Mine lehekülje lõppu

Prinditav versioon  
Autor: Pealkiri: Kas tahaksid näha kasutaja statistika nime all?
Puer
Teenekas toru

Registreerunud: 16.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 11.6.2010 18:39
Kas tahaksid näha kasutaja statistika nime all?
Leian, et võiks lisada kasutaja nime alla iseloomustava rea.
See räägib kasutaja kohta rohkem kui staatused "lammas" või "Teenekas toru" (palju postitusi üldises lobas, purj.us? :).

Näiteks olemasolev "kõige aktiivsem foorumis" väli:

KasutajaX
Noor toru
Enim postitusi: Prügikast (27 postitust) [36% kõikidest postitustest]

Paneb ehk mõtlema enne kui kolm korda prügikasti teemat teed
Vaata kasutaja profiili
0
koiott
Teenekas toru

Registreerunud: 15.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 11.6.2010 18:48
Ei.
Kõik mis vaja on niigi teada/teatakse ja profiilis näha. Kui pole sellest kõigest järeldusi teinud, siis poleks seda polli vaja olnudki.
Vaata kasutaja profiili
0
tiitus
Veterantoru

Kasutaja on eemal

Tuju: :thumbup:

[*] postitati 11.6.2010 18:55
Ega see ei anna mitte midagi. Võtame kas või näiteks sind Puer: Raud (31 postitust) [13.1% kõikidest postitustest].
Mis ma selle infoga nüüd peale hakkan, mitte midagi, sest ma ei saa sellest infost välja lugeda, kas sa oled niisama raua foorumis halanud oma probleemidest või oled hea abistaja olnud teistele abivajajatele.
Minu meelest mõtetu. :thumbdown:
Vaata kasutaja profiili
0
DonQ
Administraator

Administraator

Kasutaja on eemal

Tuju: Kerge puhkus

[*] postitati 11.6.2010 18:56
Ma ei saa hääletada, kuna viimane valik on kaheosaline - ma ka ei poolda sellise info nägemist (niigi palju läbu ekraanil), samas kvaliteet vs kvantiteet on oluline.

[Muudetud: 11.6.2010 DonQ]
Vaata kasutaja profiili
0
Duzubi
Toru

Registreerunud: 23.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 11.6.2010 19:02
See on küll täiesti triviaalne asi foorumi üldise koostise kõrval.
Vaata kasutaja profiili
0
RustyZ
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 11.6.2010 19:13
Jah, kuid pooldan teistsugust formaati (täpsustan postituses)

krt...panin selle aga nägin et seda mida tahtsin on olemas juba. ärge arvestage.
Vaata kasutaja profiili
0
MuRKs
Veterantoru

Kasutaja on eemal

Tuju: :)

[*] postitati 11.6.2010 19:42
Niimoodi kirjutas: tiitus  
Ega see ei anna mitte midagi. Võtame kas või näiteks sind Puer: Raud (31 postitust) [13.1% kõikidest postitustest].
Mis ma selle infoga nüüd peale hakkan, mitte midagi, sest ma ei saa sellest infost välja lugeda, kas sa oled niisama raua foorumis halanud oma probleemidest või oled hea abistaja olnud teistele abivajajatele.

Sama siin.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte
0
Puer
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 11.6.2010 19:55
No see näitab mis huvidega kasutaja siin foorumis silma paistab.
Kui kasutaja aktiivseim foorum on prügikast siis eriti tõsiselt teda võtta ei saa, eks.
Üldine loba või purj.us annab ka ettekujutuse... isegi kui ta on Veterantoru.
tiitus, minu meelest mõtetu on kellegi jaoks välja googeldada järgi proovimata linke.. "Let me google that for you" ei võrdu "hea abistaja" :)

Niimoodi kirjutas: tiitus  
Minu meelest mõtetu. :thumbdown:
Vaata kasutaja profiili
0
DazBoot
Üldmoderaator

Super-Moderaator

Registreerunud: 17.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: aina paremaks läheb

[*] postitati 11.6.2010 19:59
Niimoodi kirjutas: Puer  
No see näitab mis huvidega kasutaja siin foorumis silma paistab.
Minu jaoks paistab silma kasutaja tema postituste järgi, mitte sellest kas ta on aktiivsem "Üldine loba", "Microsoft" või misiganes alamfoorumis!
u call me freak, cuz ay'em different...
... i call u freaks, cuz ya' all look same!
Vaata kasutaja profiili
0
Borderliner
Üldmoderaator

Super-Moderaator

Kasutaja on eemal

Tuju: EViL

[*] postitati 11.6.2010 20:03
Niimoodi kirjutas: taimpsfm

Kommenteerisin välja postituste arvu näitamise teemadest. Sortsust näeb.

Uued liikmed ei muutu siis ehk nii agaraks ega hakka omavahel võistlema.

[Muudetud: 20.8.2009 taimpsfm]

Ehk siis postide number sai ekstra kinni keeratud. "Kõige aktiivsem alamfoorumi X" tekstil on küll jumet (eriti kui sealt "purjus" või "prügikast" vastu vaata...
STORM Pirating: horror, blood 'n guts, that's the name of our game...
.:movie list:. .:flashier movielist:. .:music list (mirror):. .:uploaded atm:.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte
0
Kermit
Veterantoru

Rate: *****

Registreerunud: 21.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: krooks tuju on...

