Mine lehekülje lõppu

Prinditav versioon  

Leheküljed: 1 2 4 11

Autor: Pealkiri: Kuhu kadusid REQ/OFFER teemad ?
joozep
Noor toru
**

Registreerunud: 17.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: Pandav.

[*] postitati 10.9.2010 10:43
Niimoodi kirjutas: kurjajuur  
Ah, mis te halate. Minge google skilli leveldama parem. Kas tõesti on nii raske infot leida?

Avaldan kah siis natuke arvamust (kui see veel ikka lubatud on?)
Esiteks miks mina siin foorumis kasutjat oman on just sellepärast, et siin jagati Eesti kraami (muusika + telesarjad jne). Toon näite: proovi Sa leida näiteks google kaudu uut Mia singlit "Ingel mu kõrval" mp3 versioonina (kus oleks ka kvaliteet lool paigas). No andke andeks, kuid kas olen mina loll ja pime või on asi millegis muus, et ma seda lugu kusagilt tasuta downloadida ei saa? Jah välismaiseid lugusid on lihtne otsida, ei vaidle üldse vastu kuid Eesti kraamiga on lugu märksa raskem. Nii, et mina vastan Su küsimusele, kasutaja Kurjajuur, et Eesti "info" puhul on see tõesti, tõesti väga raske. Proovi mulle see vastupidiselt tõestada ning ma võtan oma nokamütsi Sinu ees maha.
Vaata kasutaja profiili Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
0
dm7
Noor toru
**

Registreerunud: 19.11.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 10.9.2010 10:57
Pöördu 2 eesti torrenti trackeri poole, neis peaks eesti kraami lademes olema igast kvaliteedis.
Vaata kasutaja profiili
0
koiott
Teenekas toru

Registreerunud: 15.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 10.9.2010 11:07
Kle ranirahn, sa võid ka mujale kolida kui siin ei meeldi, eksole. Järjekordne tarkur.
Vaata kasutaja profiili
0
MV3
Toru

Registreerunud: 24.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 10.9.2010 11:08
Küsigu mõistlikku hinda, olen nõus maksma. Aga 150.- singli eest, kus on 2! lugu, tänan ei.
Vaata kasutaja profiili
0
onks
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

Tuju: :thumbup:

[*] postitati 10.9.2010 11:12
Tegelikult eesti muusikutel pole hea siin sellepärast et Eestis on turg väike ja eriti väike on turg eestikeelsetel lugudel. Lambist näiteks tuua USA või muu ingliskeelt kõnelev riik, siis nende turg on peaaegu terve maailm, isegi kui piraatlus oleks välismaal kümneid kordi suurem kui eestis 8mis vb isegi on), isegi siis on suvaline pop artist ennem miljonär, kui samal ajal eesti muusik kes näeb sama palju vaeva aga tuleb ots otsaga kokku ainult.
Jah, kahju on et eestis muusikud ei teeni seda mida nad väärivad, kahju on ka olla see piraat, aga kui poleks võimalust piraadina kuulata, siis arvatavasti ei kuulakski, lihtsalt rahaliset pole võimalik. Võite ju küll öelda, et mis see kaks sotti mõne plaadi eest välja käia pole, aga ma ei kuula ainult ühte bändi, seega jah... Mina ütlen seda et kui raha jääb muusika jaoks üle siis toetan eesti muusikat kindlasti, ei ole jobu kes põhimõtte pärast tasuta tirida tahab....
Vaata kasutaja profiili
0
terrorist
Noor toru
**

Kasutaja on eemal

[*] postitati 10.9.2010 11:17
Beatnetist on Mia lugu täiesti tõmmatav.
Vaata kasutaja profiili
0
joozep
Noor toru
**

Kasutaja on eemal

Tuju: Pandav.

