Mine lehekülje lõppu

Prinditav versioon  

Leheküljed: 1 2

Autor: Pealkiri: Kullafond
kurjajuur
Veterantoru

Rate: *******

Registreerunud: 16.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: pole

[*] postitati 28.5.2010 17:36
Kullafond
http://doog.pri.ee/kullafond/

Seal pollis suur poolthäälte ülekaal. Keegi teab, mis ajast see seal müttab juba?

Aga võiks taastada. Kasvõi näiteks "Üldise loba" alla teha üks selline alafoorum juurde nagu on "Arhiiv" või "Prügikast" ja sinna siis visata kullafondi väärilised teemad, mida on siin olnud juba küll.

Või mis?
:)
|ViimaneFM| Aim with the hand, shoot with the mind, kill with a heart like arctic ice.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
-1
margus
Veterantoru

Rate: **********

Registreerunud: 14.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: aeron meiden

[*] postitati 28.5.2010 17:45
Peksa teda http://torufoorum.net/member.php?action=viewpro&member=RustyZ ,saadame Wismarisse ning las annab Kullafondi ohjad üle kellelegi.
Vaata kasutaja profiili
0
RustyZ
Toru

Registreerunud: 15.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 28.5.2010 19:45
:D
Paraku on ftp paroolid ja asjad kõik domeeni omaniku käes. (Ehk siis doog või?) Istus mul msnis mingi hetk aga ei mäleta mis nime all. Minul sellega aega tegeleda hetkel pole. Tegelt kättevõtmise asi ja paar tundi ekraani ees istuda saaks korraliku süsteema ma usun kuidas lihtsalt kõik sinna asju lasta saaksid.

EDIT: muideks, kõik on alles veel:
http://doog.pri.ee/kullafond/suvi2005/ näiteks
http://doog.pri.ee/kullafond/kevad2006/

niipalju hetkel sain kätte guugli puhvrist, ilmselt ftps alles lihtsalt otselinke ei tea.P

[Muudetud: 28.5.2010 RustyZ]
Vaata kasutaja profiili
0
Kermit
Veterantoru

Rate: *****

Registreerunud: 21.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: krooks tuju on...

[*] postitati 21.9.2010 18:32
Kuulge. Ma just täna ärkasin ja mõtlesin mitut asja. Esiteks meenus mulle, et anette oli eile teinud lasanjet, mille tõttu mul uni kiiremini kadus ning selgitasin välja, et kodus on kiirnuudlid kadunud. Arvatavasti nädalavahetusel kodus käinud õde, kes need Tartusse viis koos meega.
Igtahes, Kullafondi on tagasi vaja! Kui tõesti keegi ei leia aega sellega tegelemiseks, siis ma võin vabalt ennast välja pakkuda koos Muertega näiteks. TF on viimasel ajal vägagi raske amputeerimise üle elanud, lisaks teised südamerikked enne seda. Vaja on turgutust. Kedagi, kes talle uue elu aitaks sisse puhuda.
Vaata kasutaja profiili
0
Gals
Veterantoru

Registreerunud: 20.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 21.9.2010 18:42
Ka mina leian, et need kes saavad, need ei viitsi või ei taha, ja need kes tahaksid ja viitsiksid oma aega pühendada ja asjaga mässata ja erinevaid lohakile jäetud kohti arendada, parandada, täiustada, nemad ei saa, sest puuduvad nö. modereerimisõigused.
Asi ilmselt selles, et toru 1.0's olid haldajad ja administraatorid ise ka hingega asja juures, aga nüüd, on see teoreetiliselt küll enamvähem samade haldajate käes, kes, on aga passiivistunud ja tegelevad muude asjadega. Äkki oleks aeg hakata värbama vaikselt uusi aktiivseid moderaatoreid ja administraatoreid. Nii palju on mida teha tegelikult, alustame kasvõi sellest, et siiamaani pole viitsitud neid nuppe eesti keelseks teha, ega mõningaid muid TF 1-le omaseid muudatusi teha, a'la minu viimased postitused kasvõi.
Kui vanad enam ei viitsi, laske siis uuel põlvkonnal tegutseda, päris halvatuna pole ka mõtet seda foorumit hoida. Ei mõtle midagi halba sellega, aga ilmselt ainult dazBoot'ist üksinda ei piisa. (tõsi, prügikoristajaid on veelgi, aga arendajaid ja parandajaid ei ole mitte üks teps )

