Mine lehekülje lõppu

Prinditav versioon  

Leheküljed: 1 2 4 6 11

Autor: Pealkiri: Kuhu kadusid REQ/OFFER teemad ?
Veix
Toru

Registreerunud: 12.1.2010
Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.9.2010 20:54
Võibolla ka nii, kuigi mulle tundub, et füüsiline pool (nö. tegijad inimesed foorumis) jäi põhimõtteliselt samaks, aga aura haihtus ära.:rolleyes:
Vaata kasutaja profiili
0
DazBoot
Üldmoderaator
Thread Split
13.9.2010 21:00
HiTek
Toru

Registreerunud: 21.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.9.2010 21:57
Alguses, kui toru avastasin (2006 vist oli see), siis olin veel gamer, igast programmidega jamasin ja vahest tekkis mõni tõrge ka ja siit sai alati abi. Siis oli see asendamatu koht ja igapäevsaelt sai jälgitud, olin kasutaja NiTrO nime all. Kui mängimise lõpetasin, siis hakkasin kohe vähem külastama, aga aegajalt ikka jälgisin teemasid. Nüüd uues foorumis eriti sõna pole viitsinud võtta, vaid niisama loen.
Reqofferi kadumisest tiba kahju. Just lootsin ,et saan siit näiteks Eesti maffia selle K2 peal jookseb ja ühikarotid, kuna lihtsalt sellel kellajal teleka ees ei saa olla. Välismaa kraam kõik googlist leitav ja paljudele probleemidele saab ka kiirelt googlist vastuse. Aga kindlasti mõeldakse midagi välja, ennegi raskeid aegu olnud ja on üle elatud. :lol:
Vaata kasutaja profiili
0
0n3_Sh0t
Toru

Registreerunud: 17.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.9.2010 22:04
Niimoodi kirjutas: DonQ  
Niimoodi kirjutas: wqest  
Halan ka veidike, kuna siinsete liikmete fonoteek kokku on päris muljetavaldav.
Kole kahju on küll sellest võimalusest, kui sai küsida mõnda rariteetsemat pala või albumit,
mille otsimine poeriiulitelt oleks absurd, kui isege Rahvus Raamatukogu ei paku asja kohta midagi.

No ma ei tea, muusika üle _arutlemine_ pole ju keelatud? Kui kellelgi asi juhuslikult (näiteks kasseti peal) olemas, lepite aja privas kokku, teete ühiskuulamise, joote võib-olla isegi õlut ja elu läheb ikka edasi :)

Arutlemise idee on hea, aga asi pole enam päris see. Ja kas sellega on võimalik EAKO tähelepanust lahti saada?

Teadagi ju asendas Subclub subtiitrite mõiste ümberjutustuse mõistega, aga sellega ei suudetud asja põhimõttest ikkagi lahti saada. Ning nagu näha astus EAKO neile jälle kandadele, kuigi ma ei näe ümberjutustuste tegemises ja levitamises mingit kriminaalset elementi. Ei tohiks ju olla oma mõtte või tõlke avaldamine mingi asja kohta kriminaalne, see ju pea-aegu, et riivab põhiseaduse punkti, mis ütleb '' Igal inimesel on õigus sõnavabadusele''. Antud näide on küll natuke robustne, ent siiski minu meelest saab siin paralleele tuua. Kas siis Eesti tõlkijatel pole enam leiba lauale panna, et EAKO-l tuleb minna oma vabast ajast tõlkimisega tegelevate inimeste hobi keelustama. On see ju hobi nagu iga teine.
NT: Kui ma käin kinos, vaatan mingi filmi ära ja jutustan sõbrale pärast, kellega tänaval juhuslikult kokku põrkasime, mida ma seal nägin või mingi tegelane ütles. Kas ma olen siis kriminaal ja mind tuleks kohtu alla viia?
EAKO-l tuleks tegutseda natuke läbimõeldumalt, filmi ümberjutustuse netti üles riputamine ei ole ju filmi ebaseduslik levitamine. Jääb lihtsalt hambutu koera mulje, kes igas suunas lahmib.
Nagu kombeks, tegeletakse tagajärgedega, mitte probleemi lahendmisega.

Kuhu ma Subclubi ümber heietamisega tahtsin jõuda, oli see et ka siin foorumis ei tohiks hetkelisest tagasilöögist heituda.

