torru haamerdamine, datanetist kraami sikutamine, starmani tüüpidel pumba ligipääs... No see foorum on nagu üks suur osa eesti internetiajaloost. Praeguseks muidugi ei toimu siin tõesti (arusaadavatel põhjustel) enam midagi, aga vahel harva saab midagi ostetud-müüdud-nõuantud. Veits kahju, et kogu eelmine foorum prügikasti lendas, oleks äge vahel vanu teemasid (mitte ainult REQ/OFFER) sirvida...

Siin paar screencappi ka, mis arvutist foorumi kohta leidsin: https://www.dropbox.com/sh/p10r7ffec9bes9f/AAB_AqkbMgVIrtqzhiVWGB0Ia...

xps - 20.4.2017 07:40

Tuli ära jälle- ühtegi postitust ei mahtunud ajaperioodi sisse!

e: oh snap!

[Muudetud: 20.4.2017 xps]

CyberTiger - 20.4.2017 09:03

Selleks käin, et ehk on siin midagi uut & huvitavat, aga nagu näha, siis on foorum vist suht välja surnud :(

Thing - 25.4.2017 16:43

Torufoorum on teatud ajastu ikoon. Minumeelest on pea kõik endised tegutsevad Toru liikmed on nüüd HV foorumis, üksikud veel Subclubis.

ps. Kahju, et ma Salukat ei tunne. Ma oleks saanud ta päästa, või vähemalt tema lööki pehmendada saanud.

onks - 17.8.2019 22:54

Nüüd vist ei käidagi siin.
Oli aeg kui see foorum õitses REQ/OFFER teemadega ja siis muidugi sai kõike muud ka siin arutada. Paljud foorumid kuivanud kokku ja eks see REQ/OFFER oli selle foorumi üks kütustest.

Ma vist väga ei käigi kuskil foorumites. Elfas paar korda aastas loen midagi. HVs loen paar korda aastas midagi. Enamasti satun foorumitesse vaid siis kui googedan mingit küsimust ja see viitab vanale teemale foorumis.

Hea on näha et see foorum vähemalt eksisteerib veel. Kui saaks sellele veel mingisuguse uue tõmbenumbri mis inimesed jälle kokku tooks. Või lihtsalt vaja oodata kuni foorumid ise tagasi tulevad. Facebooki grupid ja kommentaariumid on nii palju foorumeid ära asendanud tegelikult.

Järjehoidjates on see foorum veel alles, vahest klikin ja vaatan, kas midagi ka siin toimub

Karlsson - 18.8.2019 21:38

Ma ikka piilun veel vahel siia :) Harjumusest. Bookmarkides veel link alles. Aga mitmed foorumid on see FB välja söönud.