[Muudetud: 21.9.2010 Gals]
Vaata kasutaja profiili Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
0
Kermit
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 21.9.2010 18:54
Täpselt nii, nagu herr Gals kirjutas ongi! Just meie, kui foorumi rakkude, st kasutajate vaatenurgast vaadatuna. Ei saa ju olla mingit sisulist ega teoreetilist foorumi arengut, kui pikki aastaid püsib vaid üks sama seltskond, kes lõpuks väsib, elab muud elu ja siis korra aastas sattub mälus peaga siia Foorumisse. See pole ju lahe :(

Probleem on ehk ka selles, et eri alamkategooriate puhul pole kindel alamkati haldur, vaid üks vend teeb pmst kõikides teemades puhastust. Ausalt, kui ma olen Report nuppu klõpsinud, siis üldjuhul saan vastuse DazBootilt. Muidugi tegutseb ka Borderliner, kuid nendega üldjuhul asi piirdubki.
Vaata kasutaja profiili
0
Timukas
Moderaator

Moderaator

Kasutaja on eemal

[*] postitati 21.9.2010 19:16
Mis kullafondi puutub, siis detsembris (9 kuud tagasi) saatsin kasutajale urmask u2u, et võin sellega aidata. Kuna mingit tagasisidet ei saanud, jäi asi sinna paika.
Vaata kasutaja profiili
0
JAnx
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 22.9.2010 00:45
Mõneti olen nõus, administratsioon on vaikseks jäänud. Samas sooviks, et uued näod ajaks siin asju sama hästi või parmini, kui praegused. Kahjuks ei saa seda enne teada, kui uued näod on korra võimul olnud.

Veidi hirm tekib, kui Kermiti soost (vabandan, lihtsalt arvan nii) tegelased siin maid hakkavad jagama. Loodan, et KUI valikud tehakse, siis MITTE kasutaja aktiivsuse järgi.

DonQ on ka siin hiljuti nõu ja jõuga abiks olnud, ka minu reportidele on ta vastanud.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte
0
Karlsson
Teenekas toru

Registreerunud: 17.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 22.9.2010 00:48
Niimoodi kirjutas: Kermit  
Probleem on ehk ka selles, et eri alamkategooriate puhul pole kindel alamkati haldur, vaid üks vend teeb pmst kõikides teemades puhastust. Ausalt, kui ma olen Report nuppu klõpsinud, siis üldjuhul saan vastuse DazBootilt. Muidugi tegutseb ka Borderliner, kuid nendega üldjuhul asi piirdubki.

Mölise vähem, mõtle rohkem ja pole ka sellega probleemi.

Vaata kasutaja profiili
0
Kermit
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 30.10.2010 07:48
Kuule Karlsson, söö s*tta tead! Mölise ise vähem!

Igatahes teised, kes Kullafondist huvitatud. Mööda läinud aastad, suitsetud kraamid ja alkohol on jätnud minu mällu jälje. Päris hästi ei meenu peast kõik algse KF reeglid. Kui keegi tunneb, et tal need peas, siis kütku siia:)

Ilmselgelt härra doog siin tegutseda ei kavatse. Põhjus, miks hetkel kõik nii kaua võtab on selles, et nt rustik on ajateenistuses. Siiski mingi perioodi järel saab ta vabadusse, mis annab võimaluse poliitikat ajada.

Ma kirjutaksin hetkel enda nägemuse uuest Kullafondist:
- Mäletan ühte kriteeriumi vana foorumi ajast. Teemas ei tohtinud kirjutada "ääähähää, see on nii naljakas, KULLAFONDI!!1:lol:". That's a b-crap! Nii ei tee! Selleks tuleb välja mõtelda vähe mugavam süsteem. Arvestada tuleb ka sellega, et foorumi strukuuri ja koodi keegi niipea muutma ei asu. Seega oleks oodatud ettepanekud, kuidas avaldada soovi teatud teema Kullafondi istuma. Tõenäoliselt parim variant oleks hetkel saata u2u sisuga "Hei, see teema on väärt kullafondi!".

