Mine lehekülje lõppu

Prinditav versioon  

Leheküljed: 1 4 6 8 11

Autor: Pealkiri: Kuhu kadusid REQ/OFFER teemad ?
xps
Veterantoru

Registreerunud: 6.3.2010
Kasutaja on eemal

[*] postitati 17.9.2010 11:53
Selle teema peaks peale tulemuseni jõudmist kohe lukku panema vist :lol:

edit: või kokkusaamist ei oleks võimalik korraldada? Kuskil liftis ja nii, et kokkusaamise koht muutuks vahetult enne koosolekut.

[Muudetud: 17.9.2010 xps]
Vaata kasutaja profiili
0
p2rdik
Noor toru
**

Registreerunud: 2.8.2010
Kasutaja on eemal

[*] postitati 17.9.2010 16:00
Niimoodi kirjutas: Lord M.T  
OffT:
Minu jaoks on piraatlus = demomine = Kasum firmale kelle toode mulle meeldib sest ma ostan selle.
Milleks minna poodi osta kaup ja hiljem tuleb välja et tegu on totaalse prahiga `?

Aga hei see olen mina !

selle jaoks on olemas demod ja trailerid... julgen pakkuda, et 75% piraatidest ei tõtta mängu poodi ostma...
Vaata kasutaja profiili
0
Kermit
Veterantoru

Rate: *****

Registreerunud: 21.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: krooks tuju on...

[*] postitati 17.9.2010 18:32
Niimoodi kirjutas: Lord M.T  

Kahju jah et Torufoorumi Req/Offer kinni pandi aga ega intutsioon kes selle sulges sellega nagunii midagi ei saavutanud. Selliseid lehti tekib iga päev nagu seeni peale vihma.

Tekkib ikka ka või? Milliseid on siis nüüd tekkinud?

--e--
Aga mina käin nüüd välja arvatavasti kõige parema idee, mida seni üldse on keegi pakkuda suutnud!
Mäletate seda kodumaise filminduse teemat? Seal olid failid jagatud nii, et postituse lõpus olid vastavalt faili juppide arvule smaile, millel klõpsides viitas faili dl lingile. Vajadusel oli juures ka parool. Minu idee järgi saaks sama süsteemi rakendada. Lollimate jaoks teen nüüd toreda näite.

Pealkiri: Muumitrollide läbu
Sisu: See film on ülikõvv!
a43ce6a7be8354.jpg - 103kB

Minu meenutused sellest filmist: :starhit::starhit::starhit:

Enivei. Parooli vihje võib lisada kas enda singasse või lisada märge, et huviline saab ühendust võtta u2u teel.
Aga signa näide oleks parem ja minu ettekujutluses näeks välja selliselt: Minu passipilt on hapukapsas
hapukapsas
oleks siis parool, mida see kasutaja enda pakkide puhul kasutab.

[Muudetud: 17.9.2010 Kermit]
Vaata kasutaja profiili
0
DonQ
Administraator

Administraator

Registreerunud: 16.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: Kerge puhkus

[*] postitati 17.9.2010 19:04
Niimoodi kirjutas: Kermit  
:starhit::starhit::starhit:

Ja mismoodi see naeratamine seadusekuulekam oleks kui linke visata?
Vaata kasutaja profiili
0
Kermit
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 17.9.2010 19:19
Selles suhtes, et kui on kirjutatud, et seal on kõik muu kui failid, mis on lisaks parooliga turvatud(keerulisem kui 123abc), siis hui hakkabki sul keegi siin seletama, et "õuu, seal sees on piraadifail!". Lisaks, fail on ju nö katki tehtud. Ilma ühe jupita on asi kasutu. Loomulikult peab ka paki sisu ära krüptima, et ei näeks, mis sees istub.
Lihtsalt huvilisel on ka lihtsam. Tirib faili ära ja see on tal olemas. Kui paroolivihjet pole, siis ootab, kuni saab u2u vastuse. Mina eelistaks näiteks sellist varianti rohkem.
Vaata kasutaja profiili
0
Timukas
Moderaator

Moderaator

Kasutaja on eemal

[*] postitati 17.9.2010 19:50
Keegi teab, kus kohast see "piraatluse piir" läheb. See on selge, et toru serveris ei tohi pirakraami olla. Ilmselt on EAKO arvates teises serveris asuvale failile viitamine ka kuritegu. Aga kui näiteks foorumi link suunab lehele, kus on omakorda link, mis suunab õigesse kohta? Või on link mõnda teise foorumisse/blogisse, kus muuhulgas räägitakse ja viidatakse kraamile? Tervet internetti ka ei saa ära keelata (kuigi EAKO tõenäoliselt seda soovib).
Vaata kasutaja profiili
0
Kermit
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 17.9.2010 19:54
Täpselt!
Siiski leian ma, et kui pakk piirata piisavalt haardkoor parooliga, siis puudub igasugune ratsionaalsus hakata neil jooksutama miskit übermasinat, mis kolm aastat seda parooli lahti muukaks.
Vaata kasutaja profiili
0
Muerte
Veterantoru

Kasutaja on eemal

Tuju: Ja nüüd siis....?