[*] postitati 10.9.2010 11:17
Niimoodi kirjutas: ranirahn  
joozep, pead kontakteeruma Mia-ga ja küsima. Küll ta jagab, kui sa maksad. Teiste töö ja vaev ei peagi olema tasuta downloaditav. Mina teen tööd ja tahan selle eest saada palka. Samamoodi teeb tööd muusik, kes selle loo valmis teeb ja lindistab jne jne ja tahab sammuti tasu saada selle eest. Ehk siis mina olen täiesti rangelt eesti kraami piramise vastu. Selle pärast polegi meil muusikutel hea elada siin, kuna piraadid ei osta mitte midagi vaid varastavad ja jagavad. Ime siis, et keegi ei taha mitte tasuvat tööd teha.

No muidu ma poleks siin sõna võtnud, kui oleksin nõus raha selle eest välja käima. Kuid kui ikka oma rahalise seisu üle mõelda siis ikka vaatad, et kust kokku hoida. Tõesti kui raha rohkem oleks siis oleksin nõus välja käima summasid mis soovivad artistid oma töö eest saada. Kuid senikaua, kui mul seda krõbisevat niipalju ei ole pean nö. piraadina interneti avarustes ringi seiklema. Mida teevad paljud inimesed üle maailma. Lihtsalt me oleme kõik ära harjunud sellega, et seda kõike saab nii lihtsalt tasuta kätte, kuigi see tegu kuulub varastamise alla. Ei nimetaks ma ikkagi ennast vargaks, pigem inimeseks kes otsib lihtsamat ja odavamat teed oma soovideni.
Loodan siiralt, et keegi leiab mõne nö. augu mille kaudu saab jälle nö. "vargile minna". (nimetage seda kuidas tahate)
0
Timukas
Moderaator

Moderaator

Registreerunud: 16.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 10.9.2010 12:55
Eelmisele jutule:
27311d2d7c84e8f3e3f5036ed08d198b.jpg - 36kB
Vaata kasutaja profiili
0
MuRKs
Veterantoru

Registreerunud: 23.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: :)

[*] postitati 10.9.2010 13:00
Tore et foorumgi alles jäi. Suht kahju on minulgi kuulda ,et REQ/OFFER teemad suleti. Nüüd pole vaja igapäev enam torus "nolifeda".Aga kui arvutiga probleeme pöördun kohe siia:)
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte
0
logard
Toru

Kasutaja on eemal

Tuju: kesine

[*] postitati 10.9.2010 17:41
Eks ole ..................
Kasutan veel vanast harjumusest muula
Muulal oli küllaga lk kus jagati kraami ehk muula tirimis linkisis nagu torendil
Kunagise kõige vägevam oli korraga maas ja vana trellide taga kuni uurimise lõpuni.........
Kiikan veel vanast harjumusest et millised lk on alles ja millised maas kui korraga avastasin et ........
Pealeht mille adre lõpeb tavaliselt .xxx on valge tühi leht , aga kusagil järjhoidjas oli alles veel alafoorumi adre siis oh üllatust see toimis ja toimib hetkel VEEL
On mida mõelda ja ....................................
Ja kuskil varasemalt oli ju kirjas et meil ju U2u
Vaata kasutaja profiili
0
masterkuul
Noor toru
**

Registreerunud: 3.8.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: vahelduv

[*] postitati 10.9.2010 18:26
Imelik lugeda paari kasutaja teksti, et kui req kadunud on kohe terve foorum mõttetu :punk:

[Muudetud: 10.9.2010 masterkuul]

[Muudetud: 11.9.2010 masterkuul]
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte
0
NightRunner
Noor toru
**

Registreerunud: 25.3.2010
Kasutaja on eemal

[*] postitati 10.9.2010 19:27
Mjaa. Eks selliseid tagasilööke on varematel toru aegadel ka olnud. Millalgi kära vaibub ja asjad hakkavad jälle liikuma. :)

[Muudetud: 10.9.2010 NightRunner]
Vaata kasutaja profiili
0
logard
Toru

Kasutaja on eemal

Tuju: kesine

[*] postitati 10.9.2010 19:37
Niimoodi kirjutas: Kermit  
Aga kuidas e-tanker elus püsib? Miks ei kotita neid?

