Mine lehekülje lõppu

Prinditav versioon  
Autor: Pealkiri: Kasutajate (faili)listide alamkategooria
Kermit
Veterantoru

Rate: *****

Registreerunud: 21.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: krooks tuju on...

[*] postitati 17.6.2010 06:49
Kasutajate (faili)listide alamkategooria
See teema ulatub jällegi otsaga vana foorumi aegadesse. Mäletatavasti oli seal alamkategooria "Kasutaja x list", kus siis olid kas muusikafailid või filmid, vastavalt kategooriale, kuhu ta kuulus. Ma leian, et see oleks igati väärt mõte ka praegu. Olen ise hakanud aktiivsemalt uploadima ja teinekord kaob lihtsalt ülevaade enda jagatud failidest.

Kui siit nüüd mingit adekvaatset vastust mulle anda ei suudeta, siis mõtlen ise mingi alternatiivi välja. Loodan siiski, et varsti hakatakse pihta Torufoorumi arendustööga. Vastasel juhul on küll asi nigel.
Vaata kasutaja profiili
0
Borderliner
Üldmoderaator

Super-Moderaator

Registreerunud: 15.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: EViL

[*] postitati 17.6.2010 07:15
Niimoodi kirjutas: Borderliner  
Niimoodi kirjutas: Quentin  
[...] Filmide Listide teema.

Selle mõtte isiklikult laidaks maha - lõpuks oli vanas TFis seal ca. 3 aktiivset teemat mis hästi ei õigusta tervet alamfoorumit. Sentimentaalne väärtus tollel foorumil täiesti oli, aga nii nagu FTPde ajastu sai läbi on ka listide kollektiivne ülesriputamine, IMVHO, iganenud nähtus. Kes tahab reaalselt oma kogu jagamisega tegeleda see saab ju viite nimekirjale näiteks oma signasse panna. [...]

Omaenda upitul silma pealhoidmiseks võid postitustesse näiteks eraldi tekstifraasi panna mida otsides siis just need postid üles leiad.
Personaalteemad, s.t. teemad kus konkreetselt sina üksinda üleslastust teada annad, oleks samuti valikuks. Filmide puhul isiklikult sellest eriti vaimustuses ei ole (ikka seesama "miks peaks ühte filmi mitmest erinevast teemast taga ajama?" loogika) aga vähemalt muusika ja TV all paistab asi, vähemalt mingis mastaabis, toimivat.
STORM Pirating: horror, blood 'n guts, that's the name of our game...
.:movie list:. .:flashier movielist:. .:music list (mirror):. .:uploaded atm:.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte
0

Mine lehekülje algusse

Ainus õige foorum!
XMB Forum Software © 2001-2009 XMB Meeskond