- Kas Kullafond jääb TF serverisse(st foorumisiseseks) või väliseks? Põhimõtteliselt oleksin ma nõus soetama ka domeeni (kullafond.eu). Sinna juurde ma poogiks muidugi ka analoogse süsteemi nagu oli Pihi.net
Aga küsimus jääb, kumb variant oleks parem? Foorumi sees saab ringi nö piirata, st on tegu vaid Torufooru Kullafondiga. Üpris jäik lahendus. Samas kui teha asi eraldi serverisse, saaks sinna juurde ka muud meelelahutuslikku aretada.

- Paraku ilma tavakasutajate nõuanneteta poleks võimalik luua kasutajale mugavat "käiku" :) Seega ma väga palun, et teie, kes soovite taastada Kullafondi, selle kohta ka nõu annaks.

MEELDETULETUS: nädala pärast toimub TF kokkutulek - jõulu-eri warmup. Seal ma loodan, et saab arutatud nii Kullafondi teemat kui ka ToruLoru teemat. Vihjeks viimase kohta nii palju, et "intsidendist" sai järeldused tehtud ja vigadest õpitud. Eks mingi aeg ole ka näha, kas sellest oli tolku...
Vaata kasutaja profiili
0
Timukas
Moderaator

Moderaator

Kasutaja on eemal

[*] postitati 30.10.2010 11:04
Mu arust käis kullafondi soovitamine u2u kaudu kullafondi tegijatele. Teemas karjumine nagunii suurt ei aita, sest kui tegijad seda tähele ei pane, siis jääbki lisamata.

Parem oleks, kui kullafond oleks otse torufoorumis, aga tõenäoliselt seda raske saavutada. Seega peaks teist serverit kasutama, kuid mina isiklikult jätaks kullafondi selliseks, nagu ta oli. Mingit muud jura seal väga näha ei tahaks. Kui siis torufoorumiga seotud "jura" :)
Domeeni kohapealt, midagi ägedat küll vaja ei ole. Minu arust võib vabalt olla kellegi põhilehel kullafondi kaustas. Nagu doog.pri.ee/kullafond oli.

Süsteemi kohta oleks selline ettepanek. Kullafondi sirvimine oli natuke ebamugav (eriti kui esimest korda lehele sattusid ja tahtsid kõik järjest läbi lugeda), tuli kogu aeg pärast teema lugemist back-nupuga nimekirja juurde tulla ja järgmise valida (lootes, et midagi vahele ei jää). Kasutada võiks mingit iframe'i lahendust (nagu Google'i pildiotsing varem). Üleval on paarikümne piksli kõrgune riba, kus lingid "Eelmine teema" ja "Järgmine teema" ja siis iframe'i laetakse õige asi. Mingi otsingu võiks ka külge pookida. Blogides jms on see kergem, sest postitused salvestatakse andmebaasi, aga kullafondis on teemad eraldi html failid. Tuleks teha mingi skript, mis lehed üle käiks ja sealt teksti andmebaasi salvestaks.
Vaata kasutaja profiili
0
urmask
Toru

Registreerunud: 6.8.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: endine "doog"

[*] postitati 31.10.2010 17:14
No noh:) Ajate siin ilma minu loata asju? :D Hääletus on mingi aastake juba üleval ning mul isegi paar mõtet, mida sellega peale hakata :p

Sisuliselt võiks mingi hulga inimesi leida, kes viitsivad seda rämpsu sorteerida. Ütleme siis, et söödava rämpsu esile tõsta.

Ma ei ole ise ammu Torufoorumis väga suur aktivist olnud, kuid kui kinnitate, et lambukeste sünnimaa endiselt siin, siis on Kullafondil täiesti väärtus olemas :)

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
0
kurjajuur
Veterantoru

Rate: *******

Kasutaja on eemal

Tuju: pole

[*] postitati 31.10.2010 17:18
Kullafondi aasta kasutaja tiitli peaks saama fastANDfurious.:cool:
|ViimaneFM| Aim with the hand, shoot with the mind, kill with a heart like arctic ice.
0
Kermit
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 31.10.2010 17:19
Hääletus on olnud aasta küll, kuid mitte kõik pole sinna jõudnud. Asi selles, et foorumit puudutavaid küsimusi arutatakse suhteliselt vähe. Miks? Sest vastukaja on saada praktiliselt võimatu.

