TORU Foorum

Uuendused foorumis

marius - 30.4.2012 17:27

Hei, foorumis on toimunud mõned uuendused:

1) Avalehena kuvame nüüd 24h postituste vaadet
2) 24h postituste vaade näitab veidi pikemat perioodi kui 24h
3) Postitusi saab nüüd teha mitmesse foorumisse korraga (tag'imine).

Kellel on vana foorumite loetelu vaja, leiab selle ilusti lehe päisest "foorumid" lingi alt.

Kõik see on eesmärgiga foorumit veidi modernsemaks teha ja uut elu sisse puhuda.

Uuendusi on lähiajal veelgi plaanis, kuid ei hakka hetkel spoilereid kirjutama :)

[Muudetud: 30.4.2012 marius]

kurjajuur - 30.4.2012 17:56

Whoa. Alguses ei pannudki tähele. Aga siis avalehele minnes tuli juba mõistus koju kah. Olingi kuidagi kiirelt postitust lugemas.:lol:

xps - 30.4.2012 18:47

Lahe! Tore näha, et asja ikka arendatakse.

CyberTiger - 30.4.2012 19:41

Rõõm näha,et keegi elus hing ikka foorumiga tegeleb ka st.foorumist "hoolib". ;)

Kermit - 30.4.2012 20:48

Nii suur rõõm! Tubli-tubli! :D

marius - 30.4.2012 20:55

Proovime veel ühte uut asja: karma! (värisege...)

Sisulselt tähendab see kui hea mingi asi on. Kui keegi loob väga vinge teema, tasub sellele karmapunkte anda. Kui kellegi vastus on väga asjalik, saab ka sellele anda.

Kasutajate profiilide all on näha mitu karmapunkti on vastav kasutaja saanud teemade ja postituste eest.

Vaatame kas ja kuidas see tööle läheb. Igasugune tagasiside on alati teretulnud.

Vana rate süsteem on hetkel ka veel alles. Mis sellest saab, selgub aja jooksul.

aeron - 30.4.2012 21:05

ettepanek:
Kas "kuumad teemad" ei võiks midagi ... ehm ... vähem kuuma olla?

Või mis teised arvavad?
Aga muidu äge, et keegi veidi torgib...
:thumbup:

RenegadeX - 30.4.2012 21:12

Väga lahe, sest 24h postitused olid esimene asi mida klikkisin.

DonQ - 30.4.2012 21:53

See karma jääb kuumas loetelus visuaalselt kuidagi jalgu - kas teda tsipa vähem silmatorkavaks õnnestub teha? Halliga paremasse või vaskusse äärde vmt - või nihutaks ümbrikud ikoonide ja pealkirjade vahele. Mu'du päris 'uvitav :)

[Muudetud: 30.4.2012 DonQ]

lepak - 30.4.2012 22:03

Loodan, et seda ei hakata kasutama nagu Facebookis like'si.

Undefined - 30.4.2012 22:52

Pöial :thumbup:

DazBoot - 30.4.2012 23:14

Heh... pole mitu päeva foorumis käinud ja automaatselt panin sisselogides ülevalt vana "24h postitused" omaarust - sattusin Statistika alla... :)
Siis alles märkasin, et foorumi Homepage teine...

marius - 30.4.2012 23:48

Selle esilehe / teemade loetelu vaatega tahaks veel midagi ette võtta. Hetkel ei hakanud karmat liigutama kuna pole veel kindel mis õige otsus oleks.

Küll aga on juures veel üks uus featuur.

Kui teema külge pilt lisada, siis kuvab ikooni kohal selle thumbnail'i.

Kui esimese postituse küljes on pilt, siis kuvatakse thumb'i selle pildilt. Kui mitte, siis viimaselt teemasse lisatud pildilt.

Edit: see töötab hetkel vaid postitust muutes, mitte uut postitust tehes... Parandan.

