Mine lehekülje lõppu

Prinditav versioon  

Leheküljed: 1 2

Autor: Pealkiri: Firefox'i addonid
Siim
Toru

Registreerunud: 15.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: normalpliit

[*] postitati 26.9.2009 13:01
Lisasin endale anonüümsuse tagamiseks FoxyProxy ja Refcontrol'i. Päris head asjandused.
Vaata kasutaja profiili
0
JarodT
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 15.7.2010 17:44
Kas on olemas sellist add-oni, millega saaks myspaceist muusikat alla tõmmata mida seal muidu kuulata saab?
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte
0
kurjajuur
Veterantoru

Rate: *******

Registreerunud: 16.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: pole

[*] postitati 15.7.2010 19:23
AdBlock Plus
FireGestures
FireFTP

Ubuntu:
Ubuntu Firefox Modifications
Estonian ID Card

JarodT, DownloadHelper peaks seda võimaldama. Siin mingi tutorial ka.

[Muudetud: 15.7.2010 kurjajuur]
|ViimaneFM| Aim with the hand, shoot with the mind, kill with a heart like arctic ice.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
0
Borderliner
Üldmoderaator

Super-Moderaator

Kasutaja on eemal

Tuju: EViL

[*] postitati 18.7.2010 00:12
Endal Pale Moonil hetkel järgnevad vidinad installitud:

- Adblock Plus: IMHO pole midagi jaburamat kui reklaamid, veebis saan ma neid erinevalt IRList aga vältida
- Beef Taco: keerab paari spetsiifilisema reklaamija kõpsised kinni
- BetterPrivacy: tegeleb Flashi kaudu istutatavate nn. "superküpsistega" millega FFi enda puhastaja ei tegele
- Certificate Patrol: teavitab uutest/muutunud SSLi sertifikaatidest. Ilmselt lasen mingil hetkel maha...
- Cipherfox: kuvab staatusereal kasutatava SSLi/TLSi krüpto + keelab RC4 algoritmi kasutamise ära (sundides servereid turvalisemaid algoritme nagu 3DES või AES kasutama)
- Download Statusbar: kogu downloadimise info ekraani alaosas
- DownloadHelper: Flash jms videode tirimiseks
- Extended Statusbar: Operast tuttav infonäit lehe tirimiseks kulunud aja/andmemahtude/tirimiskiirusega
- Fasterfox (EladKarako Mod): timmib mõningaid PMi parameetreid et võrku paremini ära kasutada
- FireFTP: FFi aknas töötav FTP klient
- Flagfox: kuvab aadressireal serveri asukohamaa + lubab paari klikiga mõningaid päringuid käivitada
- FoxyProxy Standard: proxydega majandamiseks
- HTTPS-Everywhere: keerab posu lehti alates Wikipeediast ja Twitterist ning lõpetades Googlega krüptitud ühenduse peale
- Memory Fox: peaks veidi ohjeldama FFi mäluõgimist
- NoScript : keerab veebis kõikvõimalikud skriptid kinni
- User Agent Switcer: lubab brauseri identiteeti muuta
STORM Pirating: horror, blood 'n guts, that's the name of our game...
.:movie list:. .:flashier movielist:. .:music list (mirror):. .:uploaded atm:.
0
Teenekas toru

Registreerunud: 16.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: Töine

[*] postitati 18.7.2010 15:05
WOT - nii igaks juhuks, et naine mingeid kahtlaseid linke ei klikiks.
AdblockPlus - pole vist sõnu vaja miks, mul pole vaja et mul mingi jura silmeees vilgub, millega ma liituda ei taha, mida ma osta ei taha.
Firefox`i kasutan aga suht harva viimasel ajal, olen rohkem kroomi peal ja seal samad add on`id.

OT: Borderliner`ile, uurisin ka seda Pale Mooni, ei saandki aru kas on ta nüüd kohitsetud FF või omaette browser.
Jagad ehk paari sõnaga kogemusi - täitsa huvitav lahendus paistab olema.

