Mine lehekülje lõppu

Prinditav versioon  

Leheküljed: 1 3 5 7 11

Autor: Pealkiri: Kuhu kadusid REQ/OFFER teemad ?
Gals
Veterantoru

Registreerunud: 20.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 14.9.2010 23:42
Mina ütlen ausalt ära, et ma pole grammigi muutnud suhtumist TORU'sse pärast rq/ffr teemade kaotamist (kuigi tõsi see on, et toru 1. ja toru 2. on mingi vahe olemas jah).

Aga nagu DazBoot ütles päris õigesti, et üks feature on ainult kadunud. Aga selle asemele peaks siis mingi muu feature tekitama, sest muidu jääb toru natuke kõhnaks lihtsalt. Peamine nišš on tegelikult jah IT ja siis kõrval-features on filmide, mängude, muusika arutelud ja siis pur.jus teema (mis on kohati kaunis mõttetu) ja "üldine loba". Võib-olla ei peagi uut "feature't" tekitama, aga vähemasti nendes muudes teemades aktiivsemaks muutuma peame ju kindlasti.

(kuigi kes tahab tuuleveskitega võidelda, siis mingeid võimalusi on ka req/offr teemade taastamiseks kindlasti, üks mul mõtteis mõlgub, aga sellele praegu keskenduda ei viitsi, pealegi raudselt on see täiesti ajuvaba)
Vaata kasutaja profiili Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
0
ivokas
Toru

Registreerunud: 16.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 15.9.2010 15:49
Kui läinud, siis läinud. Suht külmaks jätab.
Kui ikka mees tahab süstaga merele minna, karuga maadelda või jäise garaazhitee liivatamata jätta, siis pole rehvide pidurdusmaa lisameeter peamine riski allikas.
Vaata kasutaja profiili
0
Kermit
Veterantoru

Rate: *****

Registreerunud: 21.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: krooks tuju on...

[*] postitati 15.9.2010 18:03
No aga ikkagi. Miks ei võiks taastada vana Toru, kus oli registreerimine piiratud või teha üldse kutsed?
Vaata kasutaja profiili
0
Puer
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 15.9.2010 18:39
Niimoodi kirjutas: Kermit  
No aga ikkagi. Miks ei võiks taastada vana Toru, kus oli registreerimine piiratud või teha üldse kutsed?

Üldiselt nõustun selle ideega. Samas kuna torufoorum juba luubi all on siis on selleks natuke hilja.

Ühe ideena pakuks välja alamfoorumid kuhu ei pääse ligi verivärsked liikemed. Ligipääsuks on vaja nt teatud staatuse saavutamist või adminni poolset approve või miskit kolmandat.
Vaata kasutaja profiili
0
Kermit
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 15.9.2010 19:07
Nojah, antud hetkel see idee läbi ei näriks. Ehk uuel aastal või kevadel.
Ja muidugi alamfoorumite värk. See vast vääriks mõtlemist, kuna selle rakendamist saaks alustada ju pmst koheselt. Lisaks kui on sellised kinnised teemad, kus jutustamisele lisaks tehakse muudki, siis vastuvõtt sinna alamkatti peab tulema modede kinnituse alusel. Et siis mingid lambid vennad ei saa sinna, kuid olles olnud aktiivsed ja tublid Torud ja end tõestanud, siis saavad ligipääsu.

Kindlasti aitaks praeguses olukorras rate-süsteemi taastamine. Eriti, kui tuleb vaadata, kellega sa u2u enda "mõtteid" jagad. Mina olen igapäevane fooromipede, kes siin tolkneb ja tean kasutajaid ja nende käitumisharjumusi. Siiski paljud ei tea. Oleks vast imelik hakata lootma, et keegi viitsib kasutaja postitusi hakata lappama teada saamaks, kas ta on asine vend või mingi lohh. Rate annaks hea ja kiire ülevaate. Lisaks oleks ka hea kasutajate kommenteerimine sarnaselt HV süsteemile.
Vaata kasutaja profiili
0
DazBoot
Üldmoderaator

Super-Moderaator

Registreerunud: 17.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: aina paremaks läheb

[*] postitati 15.9.2010 19:40
Oleks vast imelik hakata lootma, et keegi viitsib kasutaja postitusi hakata lappama teada saamaks, kas ta on asine vend või mingi lohh. Rate annaks hea ja kiire ülevaate.