[Muudetud: 30.4.2012 marius]

nonsense.jpg - 25kB

DonQ - 1.5.2012 00:07

Eks sa mõtle; mind häirib natuke see, et see karma, pildid ja ikoonid lahutavad minu jaoks olulised veerud - ümbriku (st uute postituste olemasolu) ja teema pealkirja.

A kui pilti pole, pane teema autori avatar sinna :)

aarea - 1.5.2012 03:21

väga kena uuendus.

Kermit - 1.5.2012 08:05

Aga mis oleks tolle karma mõte? Antud hetkel mu klõpsimisest plussidel-miinustel mingit tolku pole.
Ja muude graafiliste nuppude (new topic, new poll, post reply jne) teksti võiks ka kodumaiseks muuta.

xps - 1.5.2012 08:57

Sama siin- karma plussil ja miinusel vajutades ei juhtu midagi. FF brauser.

Kermit - 1.5.2012 09:15

Niimoodi kirjutas: xps  
Sama siin- karma plussil ja miinusel vajutades ei juhtu midagi. FF brauser.

...Kroom.

--e--
Samuti on katki ka signatuuri BB-koodi asi. See lihtsalt ei seedi BB-d.

--e2--
Oh, nüüd juba funkleb :D

[Muudetud: 1.5.2012 Kermit]

agu - 1.5.2012 10:31

Paar uuendust ja kohe tõi siia foorumisse natuke elevust ,väga lahe.
Avalehe kohta 5+

thisisit - 1.5.2012 11:35

Satun nüüd koguaeg Statistika peale :(
Ma arvan, et karma punktid postitustele on hea mõte, kuna see võiks ka näidata kui kasulik on mõne postitaja postitus või soovitus.
Karma number teemade nimekirja juures ei ole minu arust väga mõtekas, samuti ka see pildike. Milleks see pildike?

lepak - 1.5.2012 11:36

Seda pildikest poleks sinna tõesti vaja imo.

marius - 1.5.2012 12:14

Uuenduste põhiline eesmärk on foorumit taaselustada. Foorum on elus kui temas on palju teemasid ja postitusi. Kui välja arvata pikad "mis filmiga tegu?" postitused, siis ühe teema kohta väga palju postitusi tulla ei saa. Seega peaks foorumi taaselustamiseks teemade arvu tõstma.

Kõigi uuenduste tagamõte ongi see, et inimesed teeksid rohkem postitusi ja oleksid muidu aktiivsemad.

24h esileheks
Selle muudatuse eesmärk on näidata foorumit kui elus kohta, kus koguaeg mingi arutelu toimub. Kuna kõik foorumikasutajad klikkisid "24h postitused" niikuinii, siis hoiab ka ühe kliki kokku. Usun, et kõik, kes praegu statistikat klikivad harjuvad väga ruttu ümber.

Sellega on mitu eesmärki. Esiteks see, et näidata millised on head ja millised halvad teemad, et inimesed võimalikult häid postitusi teeksid. Teiseks on see motiveerimaks üleüldist suhtlemist, et positiivseid punkte saada. Kolmandaks on see uute teemade kirjutamise soodustamiseks. Ehk siis kui juba punkte koguda, on neid tõenäolisem teema eest saada (suurem nähtavus) kui individuaalse postituse eest.

Pildid ikoonideks
Sellega on ka mitu asja. Üldine eesmärk on teemadele rohkem nähtavust anda. Teine point on näidata kõiksugu "mis filmiga tegu?" teemade viimast pilti (seal tuli aga mingi error ja näitab hetkel katkist ruutu).

Kui kunagi juhtub, et foorum peaks uue hoo sisse saama ja esilehele tuleb rohkem teemasid kui ühele lehele ära mahub, saab juba lisavaate teha, kus teemasid sorteerime karma alusel.

Üleüldse tahaks esilehte veidi ümber korraldada, kuid kuidas täpselt pole veel selge. Seega jätan hetkel ka ikoonide ja muude asjade asukohad nii nagu nad hetkel on. Vaatame mõne päeva ja siis otsustame.

