Mine lehekülje lõppu

Prinditav versioon  

Leheküljed: 1 3 5 11

Autor: Pealkiri: Kuhu kadusid REQ/OFFER teemad ?
Peeter Paanika
Toru

Registreerunud: 18.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 12.9.2010 11:45
Tänu Torule olen õppinud arvutit kasutama! Ja ka palju muud kasuliku infot saanud.
Olen olnud toru juba nii mõnigi aasta ja jään ka edaspidi toruks.

[Muudetud: 12.9.2010 Peeter Paanika]
Vaata kasutaja profiili Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
0
Enter
Noor toru
**

Registreerunud: 17.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 12.9.2010 11:53
See viimane lause on päris hea.Kahju on est dub multikate teema kadumisest .Äitäh borderlinerile kes sinna ohtralt linke jagas .Lapsel oli hea eesti keeles vaadata. Mõtlesin hapniku öeldud lauset .

[Muudetud: 12.9.2010 Enter]
Vaata kasutaja profiili
0
dm7
Noor toru
**

Registreerunud: 19.11.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 12.9.2010 12:54
Niimoodi kirjutas: MV3  
Küsigu mõistlikku hinda, olen nõus maksma. Aga 150.- singli eest, kus on 2! lugu, tänan ei.

Kui Mia singlist jutt käib, siis see maksab 25 eeku.
Vaata kasutaja profiili
0
Stroch
Toru

Registreerunud: 15.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 12.9.2010 13:31
Mina leian siinkohal, et EAKO-l puudub absoluutselt mingisugune pädevus sarnaste ettekirjutuste tegemiseks, nagu nad seda hetkel endale ette kujutavad.

Arusaadav, et toru administratsioonil ei ole viitsimist seda mängu nendega mängida, kuid ideepoolest, kui nendega seda mängu mängida ja oleks vähegi parem advokaat, siis ma usun, et see EAKO maksaks kohtukulud ja ehk veel mingid kulud kinni nii, et silm punnis peas.

Reaalselt torufoorum ei hosti ise mitte midagi ning usun, et selle linkide levitamise teemal saaks vaielda väga palju, et kas seda saab käsitleda piraatlusena või mitte, kuna reaalsuses ju levitatakse ainult linki, mitte teost, kui sellist. Inimesel on vaba valik klikkida antud lingile või mitte klikkida. Vastutav on see sait, mis seda konkreetset faili, mis lingi tagant avaneb hostib.

Aga jah, mis siin ikka tagantjärele targutada. :P
Vaata kasutaja profiili
0
DazBoot
Üldmoderaator

Super-Moderaator

Kasutaja on eemal

Tuju: aina paremaks läheb

[*] postitati 12.9.2010 16:11
Stroh, esiteks siin foorumis vastati konkreetsetele küsimistele konkreetsete üleslaadimistega!
Teiseks, ära arva et juhtkond pole kaalunud erinevaid variante/võimalusi viimasel ajal!
Hosti vahetus (nagu paljud pakuvad) ei aita enamus keisside puhul, füüsiline(sed) isik(ud) - kes on teada - jäävad ikkagi eestisse!
Su mõte on hea, kuid mõtle parem välja, kuidas otselinkide postitust ei saa võtta piraatluses "kaasa-aitamisena" sest vahendaja rollis olemise kohta oleks vaja leida lahendus!
Kõik U2U'd on oodatud - küll aga mitte suvalised läbimõtlemata lahmimised!

Tänan meeskonna nimel! (kui nad mind nüüd kohe ratta peale ei tõmba?)
REQ/OFFER jääb kinni praegu...:sniffle:
---------------------------------------------------------------------------------

-edit- ...
Niimoodi kirjutas: Stroch  
... kuid ideepoolest, kui nendega seda mängu mängida ja oleks vähegi parem advokaat, siis ma usun, et see EAKO maksaks kohtukulud ja ehk veel mingid kulud kinni nii, et silm punnis peas.
Ja palun ära räägi advokaadi palkamisest, kui Sa pole ise ühtegi senti siia alla pannud (nagu ka mina mitte) :)

[Muudetud: 12.9.2010 DazBoot]
u call me freak, cuz ay'em different...
... i call u freaks, cuz ya' all look same!
Vaata kasutaja profiili
0
Stroch
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 12.9.2010 17:36
DazBoot, see oligi rohkem selline heietamine, et "teoorias oleks...", ega ma ei arvagi seda, et toru juhtkond ei oleks erinevaid variante kaalunud vms, sama lugu advokaadi jutuga ;)