Ju siis pole ...... ligipääsu ja pole nii avalik vaid on kindedl meeskond kes ei laiuta ............. :smilegrin:
Vaata kasutaja profiili
0
Veix
Toru

Registreerunud: 12.1.2010
Kasutaja on eemal

[*] postitati 10.9.2010 20:21
Niimoodi kirjutas: logard  
Niimoodi kirjutas: Kermit  
Aga kuidas e-tanker elus püsib? Miks ei kotita neid?

Ju siis pole ...... ligipääsu ja pole nii avalik vaid on kindedl meeskond kes ei laiuta ............. :smilegrin:

Minu teada see asub igas mõttes väljaspool Eestit, sellises kohas kus nö. probleeme nii lihtsalt ei tule. Domeen pole Eestis regatud, serveriruum pole Eestis, mõned tegijad liikmedki ei asu Eestis...

[Muudetud: 10.9.2010 Veix]
Vaata kasutaja profiili
0
Undefined
Veterantoru

Registreerunud: 21.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 10.9.2010 20:51
Torufoorum on olnud väga tore koht. Võiks ka öelda, et Hinnavaatluse "tumedam" sigitis. Koht kus piraate risti ei löödud - koht kus piraadid austasid üksteist. Nüüd siis on see tume pool kadunud ning mis seda kohta nüüd eristab Hinnavaatlusest?..
Mis loeb tegelikult ju on kommuun ise. See, et nüüd "kama sheerida" ei saa see ei ole ju lõpp? Paljud muidugi lahkuvad nüüd arvatavasti siit - enamus ju meist on siin just sellel eesmärgil, et kama saada. Kama saab ju mujalt ka. Vaid nüüd jääb küsimuseks kust saada Eesti kama.

(Hinnavaatluse tõin näiteks kuna tegemist tugeva konkurendiga - seal vaid kamasheeri pole, piraate ei sallita.)

[Muudetud: 10.9.2010 Undefined]
Vaata kasutaja profiili
0
DazBoot
Üldmoderaator

Super-Moderaator

Kasutaja on eemal

Tuju: aina paremaks läheb

[*] postitati 10.9.2010 21:16
Niimoodi kirjutas: Undefined  
Paljud muidugi lahkuvad nüüd arvatavasti siit - enamus ju meist on siin just sellel eesmärgil, et kama saada.
Edu neile! Paljud ka ei tea, et see kama on siin alles - lihtsalt oleme hetkel käed seotud. Juba ammu enne sulgemisteate avalikustamist on juhtkond arutanud, mida ja kuidas edasi teha?
Hetkel käib juurdlus (tõenäoliselt sai asi alguse seoses ühe torufoorumi kasutaja poolt tehtud avaldusest politseisse mingi aeg tagasi, mille käigus tekkis edasine huvi ka REQ/OFFER teemade vastu).

Seega, raskel ajal lahkuvad sellised kasutajad, kes siit otsisid midagi, refreshides kas muusika-, filmi- või mängude offereid.

P.S. Lööge mind maha teised moded ja adminnid aga ma ei viitsi enam seda nuttu ja hala kuulata! Toru pole surnud... :thumbup:
u call me freak, cuz ay'em different...
... i call u freaks, cuz ya' all look same!
Vaata kasutaja profiili
0
Undefined
Veterantoru

Registreerunud: 21.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 10.9.2010 21:25
Niimoodi kirjutas: DazBoot  
tõenäoliselt sai asi alguse seoses ühe torufoorumi kasutaja poolt tehtud avaldusest politseisse mingi aeg tagasi, mille käigus tekkis edasine huvi ka REQ/OFFER teemade vastu.