Kui aga soovite foorumisse uut elu sisse puhuda, siis annaksin kõigile ülesandeks uuendusi proovida. Tehke uusi teemasid, lisage nendele pilte, vajutage "+" või "-" kui mingit head postitust või teemat näete.

Saadan mingi hetk kõigile foorumi kasutajatele "tulge vaadake, uuendused!" u2u/meili, kuid selleks ajaks võiks foorum tunduvalt elavam välja näha kui praegu :-).

SentiNel - 1.5.2012 12:48

Hmm. Huvitav. Uus. Harjumatu. Oh well.
Tahtsin selle karmasüsteemi järgi pärida, et kui too negatiivseks läheb, siis muutub number halliks? Praegu mõned on mustad, mõned hallid, aga segadust tekitab ennekõike see, et numbri ees on alati miinusmärk ehk kogu aeg tekib tunne et karma on negatiivne. Ehk neid nuppe veidi ümber liigutada ja võibolla värviskeemi muuta (punane-roheline on kõigil lasteaiast juba meeles vast ikka)?
E: Pidasin silmas esilehte, teemades on pluss vasakul ja miinus paremal

[Muudetud: 1.5.2012 SentiNel]

lepak - 1.5.2012 13:37

Kas ainult minul ei tööta URL lingid?

s3ri0us - 1.5.2012 15:07

Mul ei tööta ka...
Kuidagi väga harjumatu.
Topicut tehes võiks olla valik, kas on karma või ei ole.
Mida hinnata sülearvuti soovitamisel?

marius - 1.5.2012 15:22

Milliste brauseritega probleemid esinevad?

toruneeger - 1.5.2012 15:28

Sekundeerin linkide probleemi ehk siis..
1) sama värvi tekstiga - raske eristada
2) kõik lingid postitustes/signatuurides annavad uue tabi "about :blank"

illustreeriv pilt juurde siis:
link.jpg - 25kB

@ Google Chrome 18.0.1025.162 m

[Muudetud: 1.5.2012 toruneeger]

marius - 1.5.2012 17:03

see peaks nüüd korras olema

MuRKs - 1.5.2012 19:38

Väike ettepanek: Foorum võiks uue kujunduse saada, või siis võiks olla võimalus seda valida.

Gals - 1.5.2012 20:59

Ja veelkord ka see, et kui hakkad linki või pilti sisestama, siis võiks kursor olla juba koodi vahel ilma vahedeta õiges kohas, mitte nii et iga kord peab nökerdama sinna õigesse auku selle ja vahesi vahelt ära võtma. Ei tohiks ju raske olla...

Aixx - 2.5.2012 14:17

Galsiga täiesti nõus, kuid kui + peale vajutasin, toimis nupp nagu http://torufoorum.net/viewthread.php?tid=18842&page=2#top ning mingit plussi ei tulnud. Kõige uuem Chrome.

MuRKs - 2.5.2012 14:31

Niimoodi kirjutas: Aixx  
Galsiga täiesti nõus, kuid kui + peale vajutasin, toimis nupp nagu http://torufoorum.net/viewthread.php?tid=18842&page=2#top ning mingit plussi ei tulnud. Kõige uuem Chrome.

Sama probleem!

xps - 2.5.2012 18:43

FF 12.0 versiooniga tulevad nüüd plussid ja kõik ok. Ainult jube kaua laeb lehti.

tanel534 - 2.5.2012 21:02

Mul ka FF 12 ja miskit jõudlusprobleemi küll ei tähelda laadimisel.

