Mine lehekülje lõppu

Prinditav versioon  
Autor: Pealkiri: Donation Buttons
KimsSky
Noor toru
**

Registreerunud: 16.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 3.9.2010 09:00
Donation Buttons
Tere!

Ma pakuks välja "Donation" nupukese igale kasutajale, kes omab paypal kontot. Mitmeid kordi on tahtmine nõuandjat premeerida mõne Euroga. Tobe oleks küsida pangakontot, et teha pisikene tänutäheks ülekanne.

https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_donate-intro-outside&...

Terv. Kert
Vaata kasutaja profiili
0
Kermit
Veterantoru

Rate: *****

Registreerunud: 21.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: krooks tuju on...

[*] postitati 3.9.2010 09:11
Ole sa tänatud eepilise idee eest:love:
Vaata kasutaja profiili
0
DolphinDream
Veterantoru

Registreerunud: 27.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 3.9.2010 14:34
Nii saab mõni siin "rikkaks" küll :lol:

Samuti, arvatavasti motiveeriks see teadjamaid inimesi pikema vastuse kirjutama... samas, ei tohiks asi minna ära väga ahneks. Mõni ehk hakkabki kirjutama selle mõttega, et ainult saaks ja kannab vimma nendele kes ei "anneta" või ei suvatse vastatagi neile, kellel paypal kontot pole ja pole lootustki midagi saada.

Samas oleks lihtne teha ka mobiilipõhine, saadad sõnumi kasutajanimega ja see kasutaja saab siis veidi rikkamaks... miinus mobiilteenuse hooldustasu.
http://fortumo.ee/

Sellisel juhul aga tuleks lisaprogrammimist ja vaeva. Eks see ole, kumb oleks tähtsam... kas võimalikult lihtne annetamine või võimalikult lihtne foorumividin.

[Muudetud: 3.9.2010 DolphinDream]
"Those arent bugs, the enemy is supposed to be able to headshot you from 2km away when you're crawling through a forest on your belly."
Vaata kasutaja profiili
0
DazBoot
Üldmoderaator

Super-Moderaator

Registreerunud: 17.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: aina paremaks läheb

[*] postitati 3.9.2010 14:50
Niimoodi kirjutas: DolphinDream  
Samuti, arvatavasti motiveeriks see teadjamaid inimesi pikema vastuse kirjutama...
Minuarust on DonQ, Borderliner, A.S., Timukas jpt. teadjad inimesed siiani ilma igasuguse rahalise motivatsioonita teisi aidanud? Ainuke rahulolu tekib teadmisest, et probleemile saadi lahendus ning oldi õigel teel. Ja mida Sa pead silmas "pikema vastuse" all? Mida lakoonilisem vastus, seda proffessionaalsemalt ennast väljendatakse... :)

-edit- ... samuti kõik uppijad, telesaadete salvestajad lähevad sinna alla.

[Muudetud: 3.9.2010 DazBoot]
u call me freak, cuz ay'em different...
... i call u freaks, cuz ya' all look same!
Vaata kasutaja profiili
0
DolphinDream
Veterantoru

Registreerunud: 27.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 3.9.2010 15:25
Ma ei mõelnudki, et ebapiisavalt vastatakse :)
"Those arent bugs, the enemy is supposed to be able to headshot you from 2km away when you're crawling through a forest on your belly."
Vaata kasutaja profiili
0
DonQ
Administraator

Administraator

Kasutaja on eemal

Tuju: Kerge puhkus

[*] postitati 3.9.2010 15:56
Iga kasutaja, kes soovib, võib selle nupu ju endale signatuuri panna; samuti võib seda minu käest u2u küsida ;) Ma ei näe küll põhjust mingiks süsteemseks muutuseks.

Raha eest pikemate ja põhjalikemate vastuste kirjutamine - sorry, selle jaoks oli kunagi selline sait (ja on praegugi, ainlt ma ei tea, kas ta veel finantsiliselt toimib), nagu experts-exchange (ja mitte expert sex change, nagu nende algsest domeeninimest expertsexchange.com arvata võis). Torofoorumis ma sellist asja ei pooldaks.
Vaata kasutaja profiili
0
KimsSky
Noor toru
**

Kasutaja on eemal

[*] postitati 6.9.2010 00:47
Vanas Torufoorumis oli kunagi lammaste jagamine. Hetkel võiks väike nupuke olla foorumlaste staatuse all või selle "tuju" asemel. Kes tahab see saab selle ilusti sinna käima panna ja tänulikelt inimestelt eluks vajaliku materiaalset toetust saada hea nõu, abi või töö eest.

[Muudetud: 5.9.2010 KimsSky]
Vaata kasutaja profiili
0
JAnx
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 6.9.2010 00:56
Lambad? Jah! Donate? Ei!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte
0

Mine lehekülje algusse