Pole isiklikult täpselt autorikaitse seadust lapanud ning sealt erinevaid punkte lugenud, aga usun, et erinevate teoste üle arutlemine võib olla meie hetkeliseks päästerõngaks. Kuid kuidas ja täpselt seda teha, peaks ehk mõni pädevam inimene oma arvamust avaldama.

Ei võta foorumis eriti sõna, aga meeldib teemasid lugeda küll, vähemalt korra päevas käin läbi ja klõpsan 24h postitused nuppu. On siis lihtsalt lõbus lugeda kasutaja Kermit-i ''maagilise'' mõju all tehtud postitusi või saab siit muud infot mängude või programmide kohta.
Torufooumi kasutaja olen vist olnud alates aastast 2002, võin ka eksida, kuid juba suhteliselt kaua.
Muuhulgas olen kõik oma arvutialased teadmised saanud selle foorumi kaudu.

[Muudetud: 13.9.2010 0n3_Sh0t]
Vaata kasutaja profiili
0
emmsii
Teenekas toru

Registreerunud: 18.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.9.2010 22:13
Nagu DazBoot ütles, siis _arutlemine_ võiks toimuda nende kasutajatega, kellel siin foorumis ka mingisugune taust on tekkinud..

"Ning kui olen öelnud, et neile telefonidele polegi sellist tarkvara tehtud ja pole võimalust neid USB kaabli/infrapuna kaudu arvutiga ühendada, siis on sõimatud petturiks ja kord esitati minu kui eraisiku peale kaebus tarbijakaitsemetile, dziisas kraist, kui sa tundsid ennast ära praegu , siis pane end põlema kuradi t*rapea." Pihi.net
Vaata kasutaja profiili Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
0
koiott
Teenekas toru

Registreerunud: 15.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.9.2010 22:27
Ja kellel siis on tekkinud?
Vaata kasutaja profiili
0
Meigo
Toru

Registreerunud: 31.8.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: Average

[*] postitati 13.9.2010 22:31
sinul koiott kindlasti;P
Vaata kasutaja profiili
0
Kermit
Veterantoru

Rate: *****

Kasutaja on eemal

Tuju: krooks tuju on...

[*] postitati 13.9.2010 22:33
Niimoodi kirjutas: Meigo  
sinul koiott kindlasti;P

No mille põhjal seda siis arvestatakse?
Vaata kasutaja profiili
0
Larz
Toru

Registreerunud: 16.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: hea :D

[*] postitati 14.9.2010 13:56
Mind ka huvitab , kes seda otsustama hakkab, kes sobib või mitte ?:D
normal biit :)
0
Def
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 14.9.2010 13:59
Niimoodi kirjutas: Larz  
Mind ka huvitab , kes seda otsustama hakkab, kes sobib või mitte ?:D

Eks see jää iga kasutaja enda kanda, mida ta kellega jagab.
Vaata kasutaja profiili
0
jonn256
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 14.9.2010 15:25
Loomulikult on see subjektiivne. Sellel, kes pakub _arutamist_ välja, on õigus, et mitte öelda kohustus, valida _jutukaaslasi_ n-ö "näo järgi".

[Muudetud: 14.9.2010 jonn256]
Vaata kasutaja profiili
0
simply55
Noor toru
**

Registreerunud: 29.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 14.9.2010 19:08
...eks see tähenda torufoorumi lõppu, minu arust ja minu jaoks.
Mõttetu mula ma siin küll ei viitsi käia ajamas!:thumbdown:
Vaata kasutaja profiili
0
xps
Veterantoru

Registreerunud: 6.3.2010
Kasutaja on eemal

[*] postitati 14.9.2010 19:11
Nagu streetrace foorum juba- kus läbi lillede lepiti kokku kokkusaamisi :lol:
Vaata kasutaja profiili
0
Timukas
Moderaator

Moderaator

Kasutaja on eemal

[*] postitati 14.9.2010 19:38
Meenub see pilt:
files.php.png - 38kB
Vaata kasutaja profiili
0
Gals
Veterantoru