Aga sellgipoolest arvan, et kui keegi midagi kuskile ülesse laeb, siis vastutabki konkreetselt see isik selle eest, kes selle üleslaadimise sooritas IMO. Kui hakata veidikene kaugemale mõtlema, siis on piraatlusele kaasa aitajad kaudselt ka internetiteenuse pakkujad Elion jne, kuna võimaldavad inimestele internetiühendust... mille poolest torufoorum erineb, kui niimoodi hakata mõtlema? :P Samas, kuna ma ei ole seadusi nii hästi endale veel selgeks teinud, siis ma ei oska täpselt öelda, kuidas seda Eesti seadusandluse mõistes täpselt kasutatakse.

Vaata kasutaja profiili
0
Thing
Toru

Registreerunud: 6.8.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 12.9.2010 19:28
Niimoodi kirjutas: DazBoot  
kuidas otselinkide postitust ei saa võtta piraatluses "kaasa-aitamisena" sest vahendaja rollis olemise kohta oleks vaja leida lahendus!
Kas ei saaks teha mingit sellist süsteemi, et otselinkija pole konkreetne isik, oleks nö robot vms automatiseeritud värk, mida saaks mitu inimest hallata aga mille taga pole konkreetset isikut kellele turja hakata. Sellega seoses, kas oleks võimalik teha mingi soft, mis kustutaks offeri tegija jäljed, kui keegi küsiks foorumi haldaja käest siis tal lihtsalt poleks anda.

Samas peaks seda requestimist ka konkreetsemaks tegema, nagu kommuun, et iga jobu ei pääse löögile, audetimine võiks olla id kaardiga vms. Sellisel juhul vastutab ka küsija pool ja küsides "pira windowsi" ei saa küsija menti minna sest ta on kuriteole ahvatelja, kuriteo tellija

Mina isiklikult paneks üldse juriidilise isiku (st suva firma) kogu piravärgi taha. Kui nüüd mingi jama autorikaitsega juhtub siis tehakse ettevõttele trahv (mis on muidugi muinasjutuliselt suur), ettevõtte ei suuda trahvi tasuda ja läheb pankrotti. Vara pole, keegi midagi ei kaota. Asemele tuleb uus riiulifirma. Mingit uduse ja olematu taustaga riiulifirmat on oluliselt raskem kottida, kui füüsilist isikut. Eriti kui ettevõtte sisuliselt tegutseb vaid paberil, mainitud aadressil ei asu, juhatus raskesti leitav. Kui tegemist oleks mõrvaga siis loomulikult leitaks see politsei poolt kiirelt üles aga mingi pirafilmi kahlusega, see on võimalik aga väga aeganõudev ja ebaeffektiivne.
Füüsilist isikut on äärmiselt lihtne kottida, piisab vaid lasta kohtutäituril tema kontod arestida, kui on bööö.....

Miks ma arvan et minu pakutu töötaks? Sest ma olen aastaid autorikaitsega sõdinud. Mind on vähemalt korda 5 kohtusse kaevatud, mind on korduvalt arreteeritud ja korduvalt võetusi tehtud. Kohtus olen korra kaotanud. Kõik korrad sain teiste firmadega ära pareerida aga üks laks tuli otse sülle (nahaalseks läksin). Resultaat 50 000 trahv (7000 läks uue ettevõtte ostmine riilulilt).
Mina tegutsesin teades, et mulle sõidetakse varem-hiljem sisse, ma ei proovinudki välitida laksu vaid tegin jäljed nii segaseks, et kõik krim asjad sisuliselt sumbusid (minge otsige Tambovi obalstist ja Ukrainast osaühingu juhatuse liikmeid)
Vaata kasutaja profiili
0
DonQ
Administraator

Administraator

Registreerunud: 16.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: Kerge puhkus

[*] postitati 12.9.2010 19:52
Ühesõnaga kod. Thing ahvatleb otseselt kuriteole ja lisaks soovib kasutajaid veel ID kaardiga autentida?
Vaata kasutaja profiili
0
logard
Toru

Kasutaja on eemal

Tuju: kesine

[*] postitati 12.9.2010 22:32
Niimoodi kirjutas: Undefined  
Niimoodi kirjutas: DazBoot  
tõenäoliselt sai asi alguse seoses ühe torufoorumi kasutaja poolt tehtud avaldusest politseisse mingi aeg tagasi, mille käigus tekkis edasine huvi ka REQ/OFFER teemade vastu.