E: Aga selline asi oleks küll kobiseda, et kui teemasse png formaadis pilt üles laadida, siis seal "Kuumade teemade" all ikooni juures näitab sama pilti täpselt sama suurelt, kui selle algne resolutsioon on, so venitab välja lehe. Muude pildiformaatidega sellist asja tundub, et ei ole. Katsetasin seda just "Trumpa mu pilt üle" teemas ühe QR-koodi pildiga :)

[Muudetud: 2.5.2012 tanel534]

aeron - 2.5.2012 22:49

Mis ma nende karma punktide eest "osta" saan? f31m1? Ärge pange pahaks, aga mei tee halbu poste - kas siis minu jaoks on see pigem selline visuaalne distraktsioon (see sõna ilmselt pole olemas eesti keeles)
UI seisukohalt on küll nii, et need pildid ja karma punktid tänsel vormindusel teevad pildi pigem raskemini hoomatavaks. Kui tahta mingit võrdlust tuua, siis võrdle nt delfit ja bns'i - kumba on lihtsam haarata? Mitte et muutus halb oleks, lihtslat kujunduse ja kasutusmugavuse poolt võiks vaadata korraks...

[Muudetud: 2.5.2012 aeron]

Cosmo - 2.5.2012 22:58

Niimoodi kirjutas: MuRKs  
Niimoodi kirjutas: Aixx  

Sama probleem!

Ka siinkirjutajal sama probleem, brauseriks FF 12.0.
Aga muidu on uuendused ja igasugused lisavidinad toredad. Samuti meeldib mulle karma - igasugune võrdlus, punktide lisamine, hindamine, jms toob halli foorumiellu natukene eripära juurde. Ega alati ei peagi "saama" midagi, mõni asi võib just for fun ka olla. Kellele karma ei meeldi, see lihtsalt ignoreerigu uuendust, plusside ja miinuste jagamine pole kohustuslik.

DazBoot - 2.5.2012 23:04

Niimoodi kirjutas: Gals  
Ja veelkord ka see, et kui hakkad linki või pilti sisestama, siis võiks kursor olla juba koodi vahel ilma vahedeta õiges kohas, mitte nii et iga kord peab nökerdama sinna õigesse auku selle ja vahesi vahelt ära võtma. Ei tohiks ju raske olla...
Väike up!
P.S. Youtube'i, koodi ja eriti tsitaadi täägid on ka nihkes, kui juba läks piltide ja linkide lisamise jutuks.

Kermit - 3.5.2012 07:11

Niimoodi kirjutas: DazBoot  
Niimoodi kirjutas: Gals  
Väike up!
P.S. Youtube'i, koodi ja eriti tsitaadi täägid on ka nihkes, kui juba läks piltide ja linkide lisamise jutuks.

Youtube koodi puhul võiks rakendada lühemat varianti - [yt]link[/yt]. Ise kirjutan vanast foorumikasutusharumusest kõik koodid n-ö käsitsi. Mõned bb koodid tulevad läbi skripti.
Aga ma tuletan meelde, et kunagi varasemas TF-s oli täiesti ideaalselt toimiv kiirklahvi-bb koodi värk. ctrl+i ja tulid italic täägid ja kursor oli ilusti täägide vahel olemas. Tõsiselt mõnus oli kirjutada ja teksti toimetada. Seda ootaks väga tagasi.

Foorumi kujundus on mu meelest päris ok. See on minul selline olnud kogu elu. Samas ega uuenduse lainel mingi muu variant paha teeks. Teeksin siinkohal idee korraldada uue kujunduse konkurss. Kes oskab ja mõistab selle fooru theme näppida, siis võiks ju asja mõelda? Seejärel juba saaks teha küsitluse moodi asju ja värke.
Lihtsalt mõtte-idee :)

Ja neid lollakaid emotikonne võiks ka muuta. Need on ikka eriliselt koledad ja piiratud "emotsioonidega".

aeron - 3.5.2012 07:23

YT koodi puhul võiks imo see olla ka, et ei pea sealt pikast lingist taga ajama seda "nime" osa, vaid võiks kogu lingi sinna saada postida - see ju lihtsam ja kiirem.