Registreerunud: 20.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 14.9.2010 19:41
Juba on tunda, et vähem käiakse siin. ühe ööpäeva postitused mahuvad pea et ühele leheküljele ära ja kuidagi vaiksem on siin küll nagu.
Ise kasutasin REQ/OFFERit peamiselt ainult muusikavaldkonnas. Tore oli, kui sai mõnd kaastorulast mõne haruldasema loo leidmisega aidata, või kui ise tundsid puudust mõnest eestimaisest palast või muust sellisest. Aga kui req/offer on kadunud, siis peaks äkki mõnele teisele poole laienema? Meil on jah mingil määral sellist igapäeva juttu, aga suhteliselt vähe tegelikult. Äkki peaks siis leebemaks muutuma selles osas, et ma ainult IT foorum oleme. Ütleme nii, et torufoorum on reaal ja planet foorum on humanitaar, nii et 2 võimalust, kas minna veelgi reaalsemaks ja hakata mingitest autodest ja spordist ehitusest rohkem rääkima, või siis avada mingi humanitaarsem pool, aga hakata rääkima kunstist, fotograafiast, filmindusest, suhetest, inimestest ja mida iganes veel.

Igaljuhul mingi nišši me peame leidma, sest kui jääda ainult selleks, et aidata paaril inimesel mõnest viirusest lahti saada või rääkida teemadel, et miks kellelgi graafika kaart liiga kuum on, siis kahjuks jääb meie rahvaarv jubeväikeseks.
0
Kermit
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 14.9.2010 19:49
Tulge Tähepumpa, seal käib pidu edasi:yes:
Vaata kasutaja profiili
0
Meigo
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 14.9.2010 19:49
saa üle kermit
Vaata kasutaja profiili
0
Untitled
Noor toru
**

Registreerunud: 12.8.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: möh?

[*] postitati 14.9.2010 19:53
Torufoorumi nö. vabakuulaja olen olnud juba vana foorumi ajast ja ilmselt jäängi Torusid külastama lõpuni välja olenemata req/offeri olemasolust.
Kogu ülejäänud itimeeste jutt jääb ju alles ning loodan, et ka Kermiti (ja võib-olla mõne teise veel) kohati lollakad kuid siiski üsnagi humoorikad kommentaarid ning sõnavõtud ei kao kuhugi.
Lõpetuseks, kui jäävad torud jään ka mina. Kui mitte kirjapildis, siis mõttes alati.
Vaata kasutaja profiili
0
DazBoot
Üldmoderaator

Super-Moderaator

Registreerunud: 17.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: aina paremaks läheb

[*] postitati 14.9.2010 20:00
Niimoodi kirjutas: Gals  
Igaljuhul mingi nišši me peame leidma, sest kui jääda ainult selleks, et aidata paaril inimesel mõnest viirusest lahti saada või rääkida teemadel, et miks kellelgi graafika kaart liiga kuum on, siis kahjuks jääb meie rahvaarv jubeväikeseks.
Oota! Mis nišist Sa räägid? Toru on alati olnud IT-foorum... req/offer oli lihtsalt üks feature!

P.S. Kermit, ka siin käib "pidu" edasi, midagi pole kadunud! :)
u call me freak, cuz ay'em different...
... i call u freaks, cuz ya' all look same!
Vaata kasutaja profiili
0
XCX
Toru

Registreerunud: 23.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: Peace/Love/Music