Aga viska enda ideed letti :)
Vaata kasutaja profiili
0
urmask
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 9.11.2010 14:18
Kas tegelikult oleks üldse Kullafondil enam väärtust? Varasemal ajal oli see loomingulise idiootsuse vili ja teine kord väsinud intelligentsuse tulemus. Kullafondi väärtus tuli läbi teatud kasutajate, kes olid siin aktiivsed. (doog (mina), Fallout, starrek, taimpsfm jne)

Pealegi tekkis lõpuks juba teadliku Kullafondi materjali, mille siis Kullafondi haldurid (kellele ma selle usaldasin) selle sinna panid- see oli vale ja risustas. Mina ise, kuni ma seda haldasin, valisin materjali, mis sinna riputati ja see oli kvaliteetne.

Ma natuke kahtlen, et see enam sellisel kujul töötab.

0
DazBoot
Üldmoderaator

Super-Moderaator

Kasutaja on eemal

Tuju: aina paremaks läheb

[*] postitati 9.11.2010 20:59
OT@Kermit: Kas Sul kunagi päriselt ka tekkis mõte, et Kullafondi pidada? :)
u call me freak, cuz ay'em different...
... i call u freaks, cuz ya' all look same!
Vaata kasutaja profiili
0
Kermit
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 9.11.2010 21:04
Niimoodi kirjutas: DazBoot  
OT@Kermit: Kas Sul kunagi päriselt ka tekkis mõte, et Kullafondi pidada? :)

Mh, tekkis muidugi.
Vaata kasutaja profiili
0
urmask
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 9.11.2010 21:08
Ma võin teile jätkuvalt veebihostingut pakkuda. Doog.pri.ee on muudetud juba päris pikka aega tagasi lexusfoorum.net'iks- hetkel on lihtsalt suunatud. 5. jaanuarist kaob ka see suunamine, kuna doog.pri.ee domeeni ma endam ei taha..

Aga saaks vabalt luua kullafond.setup.ee- sedasi saaks enda pärandi edasi anda ning enda poolt seda tegevust toetada ;)

Ma ise oleks "elu sisse puhunud" väga lihtsalt- Wordpressiga :D Sellega saab postituste näol seda jama väga libedalt levitada. Pealegi võtab see vähe aega.

To Kermit: Sul on üllad ideed ja lahedad reeglid, aga tuletan meelde, et kui algselt Kullafondi tegin, siis sellel ei olnud reegleid, vaid minu loominguline "idioodifilter", mis valikuid tegi. Ma julgen lubada, et reeglite abil Kullafond oma endist elu sisse ei saa;)

[Muudetud: 9.11.2010 urmask]

0
Kermit
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 9.11.2010 21:12
Ee, vaata mina olen ka suhteliselt sassis loomingulise maitsemeelega. Saaksin valikute tegemisel ideaalselt hakkama. Kui jään hätta, siis saan ju targema käest(sinu) nõu küsida :D
Vaata kasutaja profiili
0
urmask
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 9.11.2010 21:12
Ei ei, mina ei ole sassis;) Selle pärast ma valikuid teha saingi :D

0
urmask
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 9.11.2010 21:15
Sulle infoks, et Urmase nime all olen;) Kuid vana aadress doog@hot.ee on samuti ammu surnud juba ;)

Niimoodi kirjutas: RustyZ  
:D
Paraku on ftp paroolid ja asjad kõik domeeni omaniku käes. (Ehk siis doog või?) Istus mul msnis mingi hetk aga ei mäleta mis nime all. Minul sellega aega tegeleda hetkel pole. Tegelt kättevõtmise asi ja paar tundi ekraani ees istuda saaks korraliku süsteema ma usun kuidas lihtsalt kõik sinna asju lasta saaksid.

EDIT: muideks, kõik on alles veel:
http://doog.pri.ee/kullafond/suvi2005/ näiteks
http://doog.pri.ee/kullafond/kevad2006/

niipalju hetkel sain kätte guugli puhvrist, ilmselt ftps alles lihtsalt otselinke ei tea.P

[Muudetud: 28.5.2010 RustyZ]

0
DazBoot
Üldmoderaator

Super-Moderaator

Kasutaja on eemal

[*] postitati 9.11.2010 21:18
Kermit, no offence aga Kullafondi peaks pidama keegi reputatsiooniga kasutaja (pean silmas positiivselt populaarset inimest, mitte läbunaatorit).
Anna andeks, aga mina isiklikult Sind seal küll näha ei tahaks... aga noh - see on minu arvamus :)

[Muudetud: 9.11.2010 DazBoot]
Vaata kasutaja profiili
0
Kermit
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 9.11.2010 21:24
Mina tahaks näha ka kedagi, kes nalja mõistaks, mis on ka nali!
Vaata kasutaja profiili
0
urmask
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 9.11.2010 21:26
Tegelikult on nii, et selliseid pärleid lihtsalt siin mina enam ei näe (mis sest, et harva käin).