Isiklikult mina viitsin, rate ei annaks midagi, sest kui näiteks Kermitil peaks olema lammas, olen temaga alati nõus arutlema... :)
u call me freak, cuz ay'em different...
... i call u freaks, cuz ya' all look same!
Vaata kasutaja profiili
0
Veix
Toru

Registreerunud: 12.1.2010
Kasutaja on eemal

[*] postitati 15.9.2010 20:05
Lammast tahaks tagasi. :P
Vaata kasutaja profiili
0
Kermit
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 15.9.2010 20:15
Niimoodi kirjutas: DazBoot  
Oleks vast imelik hakata lootma, et keegi viitsib kasutaja postitusi hakata lappama teada saamaks, kas ta on asine vend või mingi lohh. Rate annaks hea ja kiire ülevaate.

Isiklikult mina viitsin, rate ei annaks midagi, sest kui näiteks Kermitil peaks olema lammas, olen temaga alati nõus arutlema... :)

Heh, no seda ma usun. Oleks vast imelik, kui sa mind blokiks:)

Aga näiteks mina ei tea, kas mul on Onu Bella lugulaulu. Ja hetkel mul pole ka viitsimist hakata selle kasutaja tausta uurima. Oleks seal juures kasutajale antud hinnang, siis oleks mul kindlasti parem ülevaade. Alternatiivina oleks ka see, kui kuvataks postituste arv.
Vaata kasutaja profiili
0
onks
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

Tuju: :thumbup:

[*] postitati 15.9.2010 20:16
Muide kui on plaanis hakata torude "taustasi" uurima ja tuvastama usaldusväärset ja tubli ja abivalmis toru, siis ei peagi välja mõtlema kiiret viisi kuidas see salafoorum kiiresti täita, minuarust kui sinna iga päevgi ainult üks liige lisandub, on ka täitsa ok. Moded ja vanad torud teavad kindlasti juba paljusi "nägusi" ja kui ei tea, siis võivad uurida teistelt kes teavad, kiiret ei ole, peaasi et sisse ei satuks "kits" vms.

Rate süsteem noh äkki mingi tagasihoidlik versioon võib olla, aga endal pole suurt vahet, kas on või ei ole. Meeldiks küll olla "tähtedega" üle kullatud nagu vanasti, aga samas neid hindamisi tehti paljudele ka ainult sõbramehe poolest. Mul polnud ühtki sõpra kes oleks üldse tähti omanud tol ajal, ja kui omas siis ei olnud ta võimeline hindama, ma sain need siis vist ikka ausal teel.
Vaata kasutaja profiili
0
Dzidzi
Noor toru
**

Registreerunud: 22.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 15.9.2010 20:30
Iga asja lõpp on millegi uue algus

Natuke kahju on aga mis seal ikka. Peab kuidagi kohanema.

Hoidke kõva!:lol:
Välimus on hea aga sisu on sitt, raisk nagu mu eksnaine.
Vaata kasutaja profiili
0
Karlsson
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 15.9.2010 22:21
Karta on, et sihukest kinnist asja teha ei saa. Nagu ei loe see "rate" suurt midagi, nii ei saa ka postituste järgi aru kellega tegu on. Isegi see ei näita midagi, kui keegi meeletult abivalmis on. Reaalselt inimest tundes on võimalik see asi, aga kes jõuab valdava enamusega tutvuda ja kas see üldse on võimalik?

Üks võimalus oleks jagada kutseid. Nt. igal tüübil 3 kutset kinnisesse sektorisse ja kui vale mehe kutsud, siis endal ka konto kinni. Kuid see risk, et kits seltskonda satub on ikka olemas :( Ja kui mingi jama peaks tekkima, siis võidakse võtta terve kinnine võrgustik ette.
Vaata kasutaja profiili
0
togli
Toru