[*] postitati 14.9.2010 20:02
Oijah olid ajad. Mitmeid mitmeid aastaid kasutaja olnud, viimaselajal jäänud asi ainult lugemise piirile ja REQ teemasid vaid muusika valdkondades teinud. Ja üldjuhul 95% kordadest olen ka soovitud loo või filmi saanud. Mida mujalt üsna raske leida olnud.
Mitmeid värvikaid tegelasi on siin, kes sheerisid väga head kraami ja olid valmis ka natukese rohkem vaeva kogukonna nimel nägema.
Meeldiv oli see olukord siin, kuid nüüd pole see foorum enam kaugeltki see mis varem.
Siiralt kahju ja ei näe ka mina mõtet siin enam miskit lugeda. Seda nn "purjus" alafoorumi iba võib igas teises foorumis lugeda ja muud asjalikku siin kahjuks ka pole.
Siin lõppeb ka minu suhe Torufoorumiga. Igaveseks...
Tore oli. :)
Vaata kasutaja profiili
0
Meigo
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 14.9.2010 20:04
te ajate mind nutma lausa:sniffle::sniffle:
Vaata kasutaja profiili
0
emmsii
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 14.9.2010 20:04
Niimoodi kirjutas: XCX  
Oijah olid ajad. Mitmeid mitmeid aastaid kasutaja olnud, viimaselajal jäänud asi ainult lugemise piirile ja REQ teemasid vaid muusika valdkondades teinud. Ja üldjuhul 95% kordadest olen ka soovitud loo või filmi saanud. Mida mujalt üsna raske leida olnud.
Mitmeid värvikaid tegelasi on siin, kes sheerisid väga head kraami ja olid valmis ka natukese rohkem vaeva kogukonna nimel nägema.
Meeldiv oli see olukord siin, kuid nüüd pole see foorum enam kaugeltki see mis varem.
Siiralt kahju ja ei näe ka mina mõtet siin enam miskit lugeda. Seda nn "purjus" alafoorumi iba võib igas teises foorumis lugeda ja muud asjalikku siin kahjuks ka pole.
Siin lõppeb ka minu suhe Torufoorumiga. Igaveseks...
Tore oli. :)

Heausklikelt torudelt raha võid siit ju edasi laenata. :info:

"Ning kui olen öelnud, et neile telefonidele polegi sellist tarkvara tehtud ja pole võimalust neid USB kaabli/infrapuna kaudu arvutiga ühendada, siis on sõimatud petturiks ja kord esitati minu kui eraisiku peale kaebus tarbijakaitsemetile, dziisas kraist, kui sa tundsid ennast ära praegu , siis pane end põlema kuradi t*rapea." Pihi.net
0
Meigo
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 14.9.2010 20:05
lol:D
Vaata kasutaja profiili
0
Kermit
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 14.9.2010 20:09
emmsii, ma arvasin, et üks suur pere ikka annab eksimused andeks ja ei pea viha?
Vaata kasutaja profiili
0
emmsii
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 14.9.2010 20:13
Ei pea viha, aga plekk on ikka küljes. :)

0
xps
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 14.9.2010 20:36
Kummaline on see, et ühel ajal kaotati REQ/OFFER ja hakati massiliselt poste kustutama ja teemasid prükkarisse saatma. Kui see ei ole välja suretamine, siis mis on?
Vaata kasutaja profiili
0
Kermit
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 14.9.2010 20:40
Niimoodi kirjutas: emmsii  
Ei pea viha, aga plekk on ikka küljes. :)

Mitmed tuttavad mul on sellised, kes on elu jooksul teinud kõiksugu sigadusi. Tänaseks on nendest suurem osa enda vigadest õppinud.
Ma olen oma lühikese elu jooksul ka korda saatnud igasugu paska. Kuid oluline on mitte pidev põdemine või vigade meeldetuletus, vaid uskumine sellesse, et inimene on võimeline enda vigadest õppima. Kui ka eksimused korduvad, siis negatiivsuse meenutamise ja surumisega head ei tee.

Aga siiski. Kermit siit foorumist ära ei kao ja ennast muutma ei kipu, sest selline ma just olengi. Olen olnud TF liige pikki aastaid alates ftp-aegade hämarusest. Kuni püsib see domeen, ei kao ka mina. Varsti mõtlen ka välja mingi süsteemi, kuidas siinset asja niivõrd parandada kui võimalik.
Vaata kasutaja profiili
0
fish4ever
Toru

Registreerunud: 7.8.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 14.9.2010 21:07
Niimoodi kirjutas: xps  
Kummaline on see, et ühel ajal kaotati REQ/OFFER ja hakati massiliselt poste kustutama ja teemasid prükkarisse saatma. Kui see ei ole välja suretamine, siis mis on?
Järgmine vinguja, mine ära siis, uks on seal! -->
Niimoodi kirjutas: Kermit  
Varsti mõtlen ka välja mingi süsteemi, kuidas siinset asja niivõrd parandada kui võimalik.
kermit on muidugi kõva päästja siin foorumis? :lol:
isiklikult jään siia lõpuni, rekuest-ohver mõnikord aitas aga mulle meeldib rohkem tark jutt, mis siin ajatakse.