[Muudetud: 18.7.2010 avatar]

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
0
Borderliner
Üldmoderaator

Super-Moderaator

Kasutaja on eemal

[*] postitati 21.7.2010 02:21
OT: optimeeritud Firefox, kus paar pisiasja mida keskmine inimene niikuinii ei kasuta kinni keeratud kuid see-eest on pandud kasutama modernsete prosede võimalusi (SSE2 näiteks). IMHO liigutab end natuke kiiremini ning sööb veidi vähem mälu kui tavaline Fx. Nii palju kui enda masinal olen kasutanud toimib Fx'iga kenasti paralleelselt (võtab üle tolle profiili*, s.t. sätted ja bookmark) ning tõsiseltvõetavaid puudujääke pole silma hakanud (ainult toosama Memory Fox ei paista päris toimivat).

* - paistab et kõige uuemas versioonis seda enam ei tehta ja pakutakse välist proge sama saavutamiseks.
0
HiTek
Toru

Registreerunud: 21.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 21.7.2010 12:09
Niimoodi kirjutas: IceVice  
Niimoodi kirjutas: IceVice  
Niimoodi kirjutas: Cheff  

ForecastFox - ilmaennustaja

kuna endal paneb see ilmaennustaja ikka tõsiselt puusse siis küsiks kas kuidagi ei saak nii panna et näitab selle lehe järgi seda ilma ennustust
http://www.yr.no/place/Estonia/Hiiumaa/Lauka/
ps ei pea olema just ForecastFoxi lisa peaasi et tulirebasele saaks asja külge pookida:)

oskab keegi aidata

Tahaks ka sellist. :lol:
Muidu ForecastFox vs. AniWeather. Kumb parem?
Vaata kasutaja profiili
0
Borderliner
Üldmoderaator

Super-Moderaator

Kasutaja on eemal

[*] postitati 23.2.2011 18:50
Uuendaks näitu. Certificate Patrol, FasterFox, FlagFox, Memory Fox, NoScript ja User Agent Switcher'it enam peal pole (ei näinud neil reaalset otstarvet), küll aga on lisaks ülejäänutele paar uuemat jubinat (proovi mõttes) installitud:

- Copy Links: mugav suvalisest listist lingid otse clipboardi saada ilma muu tekstita
- Quick Java: asendab (laias laastus) NoScripti, lubades Java/JavaScripti/Flashi ühe klikiga sisse/välja lülitada
- Qualys BrowserCheck: https://browsercheck.qualys.com/ lehe kasutamiseks mis on alternatiiv/lisa Mozilla oma Plugin Checkile, mis kontrollib pluginate kaasaegsust. Paistab et nad uuendavad oma andmeid sagedamini kui Mozilla tüübid.
- ShowIP: asendab FlagFoxi, näitab staatusereal lehe IPd ning lubab WHOIS päringuid käivitada
- TrackMeNot koos Delfi/IMDb/ilm.ee RSSidega: söödab regulaarselt populaarsetele otsimootoritele suvalisi päringuid. Mõte on selles et otsijate päringusalvestiste profiili mõttetuks muuta (ei, ma ei ole paranoiline, mulle lihtsalt *ei meeldi* et Google/Microsoft/etc mu kohta infot salvestavad. Samamoodi nagu ma ei leia et mu telefoninumber kuulub nende andmete hulka mida mu pank peaks teadma).
- KeyScrambler Pro peaks vist kah esindatud olema, ehkki seda pluginate/lisade all ei näita ning mulle ei meenu kas installides pluginadialoogi üldse oli, aga samas trayl istuv ikoon tegutseb.

[Muudetud: 23.2.2011 Borderliner]
0

Leheküljed: 1 2

Mine lehekülje algusse

Ainus õige foorum!
XMB Forum Software © 2001-2009 XMB Meeskond