Registreerunud: 15.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 15.9.2010 22:45
Minu tagasihoidlik arvamus: Kes hunti kadab, sel metsa asja ei ole. Pealegi tänapäeva tehnika juures ei ole vastavatel "seltsimeestel" mingi probleem mitte ainult kasutajanime isik kindlaks teha, vaid isegi kinga number ning talje ümbermõõt. Kõigiti pederasti omadustega EAKO muidugi sellist võimekust ei oma, aga meie kõigi salvestatud digijälg üllatab ka kõige "korralikumat ja ausamat" kodanikku. Sellega tahan lihtsalt öelda - pira oma ringis palju jaksad, aga ära eputa avalikuse ees. Nii nagu üldsust eriti ei häiri kapis nahistavad pepupoisid, nii talub ka EAKO "kapis" omaette toimetavaid "piraate". Eks otsese kaebuse peale peavad reageerima, aga erilist isiklikku iniatsiivi ei usu. Seega - mõõdukus eelkõige.
Vaata kasutaja profiili
0
damc
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 15.9.2010 22:49
Niimoodi kirjutas: DazBoot  

Heh, no seda ma usun. Oleks vast imelik, kui sa mind blokiks:)

Aga näiteks mina ei tea, kas mul on Onu Bella lugulaulu. Ja hetkel mul pole ka viitsimist hakata selle kasutaja tausta uurima. Oleks seal juures kasutajale antud hinnang, siis oleks mul kindlasti parem ülevaade. Alternatiivina oleks ka see, kui kuvataks postituste arv.

:D Jah ma olen BSA-st ja nimelt tegin selle teema, et äkki keegi läheb õnge.
Ja päris kindlasti valisin ma ka õige loo:D
Ma tean ise ka, et kellegil see kindlasti arvutis olemas on. Mul endal on see ka kuskil mp3 plaadil mis on kuskil kellegi käes ja mida ilmselt minu silmad enam ei näe.
Naljakas on see, et niiöelda alternatiividest "google,mulve,torreni otsingud" ei leidu (onu bella-aitab küll) mitte midagi. Lihtsalt suht vähelevinud lugu.
Ja kui sa vaataks mu postitusi siis endale vähemalt ei meenu, et oleksin kunagi requestinud lugusi stiilis eminem-kõige popim kommerts. Sellised leian ise ülesse.
Req/Offerist niipalju tunnengi lihtsalt puudus, et just vähe levinud lugusi oli lootust, et kellegil kuskil võib olla.
Aga isegi kui oleks mul mingi ilge "reit" siis ilmselt 80% kasutajatest ei oska ridade vahelt lugeda:P

Samas see väide on ka siin õige mis läbi käis, et palju ikka requestiti.
Võrreldes 6-7 aasta taguse ajaga või äkki isegi rohkema, siis 80% postitusi oligi req/offer.
Eks sai isegi esimese celeroni kõvaketas suurema panuse siit foorumist ja ftpdest mis veel elasid täies jõus.

Ja ilmselgelt sellest, kui teha nüüd mingi alam foorumid kuhu saavad niiöelda valitud näod ei tuleks midagi välja.
Kui see autorikaitse tahab siis küll ta ligi saab.

Ja Kermiit:D Taustasi sa päris nii uurida ei saa, et vaatad postitusi või seda kas on uus kasutaja. Minul peaks see olema nende pikkade aastate jooksul kolmas kasutaja nimi. Ja asi pole selles, et oleks mingi pasa kokku keeranud vms...aga vanusega muutub natukene mõtlemine ja selline nimi ala .0dmx0. <---no kuhu kohta??:D

Vaata kasutaja profiili
0
Kermit
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 15.9.2010 23:04
Mul on see ikka mingi viies konto nende aastate jooksul:)
Sarvi jooksen siiani maha:yes:
Vaata kasutaja profiili
0
p2rdik
Noor toru
**

Registreerunud: 2.8.2010
Kasutaja on eemal

[*] postitati 16.9.2010 09:20
mis mõte on siin enam kaagutada? kama jagamine = ebaseaduslik tegevus ja jutul lõpp minu arust. vahet pole kes seda piirab/kontrollib kas eesti politsei, naabrimees või eako...
Vaata kasutaja profiili
0
Kermit
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 16.9.2010 09:22
Kama, segaviljadest jahvatatud jahu, jagamist ei keela politsei, naabrimees ega EAKO. Sa p2rdik oled millestki vist valesti aru saanud.
Vaata kasutaja profiili
0
Gals
Veterantoru

Registreerunud: 20.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 16.9.2010 12:41
Kas ma ei või siis teha sellist teemat, a'la, et "Kas kellelgi Rammsteini uusimat plaati on?" ja siis lihtsalt keegi ei vastagi midagi, aga see kellel on, saadab mulle U2U'ga lihtsalt lingi ja ongi kõik?