Ehk värskendaksid mu mälu - kes see isik oli? Munadest jäi ilma ikka?
Vaata kasutaja profiili
0
DazBoot
Üldmoderaator

Super-Moderaator

Kasutaja on eemal

Tuju: aina paremaks läheb

[*] postitati 10.9.2010 21:33
Isegi kui ma teaks, ma ei avalikustaks teda!
u call me freak, cuz ay'em different...
... i call u freaks, cuz ya' all look same!
Vaata kasutaja profiili
0
DonQ
Administraator

Administraator

Kasutaja on eemal

Tuju: Kerge puhkus

[*] postitati 10.9.2010 21:46
Ma olen küll arvamusel, et konkreetse politseilooga (mis oli seotud kellegi rahaliselt inetult käitunud kodanikuga, mitte autorikaitsega) pole praegusel sõjal mingit pistmist. Ei huvita politseid mingi suva piramine, nemad tegelevad ikkagi kellegi kaebuste alusel millegi tegemisega. Ma kogu tausta muidugi ei tea, aga minu arusaamise järgi pole praegune teema politseisse jõudnud.

Praegu on lihtsalt üle-euroopaline piramisvastase võitluse hooaeg (ilmad läksid külmaks jmt). Võimalik, et kellelegi autorikaitses istuti pähe, et pole tulemusi; võimalik, et mõni ala- või ülemakstud muusik tõstis kisa (maailmas seda ikka juhtub, eriti kõva häält teevad ülemakstud tüübid); võimalik, et keegi kuskil avastas, et plaate ostetakse välismaalt ja eestisse jääb liiga vähe meelelahutusraha (see, kui palju inimene meelelahutusele kulutab, ei sõltu eriti piramise mahust - aga kuidas ja kuhu ta kulutab, sõltub küll).

Soovitan rahval maha rahuneda ja mitte halada. Kui muidu ei saa, lõigake arvutil võrgujuhe läbi ja murdke ruuteri wifi antenn pooleks, kohe hulga rahulikum olemine :)
Vaata kasutaja profiili
0
Muerte
Veterantoru

Kasutaja on eemal

Tuju: Ja nüüd siis....?

[*] postitati 10.9.2010 22:21
Need, kes nyyd siin olid ainult seepärast, et "kama" saada on nagu need nõmedad naised, kes hiilivad sulle külje alla sest mingil momendil on sul rohkem raha. Kui raha otsas siis kaovad.
Või kui lapsena olid klassikaaslased su sõbrad, sest sul oli raha.. ergo sa ostad maiustusi ja muidugi jagad teistega.
(jah ma olen kibestunud inimene)

Torufoorum on minu jaoks pigem kui koht kus on palju toredaid inimesi... kellega suhelda. Kellelt nõu küsida. "Kommuun" niguq keski ennist ütles.
Orksis on igavaks läinud ühesõnaga... :D
0
retro900
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 10.9.2010 22:53
Kui aastaid tagasi ei osanud tõesti kuskilt mujalt kama leida kui torufoorumist, siis nüüd on küll niimodi, et siin käin pigem... umamuudu torulaste tegevusi kaemas. Igastahes saab siit ükstaspuha mida, oska ainult küsida.
Vaata kasutaja profiili
0
koiott
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 10.9.2010 23:40
Niimoodi kirjutas: DazBoot  
P.S. Lööge mind maha teised moded ja adminnid aga ma ei viitsi enam seda nuttu ja hala kuulata! Toru pole surnud... :thumbup:

Lööge risti, tõmmake rattale ketser... :lol:
Vaata kasutaja profiili
0
Karlsson
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 11.9.2010 07:30
Subclubi tegemistest kah väheke Delfi