Teine asi on see, et kui youtube'i tagid "tellida", siis on nende vahel alati 1 tühik, mida peab kustutama - kas selle saaks likvideerida?

Kermit - 3.5.2012 07:40

Niimoodi kirjutas: aeron  
YT koodi puhul võiks imo see olla ka, et ei pea sealt pikast lingist taga ajama seda "nime" osa, vaid võiks kogu lingi sinna saada postida - see ju lihtsam ja kiirem.

Teine asi on see, et kui youtube'i tagid "tellida", siis on nende vahel alati 1 tühik, mida peab kustutama - kas selle saaks likvideerida?

Vaata juutuubi puhul on hetkel toimiv see, et kui teed topeltklõpse sellel vajalikul koodiosal, siis ta muutub aktiivseks ainult seal, kus sul seda vaja. Nii, et vajutad ctrl+c ja siis edasi foorus täägide vahele. Mul on browser Chrome. See vähemalt teeb nii. Ideaalis oleks muidugi see, et kaoks kogu see nusserdus ära - foorum saaks ise aru, et nii, nüüd on see YT link ja teeb need täägindused ise.

koiott - 3.5.2012 19:51

No mida hekki?

b25829067b16.jpg - 55kB

Timukas - 3.5.2012 21:51

Paneks ka oma mõtted kirja.
Uuendustega on avaleht üsna kirjuks läinud. Karmal on potentsiaali, aga ikooni veerg tundub isiklikult segava faktorina, lisaks tihti ikoonipilt liiga väike, et sellelt midagi aru saada.

Kui uut teemat teha ja foorumid valida, siis näiteks eelvaate nuppu vajutades valitud foorumite linnukesed kaovad ja peab need uuesti valima. Üsna ebamugav. Lisaks võiks avalehel olla "new poll" nupp.

margus - 3.5.2012 22:08

Kas seda tilulilu mis juurde poogiti kuidagi välja ka saab lülitada?

koiott - 3.5.2012 22:24

Ma poogiks veel miskit külge, nii nunnu on..

Cosmo - 4.5.2012 01:47

Kahju, et ma karmat ei saa lisada, paneks kohe viimasele kahele postitusele negatiivse karma, muahahaha.

EDIT: Internet Exploreriga sain siiski marguse postitusele ühe halva karma anda ja seega ta karma nulli viia (enne oli +1), aga koiotile negatiivset karmat anda ei saa. Tundub, et kui tahad karma nullist allapoole viia, siis saad ainult errori.

EDIT2: Ennäe, esmalt annab küll errori ja esialgu midagi ei muutu, aga hiljem siiski annab negatiivse karma ilusti edasi (nüüdseks koioti postituse väärtus -1).

[Muudetud: 4.5.2012 Cosmo]

marius - 4.5.2012 12:16

Tore tagasisidet kuulda, keep it coming :)

Katsun nädalavahetusega need errorid (karma, thumbnailid) korda saada ning teen variandi, kus soovijad saavad esilehel asju sisse-välja lülitada.

Nüüd nautige reedet (ilmselt kassipilte postitades)

Reeferer - 4.5.2012 15:41

Ka on kadunud pur.jus läbufoorum, teagi nüüd, kas nutta või grini´da. Lihtsalt avastan, et kas see ei too ülejäänud foorumisse rohkem läbu?

[Muudetud: 4.5.2012 Reeferer]

margus - 4.5.2012 17:11

Niimoodi kirjutas: marius  
... ning teen variandi, kus soovijad saavad esilehel asju sisse-välja lülitada.

:thumbup:

Kermit - 6.5.2012 19:50

See teemades viimase pildi kuvamine esilehel ikoonina tekitab päris hea segaduse. Sealne mõõdustik tuleks kas ära määrata. Kuidas - eks seda teavad tegijad :)

Untitled.jpg - 58kB

tanel534 - 6.5.2012 20:24

Nagu ma paar päeva tagasi kobisesin siinsamas teemas, siis seda põhjustab see, kui postitatav pilt on png formaadis. Sel juhul on "kuumade teemade" ikoon täpselt samas resolutsioonis, kui postitatud pilt. Muudes formaatides pilt seda ei tee.