[*] postitati 12.6.2010 11:50
Ma leian, et oleks vaja olulisemaid nupuliigutusi teha, kui lihtsalt kasutaja aktiivsusprotsenti kuvada. Sellest ei ole ju tõesti võimalik välja lugeda seda, kas kasutaja tunneb ja teab teemas abi pakkuda või on pigem ise abi otsiv puuslik. Sellist nö adekvaatsuse või pädevuse kuvamist saaks teostada veidi teisiti. Teises Foorumi tehnilise poole arutelus tuli välja mõte, et hinnata kasutajate poste. Igati töötav mõte, kui need hääled kuhugi kokku koondtakse ja kuvataks.
Vaata kasutaja profiili
0
Mr.Black
Veterantoru

Kasutaja on eemal

Tuju: Inglorious Bastard

[*] postitati 12.6.2010 12:03
Üldiselt ei vaata kus keegi oma suud rohkem lahti on teinud, vaatan ikka postituse sisu järgi. Kui sellest on abi olnud, siis on hea, aga kui mingi mõttetu läbu, siis selle lasen endast lihtsalt läbi ja ei lase endale nö hinge s*****a. Arvan, et ei ole mõtet mingit rate.ee-d ka sellest foorumist teha, ei loe postitusi kasutajate reitingu järgi. Pm Kermit ütles juba ära, milleni tahtsin jõuda.

[Muudetud: 12.6.2010 Mr.Black]
Mess with the best and u die like the rest!
Vaata kasutaja profiili
0
Rising-hell
Toru

Registreerunud: 28.8.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: 2U0

[*] postitati 12.6.2010 12:07
Ei näe küll vajadust sellise asja jaoks.

Hoopis olulisemaks pean "vaata enda postitusi" vms selle lingi nimi oli seal üleval paremal nurgas tagasitoomist aga seda arutati kusagil teises teemas :)

[Muudetud: 12.6.2010 Rising-hell]
Vaata kasutaja profiili
0
aeron
Veterantoru

Rate: ******

Kasutaja on eemal

Tuju: Vaimselt tagasihoidlik

[*] postitati 12.6.2010 12:27
Kui uuendusi teha, siis vb alustada mõnest teisest otsast. Oma postid oleks küll üks mugav funktsioon jah.

Kõnealune süsteem minu meelest liiga hästi ei tööta, sest kindla profiiliga kasutajaid on suht vähe ning teemade arv samas on loba all kordades suurem. Pmt mingis mõttes karistatakse/alavääristatakse nõnda inimest, kes tuleb foorumisse lihtsalt suhtlema. Kuigi ta ka lõbusates teemades võib asjalikku või vähemalt taibukat/humoorikat juttu ajada...
Päiksekiired meist jätavad tumedad varjud, vaikivad huuled kuid sisemus karjub! - K. Jancis
Elan! Usun! see on meie hea deviis, kuigi näkku puhub tundmatuse tuul... - J. Dolmatovski

Vaata kasutaja profiili
0
Raivoy
Teenekas toru

Registreerunud: 20.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: õlised näpud ja lumine pea

[*] postitati 12.6.2010 12:33
Vastan ei, sest ei leia sellest abi. Võin ka ise uurida sealt profiilist seda. Mul endalgi on enamus poste "Üldise loba" all, kuigi tegelikult tahaks ja oskaks ka muudes foorumites aidata. Ja teen ka seda. Pealegi, see ehk taaskord põhjus mille kallal nokkida, nagu näitas teema "Ikram kasutaja äraandmine". (No offence)

"Audi multa, loquere pauca" Kuula palju, räägi vähe.
GreenZoner kutsed, U2U.
Vaata kasutaja profiili
0
Kermit
Veterantoru

Rate: *****

Kasutaja on eemal

Tuju: krooks tuju on...

[*] postitati 12.6.2010 12:39
Niimoodi kirjutas: aeron  
Kui uuendusi teha, siis vb alustada mõnest teisest otsast. Oma postid oleks küll üks mugav funktsioon jah.

See oleks lihtsalt nii elulise tähtsusega ma leian. Kõik teised foorud, kus ma peale Toru kammin, on selle valikuga, et sa näed ENDA postitustega teemat. Kuidas ei suuda Arvutifoorum nüüd siis sellist lihtsat nupukest tekitada? Noh, rääkimata muidugi nendest "uus teema", "vasta" jne eestikeelsete pildifailide asendamisega. Müstika.

--e--
Saage aru, et enda postide kuvamine aitab kasutajatel jälgida enda tegevust. Hoida silm peal hõlpsamalt enda teemadel jne.

[Muudetud: 12.6.2010 Kermit]
Vaata kasutaja profiili
0
jonn256
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 12.6.2010 13:36
Minu füüsikaõpetaja ütles: "Statistika on nagu miniseelik, näitab palju, aga varjab peamist."

Kui kedagi tõesti huvitab, siis saab ta seda "kõige aktiivsem foorumis" rida näha ka "profile" nupule vajutades. Aktiivsematel kasutajatel on teineteisest nii või naa mingisugune ettekujutus olemas. Uus funktsioon pigem eksitaks kui aitaks.
Vaata kasutaja profiili
0
Undefined
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 12.6.2010 13:52
Ei näe asjal mõtet. Saad seda profiilist väga edukalt vaadata, vaid ühe hiirekliki kaugusel. Ärme nii laisaks ka nüüd lähme.
Vaata kasutaja profiili
0

Mine lehekülje algusse

Ainus õige foorum!
XMB Forum Software © 2001-2009 XMB Meeskond