Mis puudutab req/offerit, tegelt ju suhteliselt tühiasi. Aeg loksutab kõik kenasti paika.
Vaata kasutaja profiili
0
onks
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 11.9.2010 10:14
Kui teha kutsetega REQ/OFFER alafoorum, siis algul oleks päris hea, aga samas siis on vähe inimesi, aga lõpuks on igal liikmel kutse käes ja siis on see sama hea kui avalik. Kuid idee oleks hea. Samas saaks ka nii et REQ/OFFER tehakse niiöelda temp kausta, mida pidevalt kustutatakse, et jälgi ei jääks ja et ei oleks lademetes linke kust iga liige saaks pool eesti kraami alla laadida. Mugav on küll et korra pakutakse ja teinekord enam ei küsita vaid lihtsalt otsitakse link, aga nii tekib suur lingikogu, mis ei meeldiks kindlasti autorikaitsjatele

[Muudetud: 11.9.2010 onks]
Vaata kasutaja profiili
0
onks
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 11.9.2010 10:23
Igaksjuhuks mainin et ma jään ka Toruks isegi kui peaaegu kõik siin ära keelatakse, et kui ma siin pakun ideid vahest et kuidas req/offer ellu äratada, siis see ei tähenda et see oleks minu ainuke põhjus siin käia. Siin on palju muud head kui ainult piraatkraam :)
Vaata kasutaja profiili
0
savi
Toru

Registreerunud: 1.8.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 11.9.2010 22:54
no tuleks teha torulaste vahel mängude ja filmide vahetuse üritusi ja muid kokkusaamisi
.aga see suur puistamine käis ikka tellimustööna,eks vihastas suurriike nende ürituse läbikukkumine

http://www.minut.ee/article.pl?sid=10/09/08/194201&mode=nested
Vaata kasutaja profiili
0
xps
Veterantoru

Registreerunud: 6.3.2010
Kasutaja on eemal

[*] postitati 12.9.2010 00:34
Üldiselt mul oma teooria juba, kes asja taga võib olla, kui politsei mängus jne. Seesama vend, kes piraatlusega vahele jäi hiljuti (tegeledes äärmiselt innovatiivse cd-de piraatlusega). Aga ise arvan ka pigem ülemaailmsesse nö haarangusse.

Ühtepidi ongi nüüd olukord selline, et torufoorum on hinnavaatluse väikeveli- kui kõik jääb sama moodi. Selle pärast ei leidnud ka mõtet, miks mitte sinna üle kolida (ei ole ma ka mingi kauaaegne tegelane siin). Aga midagi ikka on...
Vaata kasutaja profiili
0
Jamal
Noor toru
**

Registreerunud: 25.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 12.9.2010 02:19
No mina ei tea, olen Torus olnud juba aastaid, kas just aktiivsena või mitte, aga meeldib siin lugeda. Eelmises serveris oli asi muidugi lõbusam, kasutajaid rohkem ja aktiivsust. Täna avastasingi selle jama, et enam ei ole REQ/OFFER teemasid, kuna tekkis soov kindla loo järgi. Ei näe ka eriti võimalust selle seaduslikuks omandamiseks. Kuna ise ostan palju muusikat, siis ei näe ma ka mingit kuritegu vahel ka selle tasuta alla tõmbamiseks. No eks proovi Osta kuskilt lugu "Operatsioon Õ - Tallinna Laul" kui isegi google ei tunnista selle olemasolu. Just sellistel puhkudel oligi mul vaja seda teemat, et äkki kellelgi on see olemas.
Vaata kasutaja profiili
0
savi
Toru

Registreerunud: 1.8.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 12.9.2010 10:10
no torupookimine on kökimöki võrreldes muude plaanidega,ega meile muidu suruta peale põhiseaduse muutmist:

http://www.minut.ee/article.pl?sid=10/09/11/2334240&mode=thread...
Vaata kasutaja profiili
0
Hapnik
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 12.9.2010 10:48
Niikaua kuni Purj.us alles on, on enamus Torufoorumi liikmeid ka alles:cool:
Vaata kasutaja profiili
0

Leheküljed: 1 2 4 11

Mine lehekülje algusse