Ehk värskendaksid mu mälu - kes see isik oli? Munadest jäi ilma ikka?
Samal põhjusel (sarnaselt) läks kinni http://ppfz.planet.ee
Üks sell kes sai ....................lihtsalt koputass sest teda EI VÕETUD..........................
Vaata kasutaja profiili
0
Thing
Toru

Registreerunud: 6.8.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 12.9.2010 22:39
Niimoodi kirjutas: DonQ  
Ühesõnaga kod. Thing ahvatleb otseselt kuriteole ja lisaks soovib kasutajaid veel ID kaardiga autentida?
Look whos talking. Seaduse silmis on siin foorumis kõik kurjategijad. Intellektuaalse omandi vargad
Vaata kasutaja profiili
0
kurjajuur
Veterantoru

Rate: *******

Kasutaja on eemal

Tuju: pole

[*] postitati 13.9.2010 01:59
Hah...rohkem öelda vast pole vaja.
|ViimaneFM| Aim with the hand, shoot with the mind, kill with a heart like arctic ice.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
0
DazBoot
Üldmoderaator

Super-Moderaator

Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.9.2010 02:04
Niimoodi kirjutas: logard  
Samal põhjusel (sarnaselt) läks kinni http://ppfz.planet.ee
Üks sell kes sai ....................lihtsalt koputass sest teda EI VÕETUD..........................

Tegemist ei ole siiski req/offeri koputajaga, lihtsalt üks kasutaja tegi avalduse politseisse, kuna sai siin foorumis ostu/müügiga petta.
Nagu DonQ juba enne ütles, hetkel käib üleüldine "puistamine".
Vaata kasutaja profiili
0
Karlsson
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.9.2010 03:26
Las ma arvan, petjaks oli keegi Ott?
Vaata kasutaja profiili
0
argoan1
Noor toru
**

Registreerunud: 25.8.2010
Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.9.2010 09:33
selge. sellisel juhul pole siia foorumisse enam asja. nii et . edu kõigile ja. mis seal ikka.
Vaata kasutaja profiili
0
Undefined
Veterantoru

Registreerunud: 21.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.9.2010 09:34
Niimoodi kirjutas: argoan1  
selge. sellisel juhul pole siia foorumisse enam asja. nii et . edu kõigile ja. mis seal ikka.

Nub
Vaata kasutaja profiili
0
Meigo
Toru

Registreerunud: 31.8.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: Average

[*] postitati 13.9.2010 16:10

Saigi villand

[Muudetud: 13.9.2010 Meigo]
Vaata kasutaja profiili
0
Def
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.9.2010 16:16
Natuke kahju on, et need teemad ära kadusid. Samas, kui juhtkond nii otsustas, siis on arusaadav ja vimma ei pea. Ja ära ka ei lähe. Foorumi kasutaja olnud juba pea 10 aastat ja mulle meeldib.
Vaata kasutaja profiili
0
Mr.Black
Veterantoru

Registreerunud: 23.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: Inglorious Bastard

[*] postitati 13.9.2010 16:34
Arvan, et paljud said REQ/OFFER teemadest kasu sh ka mina, aga jah mis teha. Eks nüüd selgubki, kes on "sõber" ja kes mitte. Pange samas vaimus edasi, küll siis ka järgijaid on!
Mess with the best and u die like the rest!
Vaata kasutaja profiili
0
mining531
Toru

Registreerunud: 10.8.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: Kirjeldamatu !

[*] postitati 13.9.2010 16:42
Kahju tõesti et req ja offer läind, aga sellepoolest elu seisma jää. Küll kunagi see tagasi tuleb (ma usun?) ja siis on ka tagasi need nuubid. Aga mina igatahes üritan ikka foorumit igapäev edasi külastada.
Edu!
Vaata kasutaja profiili
0
Kermit
Veterantoru

Rate: *****

Kasutaja on eemal

Tuju: krooks tuju on...

[*] postitati 13.9.2010 16:51
Ma võin hakata kasvõi iga päev totakaid teemasid treima, kui muidu on igav :P
Vaata kasutaja profiili
0
Muerte
Veterantoru

Kasutaja on eemal

Tuju: Ja nüüd siis....?