DonQ - 6.5.2012 21:49

Ja üldse võiks selle pildi veerg optional olla. Ma ei ole selle asja juures mingit head omadust veel suutnud leida, peale asja aeglasemaks tegemise ja nüüd siis ka kujunduse tuksi keeramise (ok, see viimane on viga, aga ikkagi).

Lisaks selline mure. Liigutasin teema Microsofti alt Raua alla. Tagajärjeks on teema foorumite loetelus Raua all, aga teemat avades näitab ikka, et on Microsofti all.

Karma näppimise loogika teemade loetelus on ka äraspidine - miinus paremal ja pluss vasakul??? Ja karma enda märk ei paista ikkagi hästi välja.

[Muudetud: 6.5.2012 DonQ]

marius - 6.5.2012 22:34

Mõned uuendused:

1) PNG piltide jama parandatud
2) Karma + / - asemel nüüd nooled.

Rohkem täna ei jõua. Uuel nädalal uued uuendused (u.n.u.u).

DonQ - 6.5.2012 23:32

Karma nüüd hulga parem :thumbup:, aga ikkagi - miks suurendamine vasakul ja vähendamine paremal? Kuidagi vastukarva tundub. A võib-olla on see mu isiklik kiiks :)

Finantsanalüütik - 7.5.2012 12:20

Ei ole su isiklik. Mulle tundub ka teistpidi loogilisem.

aeron - 8.5.2012 08:46

avastus:

kui lingis teha mingi asi boldiks, siis ei kuvata seda:

http://www.flex.ee/4533-Lenovo-Thinkpad-X220T-4298CTO-Multitouch

Sõna "mutlitouch" peaks olema paks...

margus - 8.5.2012 15:36

http://www.flex.ee/4533-Lenovo-Thinkpad-X220T-4298CTO-Multitouch
:rolleyes:

aeron - 8.5.2012 16:09

See on jah hea lahendus:)
...[url=]url[/ur]....

margus - 8.5.2012 16:42

Ega ta parim lahendus ei ole jah, aga ikkagi saab :P

Aixx - 9.5.2012 13:41

http://puu.sh/tLKJ

Reeferer - 9.5.2012 16:10

Jah, see praeguse hetke väljanägemine selle rämeda pildikärakaga on ikka väga vastukarva, ehk siis vist veel ei saanud seda .png failide kammi korda:no:

Kermit - 10.5.2012 10:55

Nüüd on vist foorus mingi auk, sest see on robot.

--e--

Siin teemas on muide jpg
http://torufoorum.net/viewthread.php?tid=18906

[Muudetud: 13.5.2012 Kermit]

DazBoot - 13.5.2012 23:13

Hmm? Teemade liigutamine ei tööta enam modedel?

Cosmo - 22.5.2012 09:11

Firefox 12.0 versiooniga endiselt karma lisamise "+" ja "-" puudu. On nö aktiivsed tühjad kohad, mida klikates siiski karma lisandub/väheneb.

tanel534 - 22.5.2012 20:45

Mul ka FF12 ja küll sellist anomaaliat pole nagu Cosmol.

Cosmo - 22.5.2012 22:38

Panen igaks juhuks pildi ka, et mind tõsisemalt võetaks. Kursor paikneb seal, kuhu on tehtud punane ring.