Mõned näited vanast ajast:
http://doog.pri.ee/kullafond/suvi2005/fallout_abistamas/viewthread.... (see teema alustas Kullafondi, muide;))
http://doog.pri.ee/kullafond/suvi2005/zojus_multfilm/viewthread.php...
http://doog.pri.ee/kullafond/suvi2005/milline_on_sinu_foobia/viewth...
http://doog.pri.ee/kullafond/suvi2005/varinad/viewthread.php.htm
http://doog.pri.ee/kullafond/suvi2005/piu_piu/viewthread.php.htm

jne jne jne...

-edit-
Tegelikult tehke, mis tahate :D Mul täiesti savi. Nii mina, kui ka paljud teised, kes sellega tegelesid, on sellest välja kasvanud ja ehk ei tule enam kaasaja lammastumisega seda võrd hästi kaasa (ütleme, et hakkame vanaks jääma;))

Aga kullafond.setup.ee võin kas või kohe ära regada ja kellelegi ligipääsud saata, kui soovite.

0
Kermit
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 9.11.2010 21:32
No mina oleksin SIISKI nõus asja südamega jätkama! :yes:
Vaata kasutaja profiili
0
urmask
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 9.11.2010 21:35
Kermit, siis palun sooviavaldus ja CV siia foorumisse postitada :D

Kas proged ise valmis või panen Sulle kõige algelisema Wordpressi põhja? Kullafondile pole vaja disaini, vaid lihtsat lahendust. Selline tilulilu sinna ei sobi, ma arvan :p

1
Kermit
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 9.11.2010 21:37
Kermiti sooviavaldus

Tere, soovin saada ToruFoorum 2.0 Kullafonfi halduriks.

CV: olen olnud truu TF kasutaja aegade hämarusest ja arvatavasti suren viimaste seas :)

--e--
Ja koodi oskan muidugi ise ka teha, kuid võiksid WP ise peale installida, sest mul hetkel torre... st Piraadilahe poest tellib CoD :D

[Muudetud: 9.11.2010 Kermit]
Vaata kasutaja profiili
0
urmask
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 9.11.2010 21:39
Kermiti sooviavaldus

CV: olen olnud truu TF kasutaja aegade hämarusest ja arvatavasti suren viimaste seas :)
Irw, ei ei- Sa pead esimeste hulgas surema- sedasi on müük parem ;)

0
Timukas
Moderaator

Moderaator

Kasutaja on eemal

[*] postitati 9.11.2010 21:40
Kullafondiväärilisi teemasid on ikka läbi käinud. Võib-olla vähem, aga samas on toru palju noorem ja kasutajaid vähem kui varasematel aegadel. Ja kui kirja ei pane, siis lähevad need vähesedki meelest.

Paar stiilinäidet leidsin:
http://torufoorum.net/viewthread.php?tid=7489
http://torufoorum.net/viewthread.php?tid=7257

Mina olen selle poolt, et kullafond olemas oleks. Saaks kasvõi vanu teemasid näha, aga uute lisamine oleks ka tore.

E: Mingil määral võiks kullafond ajaga ka kaasas käia. Esialgne (suvaline html leht) ja ka järgmine (mingi CMS) olid suhteliselt kasutajavaenulikud.

[Muudetud: 9.11.2010 Timukas]
Vaata kasutaja profiili
0
DazBoot
Üldmoderaator

Super-Moderaator

Kasutaja on eemal

[*] postitati 9.11.2010 21:53
Kermiti sooviavaldus

--e--
Ja koodi oskan muidugi ise ka teha, kuid võiksid WP ise peale installida, sest mul hetkel torre... st Piraadilahe poest tellib CoD :D

Kermit, juba see post peaks minema Kullafondi, Sa ikka said aru, et Sind trolliti? :)
Vaata kasutaja profiili
0

Leheküljed: 1 2

Mine lehekülje algusse

Ainus õige foorum!
XMB Forum Software © 2001-2009 XMB Meeskond