TORU Foorum

Ettepanek luua isikuteemade alafoorum.

laur_laur - 30.6.2010 17:08

Nagu ilmselt kõik on märganud, on Üldise Loba alla kogunenud juba päris mitmeid teemasid, kus kasutajad panevad endast pilte üles, räägivad mis tööd nad teevad, kuidas on nende kasutajanimed loodud jne. Siit ka mõte, et peaks looma selleks eraldi koha, kus igaüks saaks endast rääkida ja ka end näidata, kui on soovi. Mitmetes foorumites on see olemas ja tänu sellele on minu arust ka kasutajatest parem ülevaade. Mis teie sellest arvate? Kas selline koht kuluks siia ära?

tanel534 - 30.6.2010 17:14

Ilus mõte muidugi, kuid ehk peaks pelgama, et varsti hakatakse juurde küsima veel mingit täiendavat rate-süsteemi, siis läheks see ilus mõte küll võssa:)

retro900 - 30.6.2010 17:21

Võtke tööle, a mis kuradi CV, vaadake Torufoorumist...

tanel534 - 30.6.2010 17:52

Selles mõttes võiks ju sellisel alamjaotusel isegi jumet olla, siin on ennegi ju foorumis pisemate tööotstega hangeldatud. Kuigi otseseks eesmärgiks see kujuneda vast ei saaks, aga mõnel juhul abiks ikka:)

risto - 30.6.2010 18:03

Üldine loba võiks olla ainult liikmetele nähtav, mitte ka külalistele.

Arguru - 30.6.2010 18:06

Niimoodi kirjutas: risto  

+1

retro900 - 30.6.2010 18:08

See võiks tõesti nii olla, on ju palju lolle kes req`stivad asju mida ei tohiks, niikauaks kuni keegi seda teemat ei kustuta googeldab näiteks Merka oma uut lugu ja mida ta näeb, torufoorumis küsitakse tema lugu tasuta... vms.

Aixx - 30.6.2010 19:11

torufoorumi värke googles ei näita imo ja REQ/OFFER teemat näeb ainult toru

RustyZ - 30.6.2010 19:18

Jah, teeme foorumi kus kõik piraadid saaksid endast ka isikuandmed avaldada. Way to go idea.

DazBoot - 30.6.2010 19:24

Niimoodi kirjutas: laur_laur  
Siit ka mõte, et peaks looma selleks eraldi koha, kus igaüks saaks endast rääkida ja ka end näidata, kui on soovi.
Aga on ju olemas sellised teemad "Üldise loba" all!

Kermit - 1.7.2010 07:34

Niimoodi kirjutas: RustyZ  
Jah, teeme foorumi kus kõik piraadid saaksid endast ka isikuandmed avaldada. Way to go idea.

Oh, Rustiku teine sisukas post selle aastanumbri sees:smilegrin:
Loll mõte! Antud hetkel on piraadi elu Eestis hea. Paraku on maailm muutumas ja ei või kunagi teada, kes või kus otsustab tulla foorumlasi jahtima.

Kraaks - 1.7.2010 07:42

Pange pilte, lisage kontaktandmed, pangakaartide koodid, isikukoodid, haridusee, paturegister (ka kõik see, mida veel kirjas kuskil pole), koopiad kõigist olemasolevatest dokumentidest jne. Seejärel mõelge veel ega miski kahe silma vahele ei jäänud ja siis on aeg minna igavesele puhkusele. Abivahendi üle otsustab igaüks ise.

No ma arvan, et mõned teemad võiks ju olla, kus toru endast räägib natuke aga pole ka mõtet ratestuda...

Muidu teeb varsti keegi ettepaneku, et hakkame pilte hindama ka...ja siis keegi, et võiks feimima ka hakata ja siis ongi varsti foorumi backround ka roosa:(
See, ma arvan on nö. hea maitse asi, midagi võib ju endast rääkida ja ma arvan, et selles pole midagi halba aga samas pole vaja torust mingit suhtlusportaali ka vormida, seda selle halvimas tähenduses.

Raivoy - 1.7.2010 10:41

Mulle meenub, et isegi vanas foorumis olid teema toru tavatöö kohta. Mingiaeg oli vist lausa kus keegi elab.

Samas isikuteemade alafoorum oleks ilmselge liialdus.

Kellele ei meeldi teema tavatöö kohta või sellelaadsed teemad, keegi ei sunni Teid neile vastama ju.

Kermit - 1.7.2010 10:46

Kellel on kihk end näidata/reklaamida, siis need võivad ju kütta oma Feissbuuki ja/või Orkuti aadresse.

MuRKs - 1.7.2010 10:55

Niimoodi kirjutas: Arguru  
Niimoodi kirjutas: risto  

+1

+1