Untitled.jpg.jpg - 4kB

Indrekus - 26.5.2012 09:57

Nende piltidega, mis avalehel postituse ette tulevad, peaks midagi ette võtma. Näiteks seda, et nad oleksid seal alati kindla suurusega. Siis ei juhtuks seda, et kui keegi laia pildi paneb, siis avalehe postituse ees ka see pilt on pool ekraani lai. Siis oleks avaleht vähe kenam ka. Ja ei pea ka kindlasti peale seda hakkama teemasse uut pilti tegema, et avaleht jälle normaalseks saaks.

lepak - 12.7.2012 01:33

Aga võtaks ehk nüüd pealehel olevad teemade ikooni pildid ära imo? See ei ole ennast tõestanud miks teda vaja on, teeb foorumi esilehe ebamugavaks ning rikub üldse vaate foorumi teemadele ära.

DolphinDream - 12.7.2012 06:58

Niimoodi kirjutas: lepak  
Aga võtaks ehk nüüd pealehel olevad teemade ikooni pildid ära imo? See ei ole ennast tõestanud miks teda vaja on, teeb foorumi esilehe ebamugavaks ning rikub üldse vaate foorumi teemadele ära.

Toetan, ei ole ilus vaadata tõesti.

DazBoot - 12.7.2012 10:42

Niimoodi kirjutas: DazBoot  
Hmm? Teemade liigutamine ei tööta enam modedel?

Up!

aeron - 15.7.2012 11:46

Mingi kustutamine on siin toimunud...
Need totrad thumbid on ikka pealehel alles samas :(

clipboard_upped.png.png - 1kB

[Muudetud: 15.7.2012 aeron]

aeron - 20.4.2014 09:53

Mis imelik komme meil foorumis on tekkinud, et kui keegi inimene küsib abi või midagi , siis ta saab automaatselt -1 karma. Päris nõme. Huvitav kas selle vastu saaks midagi teha?

[Muudetud: 20.4.2014 aeron]

DolphinDream - 20.4.2014 09:57

Olen ka näinud, et keegi laob igasugustele erinevatele teemadele ja postitustele miinuseid... ehk lihtsalt hobi korras? Olen alati vastukaaluks plussi pannud :)

Kraaks - 20.4.2014 10:15

Ehk peaks hindamine olema avalik? Minu meelest oleks see aus ja võtaks ära soovi niisama s....da.

edit: alustan ise avalikult, aeronile + küsimuse tõstatamise eest.

[Muudetud: 20.4.2014 Kraaks]

DolphinDream - 20.4.2014 11:43

Kahjuks on avalike plusside-miinuste plugin foorumile hoopis midagi muud ja seda ei saa ise lihtsalt "timmides" siia lisada.

aeron - 20.4.2014 18:31

Mina näen selles seda, et olukorras kus meil niigi vaikne see elu siin on, saavad need vähesedki kes tihtipeale üldse mitte rumalate küsimustega meile sisu genereerivad lihtsalt kohe "moraalselt tutistada" ei millegi eest.

Kui see süsteem algselt loodi, siis korrigeerige kui eksin, aga üks selle eesmärke oli ka julgustada inimesi postitama sisukaid poste , et plusse teenida. Täna pigem on see karistusmehhanism jättes tihtipeale karistatava täiesti arusaamatusse olukorda.

Halb.

[Muudetud: 20.4.2014 aeron]

Kermit - 20.4.2014 19:10

See teemade miinustamine tekitab tõepoolest segadust ja paneb küsima, et mis on siis selle point. On selge, et praegusel hetkel puudub see isik, kes siin foorumis tehnilise poole arenguga tegeleda jõuaks. Kuid nagu ka selle väikeste piltide kuvamisega esilehel, on ka see +- jagamise süsteem pigem kasutuna tunduv. Lihtsalt, see ei anna mingit lisaväärtust ja tekitab pigem segadust.

aeroni väide meeldib täitsa hästi. Ses suhtes, et foorumites kehtivad teatud vanasõnad päris hästi - lolle küsimusi pole olemas, on vaid lollid vastused. Võib-olla toimiks see +- süsteem siis, kui hindaja oleks kohustatud ka teemasse mingi lisamõtte andma ja alles seejärel saaks võimaluse teemat või mingit postitust hinnata. See teeks asjale ehk mingi sisulisema ilme. Samas ega ma päris kindel ka pole, kas see oleks vajalik vms...