Ja vastupidiselt siis, kas ma ei või teha sellist teemat, et "nänänä, mul on kõik James Bondi osad:)" ja jällegist ühtegi linki mul postituses ei ole ja keegi midagi ei kirjuta ka, lihtsalt U2U peale saadavad kõik huvilised mulle "sooviks seda Goldeneye osa palun:)" ja mina saadan vastu talle lingi?

Tegelikult ei oleks see üldse raske isegi ja harjuks suht kiiresti ära. Aga mitte keegi suvaline sellesmõttes midagi tõmmata ei saa ja ühtegi asja me avalikult ei jaga ega midagi.

(see oligi see mõte mille peale ma öösel pubis tulin)

Sõnastaks näiteks need alafoorumid ümber "Mul on mäng" ja "Kas sul on mäng?"

"Mul on muusika"
"Kas sul on muusika?"

Naljakalt jabur, aga jah.

[Muudetud: 16.9.2010 Gals]
0
A.S.
Veterantoru

Rate: ******

Kasutaja on eemal

[*] postitati 16.9.2010 12:47
Niimoodi kirjutas: Gals  
lihtsalt U2U peale saadavad kõik huvilised mulle "sooviks seda Goldeneye osa palun:)" ja mina saadan vastu talle lingi?

Ja siis selgub, et küsijaks oli kas EAKO või BSA tegelane. Pärast nalja kui palju. :lol:
Vaata kasutaja profiili
0
Borderliner
Üldmoderaator

Super-Moderaator

Kasutaja on eemal

Tuju: EViL

[*] postitati 16.9.2010 12:58
OT: kusjuures ilmselt ei saa. Teemas on avalik esitamine, mitte isikliku koopia tuttavale jagamine. Mis *ei ole* keelatud, see mahub isikliku kasutamise alla. *Täpselt* seesama kui sa laenad naabrimehele DVD. EAKOle & analoogidele see ei meeldi (nende seisukoht on et igaüks kes teost tarbida tahab peab selle eest maksma, olen üpris kindel et nad pole rahul ka sellega et raamatukogudele ja arhiividele seaduste poolt posu erandeid on tehtud), aga nad ei keela seda, mitte seetõttu et nad ei saaks vaid et neil pole mingit alust keelamiseks.

STORM Pirating: horror, blood 'n guts, that's the name of our game...
.:movie list:. .:flashier movielist:. .:music list (mirror):. .:uploaded atm:.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte
0
DolphinDream
Veterantoru

Registreerunud: 27.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 16.9.2010 15:04
Kui palju siis külastajate arv langenud on ka juba? :D Äkki langeb minimaalselt...

Niimoodi kirjutas: Gals  

"Mul on mäng"
"Kas sul on mäng?"

"Mul on muusika"
"Kas sul on muusika?"

Kõlab tõesti naljakalt... aga mõnusas mõttes naljakalt :lol:

[Muudetud: 16.9.2010 DolphinDream]
"Those arent bugs, the enemy is supposed to be able to headshot you from 2km away when you're crawling through a forest on your belly."
Vaata kasutaja profiili
0
kurjajuur
Veterantoru

Rate: *******

Kasutaja on eemal

Tuju: pole

[*] postitati 16.9.2010 15:08
666 kasutajat on viimase 24h jooksul foorumit külastanud
|ViimaneFM| Aim with the hand, shoot with the mind, kill with a heart like arctic ice.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
0
DolphinDream
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 16.9.2010 15:12
Niimoodi kirjutas: kurjajuur  
666 kasutajat on viimase 24h jooksul foorumit külastanud

Ma ei tea foorumi statistikat peast... palju varem on olnud? :)
"Those arent bugs, the enemy is supposed to be able to headshot you from 2km away when you're crawling through a forest on your belly."
Vaata kasutaja profiili
0
DazBoot
Üldmoderaator