[Muudetud: 14.9.2010 fish4ever]
Mul on kanajalgadel tareke, must kass koduõuel, ronk õlal ja konn põlletaskus, ma sõidan luuaga ning nõiun vahetevahel...
Vaata kasutaja profiili
0
xps
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 14.9.2010 21:51
Eks see on mu enda asi, mida ma teen. Aga tundub, et sa oled nii kõva äss, et paned ise paika, kes võiks jääda ja kes mitte.

Sama idiootne väljend nagu: "kui ei meeldi erakonnad, keda valida, siis tee ise parem erakond" :lol:

Kui kriitikat ei kannata, siis just sinu uks on seal, fish4ever. Õigemini uks on just see, mida ei tohiks puutuda, kuna Maailmas toimub palju pahasid asju.
Vaata kasutaja profiili
0
sohni
Toru

Registreerunud: 22.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 14.9.2010 22:13
rahu ainult rahu ! ega siis maailm kokku ei kuku veel mingi juhmi ametniku pärast .Kõike on ju üle elatud .Kui Napster omalajal kinni pandi siis tundus ,et nüüd on hea elu läbi ,sama oli siis kui meie hulgast lahkusid data,toru ja teised ftp-serverid .tulevad lihtsalt uued vahendid ja elu loksub jälle paika ju.

Tsiteeriks veelkord Vend Johannest:"See ei ole lõpp. Kõik kestab edasi. Selle tulekahju pärast ei lõpe veel meie püha üritus. Aidaku meid jumal."

PS !huvitav kuidas autorikaitsjad sellisel asjal lasevad veebis üleval olla ja veel EESTI SERVERIS!!!!!

http://web.zone.ee/stemugram/failid/viimnereliikvia.html

[Muudetud: 14.9.2010 sohni]
Vaata kasutaja profiili
0
Borderliner
Üldmoderaator

Super-Moderaator

Registreerunud: 15.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: EViL

[*] postitati 14.9.2010 23:32
Niimoodi kirjutas: xps  
Eks see on mu enda asi, mida ma teen. Aga tundub, et sa oled nii kõva äss, et paned ise paika, kes võiks jääda ja kes mitte.

Sama idiootne väljend nagu: "kui ei meeldi erakonnad, keda valida, siis tee ise parem erakond" :lol:

Kui kriitikat ei kannata, siis just sinu uks on seal, fish4ever. Õigemini uks on just see, mida ei tohiks puutuda, kuna Maailmas toimub palju pahasid asju.

OT: samas paranoiasse ei maksa nüüd ka laskuda. Informatiivsete pealkirjade nõue kehtib edasi ning see et REQ/OFFER ära kaotati ei tähenda et nüüd võib suvalt totraid teemasid vorpida. See mis alates 9ndast on prügikasti rännanud oleks seda teinud ka kuu varem.

Üldiselt soovitaks rahval asja natuke kergemalt võtta. Kui palju neid r/o teemasid ikka oli... või teisiti küsides: kui palju neid oleks olnud kui rahvas oleks viitsinud alternatiivseid lahendusi proovida (Google, Mulve, TPB, SLSK, etc)? R/O oli tõesti mugav, aga seda olid ka kodumaised FTPd ning nende aeg on ju samuti läbi saanud (see et STV ja Pump veel hingitsevaid ei tule arvesse, need ei klassifitseeru avalike FTPde hulka). Kipun arvama et need kes vaid kraami pärast TFis käisid ei andnud suurt muud panust, seega teiste jaoks nende eemalejäämine midagi reaalselt ei muuda. Ehk siis: oli tore, ehk kohtume veel wave.gif - 2kB

Ma küll nõustun eespool väljakäidud mõttega, et tuleb uus nišš leida kuhu mahtuda. Eesti on, IMVHO, liialt väike mitme tõsiseltvõetava IT foorumi jaoks. HVl on, kahjuks, nii massiivne taust ja kasutajaskond et selles osas konkurentsi tal pole (mida Arvutifoorum ja Planeti ning Kofri IT alamfoorumid ka ilmekalt näitavad).
STORM Pirating: horror, blood 'n guts, that's the name of our game...
.:movie list:. .:flashier movielist:. .:music list (mirror):. .:uploaded atm:.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte
0

Leheküljed: 1 2 4 6 11

Mine lehekülje algusse

Ainus õige foorum!
XMB Forum Software © 2001-2009 XMB Meeskond