DolphinDream - 21.4.2014 13:06

Mul pole küll väga palju aega aga eks vahest võiksin mina see lehe timmija olla. Ma pole küll kursis torufoorumi foorumitarkvaraga aga usun, et saaksin hakkama.

Blitzkrieg - 22.4.2014 20:40

nonii terve ekraan nüüd reklaame täis kui teema avada WTF!

wtfdude - 22.4.2014 21:45

See miinuste jagamine on jah suht nõme ja aitab kaasa foorumi välja suremisele.Arvan ,et nii mõnigi ei taha enam siin midagi küsida kuna kohe lahmitakse miinus ära

DonQ - 22.4.2014 22:45

Niimoodi kirjutas: Blitzkrieg  
nonii terve ekraan nüüd reklaame täis kui teema avada WTF!

Senimaani on see ikka brauseri/extensioni/viiruse viga olnud.

Blitzkrieg - 23.4.2014 06:21

DonQ sul oligi õigus tundub et naine oli miskit plugina suutnud installida :D

Duzubi - 23.4.2014 16:32

Nende miinuste-plusside osas. Jah, ilmselgelt on keegi, kellele pakub lõbu suht suvaliselt postidele miinuseid laksida - ega see päris normaalne ei ole, aga ma ei arva ka, et keegi peaks ennast sellest häirida laskma. Kui keegi veel üle 10 a tagust foorum v 1.0 mäletab, siis seal oli see Rate hala täpselt samamoodi pidevalt aktuaalne teema. Alguses toimis asi nii, et tõesti kõvemad mehed jagasid tärne ja siis läks ring, kes hinnata said, järjest laiemaks, kuni mingi hetk oli väga paljudel stiilis 8 tärni 10st suht eimillegi eest ja osadel lambist lambad. Siis hakati neid reit-resette tegema, mis tõid jälle omajagu hala juurde. Ja aeg-ajalt räägiti ikka hindamissüsteemi täielikust ära kaotamisest. Nii et ei miskit uut siin päikese all!

Foorumi "allakäiku" need paar miinust kindlasti ei põhjusta, põhjus on pigem endise truu ja mitmekesise kasutajaskonna laialijooksmine peale originaalfoorumi probleemset minevikku ning see, et siin ei ole enam aktiivset REQ/OFFER teemade tegemist, asjad saadakse mujalt kätte ja seetõttu ka üleüldist sebimist siin vähem. Nii et need, kes viitsivad siin jätkuvalt postitada, ärge laske ennast mingitest miinus-plussidest häirida ja laske aga rahulikult edasi.:thumbup:

aeron - 23.4.2014 18:00

Eks ta nii ole jah.
Samas, kui vahendid olemas - mingi logi raudselt on - saab ju vaadada, kes veiderdab ja viisakalt öelda, et pole vaja... või on see keeruline?

Kermit - 25.4.2014 15:24

Meil on siin foorumis filmiteema, mis on üpris mahukas. Kuid eraldi alamteemana võiks olla ka telesarjad ja muusika. Hetkel istuvad need üldiste lobade all...

opakas - 26.4.2014 06:41

Niimoodi kirjutas: wtfdude  
See miinuste jagamine on jah suht nõme ja aitab kaasa foorumi välja suremisele.Arvan ,et nii mõnigi ei taha enam siin midagi küsida kuna kohe lahmitakse miinus ära

viakasin enda karmale pilgu peale,mine või nööriga metsa!
puha miinused,peamiselt postituste eest,ära nõu küsigi,aga alati ei viitsi googeldada,pole aega teinekord!
Mäletan ühte vanasõna või ütlust:anna peldiku võtmed kätte ja näed kohe imimese iseloomu ära!võim või anonüümsus teeb lolliks!