[*] postitati 13.9.2010 16:58
Niimoodi kirjutas: Muerte  
Need, kes nyyd siin olid ainult seepärast, et "kama" saada on nagu need nõmedad naised, kes hiilivad sulle külje alla sest mingil momendil on sul rohkem raha. Kui raha otsas siis kaovad.
Või kui lapsena olid klassikaaslased su sõbrad, sest sul oli raha.. ergo sa ostad maiustusi ja muidugi jagad teistega.
(jah ma olen kibestunud inimene)

Niimoodi kirjutas: argoan1  

I rest my case....
Vaata kasutaja profiili Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
0
DazBoot
Üldmoderaator

Super-Moderaator

Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.9.2010 16:58
Kermit, ma kinnitan Sulle, et seni kuni mul on netiühendusega arvuti, lähevad need totakad teemad ka kasti! Trust me... :)
Vaata kasutaja profiili
0
pohlapoiske
Noor toru
**

Registreerunud: 15.8.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.9.2010 17:05
jälgin huviga mis foorumis toimuma hakkab;)
Vaata kasutaja profiili
0
jonn256
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.9.2010 17:49
Niimoodi kirjutas: Thing  
Look whos talking. Seaduse silmis on siin foorumis kõik kurjategijad. Intellektuaalse omandi vargad

Siin foorumis kasutaja omamine eeldab piraadiks olemist?
Vaata kasutaja profiili
0
DonQ
Administraator

Administraator

Kasutaja on eemal

Tuju: Kerge puhkus

[*] postitati 13.9.2010 18:01
Niimoodi kirjutas: wqest  
Halan ka veidike, kuna siinsete liikmete fonoteek kokku on päris muljetavaldav.
Kole kahju on küll sellest võimalusest, kui sai küsida mõnda rariteetsemat pala või albumit,
mille otsimine poeriiulitelt oleks absurd, kui isege Rahvus Raamatukogu ei paku asja kohta midagi.

No ma ei tea, muusika üle _arutlemine_ pole ju keelatud? Kui kellelgi asi juhuslikult (näiteks kasseti peal) olemas, lepite aja privas kokku, teete ühiskuulamise, joote võib-olla isegi õlut ja elu läheb ikka edasi :)
Vaata kasutaja profiili
0
wqest
Noor toru
**

Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.9.2010 18:16
Niimoodi kirjutas: DonQ  

No ma ei tea, muusika üle _arutlemine_ pole ju keelatud? Kui kellelgi asi juhuslikult (näiteks kasseti peal) olemas, lepite aja privas kokku, teete ühiskuulamise, joote võib-olla isegi õlut ja elu läheb ikka edasi :)

:thumbup: mõte on hea. Aga kaldun arvama, et selline arutlemine võib minna teate-ise-milleks.
Vaata kasutaja profiili
0
cityrabbit
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.9.2010 20:13
õnneks või kahjuks eriti puudust nende reg ja offerite koha pealt ei tunne kuid arutleda mingite tänapäeva teoste üle, see tundub isegi suht huvitav :smilegrin:

Vaata kasutaja profiili
0
Ralli2ss
Noor toru
**

Registreerunud: 18.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.9.2010 20:18
Eks neid req foorumeid leidu teisigi ma usun, aga no eks elu näitab. Torus hakkan samamoodi edasi käima, eriline postitaja pole, aga loen ikka.:)
Vaata kasutaja profiili
0
DazBoot
Üldmoderaator
Thread Split
13.9.2010 20:26
Veix
Toru

Registreerunud: 12.1.2010
Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.9.2010 20:39
Ei nuta. REQ/OFFER võiks alles olla, aga selle puudumine pole mu jaoks ka oluline probleem. Foorumit kasutan ikka sama moodi edasi kuigi torufoorum mu jaoks tegelikult suri koos vana foorumiga, keha jäi alles, aga hing lendas taevasse.:sniffle:
Vaata kasutaja profiili
0
DazBoot
Üldmoderaator

Super-Moderaator

Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.9.2010 20:41
Ma ütleks vastupidi - hing jäi alles aga keha, kus vaim saaks tegutseda, on kuidagi poolik? :)
Vaata kasutaja profiili
0

Leheküljed: 1 3 5 11

Mine lehekülje algusse

Ainus õige foorum!
XMB Forum Software © 2001-2009 XMB Meeskond