Super-Moderaator

Kasutaja on eemal

Tuju: aina paremaks läheb

[*] postitati 16.9.2010 15:22
Ma ei tea, kas ta loeb botte ka koos külastustega või ainult regatud foorumivaatamisi?
u call me freak, cuz ay'em different...
... i call u freaks, cuz ya' all look same!
Vaata kasutaja profiili
0
Timukas
Moderaator

Moderaator

Kasutaja on eemal

[*] postitati 16.9.2010 15:47
Ainult regatud kasutajad. Link
Vaata kasutaja profiili
0
agu
Toru

Kasutaja on eemal

Tuju: Torufoorumis alati SUPPER

[*] postitati 16.9.2010 16:49
Tiba kahju küll jah ,et REQ/OFFER ära kadus aga samas minu arust on põhiline ,et torufoorum ise püsib ma usun ,et paljud veel mäletavad aega kui sai vahitud tühja desktopi ja ei osanud midagi peale hakkata ,sest torufoorum 1 oli hingusele läinud. Hea on ka see ,et igasugu läbu tekkib vähem.
Gals-i idee on küll väga hea , kui oleks keegi kes suudaks seadustest välja lugeda kas nii võib , ja kas foorumi haldaja tahab riskida siis miks mitte.
Nišši leidmine on vist kõige keerulisem samas see võib ka aja jooksul ise välja kujuneda aga vaaates praegust teemade topi siis ...Üldine loba -19797 postitust ja kõik muu jääb kaugele maha siis peab ikka ajusid ragistam.
Aga loodan ,et haldaja uksi kinni ei pane ja mina jään truuks ikkagi, masu aeg las kärbivad.
Vaata kasutaja profiili
0
kalapoiss
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 16.9.2010 20:19
inimesed on vast natukene vähem mängima kah hakkanud, kui nüüd konkreetselt sellest alast rääkima hakata. oli ju ajad tõesti, kus mängude alafoorumis oli koguaeg jutt käimas, nüüd ikka tunduvalt vähem. oli ju L2 teema nii popp, et jube jube. pikalt kõikidest teistest topicutest ees :D
Vaata kasutaja profiili
0
0n3_Sh0t
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 16.9.2010 20:41
Niimoodi kirjutas: kalapoiss  
oli ju L2 teema nii popp, et jube jube. pikalt kõikidest teistest topicutest ees :D

Pole kuulnud kah.
Vaata kasutaja profiili
0
DolphinDream
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 17.9.2010 08:10
Niimoodi kirjutas: kalapoiss  
inimesed on vast natukene vähem mängima kah hakkanud, kui nüüd konkreetselt sellest alast rääkima hakata. oli ju ajad tõesti, kus mängude alafoorumis oli koguaeg jutt käimas, nüüd ikka tunduvalt vähem. oli ju L2 teema nii popp, et jube jube. pikalt kõikidest teistest topicutest ees :D

Ja nüüd kus talv ja külmad-pimedad õhtud tulemas... nüüd kisub mängumaailma poole veelgi rohkem :)
Vaata kasutaja profiili
0
Lord M.T
Noor toru
**

Kasutaja on eemal

Tuju: Foorumi Must Lammas (=

[*] postitati 17.9.2010 08:41
OffT:
Minu jaoks on piraatlus = demomine = Kasum firmale kelle toode mulle meeldib sest ma ostan selle.
Milleks minna poodi osta kaup ja hiljem tuleb välja et tegu on totaalse prahiga `?

Aga hei see olen mina !

OnT:
Kahju jah et Torufoorumi Req/Offer kinni pandi aga ega intutsioon kes selle sulges sellega nagunii midagi ei saavutanud. Selliseid lehti tekib iga päev nagu seeni peale vihma.
0
Eribruul
Toru

Registreerunud: 12.10.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 17.9.2010 11:29
no loomulikult on väga kahju sellest, aga endiselt saan ma üldjuhul kõik filmid kätte, mida näha soovin, selleks on vaja lihtsalt google otsingusse kirjutada vaid üks sõna filestube:)
Vaata kasutaja profiili
0

Leheküljed: 1 3 5 7 11

Mine lehekülje algusse

Ainus õige foorum!
XMB Forum Software © 2001-2009 XMB Meeskond