[*] postitati 17.9.2010 20:07
lihtsalt mõte: upload.ee ütleme on mürtewithbigtoysandsomeanimals.avi

aga speedyshare.com on .txt fail milles on aadress ülal toodud filmile

`???

edit: pluss.. veel need kermiti pakutud krüptimised...
ja paroole jagatakse.. mingit teist teed kaudu...

[Muudetud: 17.9.2010 Muerte]
Vaata kasutaja profiili Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
0
Kindral
Toru

Registreerunud: 15.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: Roheline

[*] postitati 17.9.2010 20:45
Kas on mõtet seda asja ajada nii keeruliseks?
Äkki oleks mõtekam jagada googeldatud linke?
Näiteks keegi soovib mingit faili ning tema teemas vastatakse talle, et ma leidsin googlest (või muust sellisest kohast) sellise lingi, mis peaks sobima.
Minu teada ei ole failide internetist leidmise abistamine keelatud, pigem on ju autoriõiguseta faili üleslaadimine seaduse vastane.
Vaata kasutaja profiili
0
Timukas
Moderaator

Moderaator

Kasutaja on eemal

[*] postitati 17.9.2010 20:55
Siiani ei toimunudki mingit üleslaadimist. Üks kasutaja lihtsalt küsis faili ja teine juhtus sobiva lingi leidma. :cool:
Google'i kasutamine põhimõtteliselt hea idee, aga nagu siit teemast välja tuleb, siis probleeme valmistab just eestimaine kraam ja sellele linke raske leida.
Vaata kasutaja profiili
0
DazBoot
Üldmoderaator

Super-Moderaator

Registreerunud: 17.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: aina paremaks läheb

[*] postitati 17.9.2010 20:55
Kindral, üks asi on teiste "abistamine" failide leidmisel, teine asi on otselinkide postitamine!
u call me freak, cuz ay'em different...
... i call u freaks, cuz ya' all look same!
Vaata kasutaja profiili
0
Kindral
Toru

Kasutaja on eemal

Tuju: Roheline

[*] postitati 17.9.2010 21:06
Seda küll, aga kui upitada oma fail kuskile välismaise teenuse pakkuja saitile ja siis pakkuda seda läbi google otsituna.
Tekkis lihtsalt selline uitmõte:smilegrin:
Vaata kasutaja profiili
0
Timukas
Moderaator

Moderaator

Kasutaja on eemal

[*] postitati 17.9.2010 21:07
Niimoodi kirjutas: DazBoot  
Kindral, üks asi on teiste "abistamine" failide leidmisel, teine asi on otselinkide postitamine!

Siin tulekski oteselingi definitsiooni teada. Eeldame, et see on otselink, mida ei tohi postitada. Kas siis link lingile, link lingi lingile või google'i link on samuti keelatud?

[Muudetud: 17.9.2010 Timukas]
Vaata kasutaja profiili
0
DonQ
Administraator

Administraator

Kasutaja on eemal

[*] postitati 17.9.2010 21:27
Te kaldute veidike kõrvale.

Seadusega pahuksis on "teose või selle osa üldsusele kättesaadavaks tegemine või sellele kaasaaitamine" - ehk siis isegi täpse torrentifaili nime mainimine käib paragrahvi alla, rääkimata link-link-link skeemidest. Niipalju kui mina aru saan, ei saa kellelegi hõlma hakata vaid juhul, kui info vahetus käib privaatselt.
Privaatselt edastava parooliga asjad on muidugi natuke hall ala - ma ei viitsi hetkel seadusi üle lugema hakata, et täpsemalt aru saada, kas (tundmatu) parooliga kaitstud, aga teost sisaldava faili üldsusele kättesaadavaks tegemine kuulub ülaltoodud definitsiooni alla või ei.

Teisalt saaks mõningatel juhtudel apelleerida sellele, et avaliku info linkimine ei muuda kättesaadavuse astet - peaks mingi juristi käest küsima, kuidas nemad arvavad. Kas meil siin juuratudengeid liikumas pole?

[Muudetud: 17.9.2010 DonQ]
Vaata kasutaja profiili
0
DazBoot
Üldmoderaator

Super-Moderaator

Kasutaja on eemal

[*] postitati 17.9.2010 21:34
Niimoodi kirjutas: DonQ  
/.../ehk siis isegi täpse torrentifaili nime mainimine käib paragrahvi alla/.../

Siinkohal tahaks vaielda - kui ma nimetan kellegile torrentifaili nime (nt. Mafia.II-SKIDROW) ilma linki andmata, siis olen kohe süüdlane BSA ees?
Vaata kasutaja profiili
0
Kermit
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 17.9.2010 21:39
Niimoodi kirjutas: DazBoot  
Niimoodi kirjutas: DonQ  
/.../ehk siis isegi täpse torrentifaili nime mainimine käib paragrahvi alla/.../

Siinkohal tahaks vaielda - kui ma nimetan kellegile torrentifaili nime (nt. Mafia.II-SKIDROW) ilma linki andmata, siis olen kohe süüdlane BSA ees?

Pmst on see ju kuriteole kaasaaitamine. Ja kuna tirimine pole illegaal, vaid jagamine, siis muutud sa siiski hoopis ise põhikurjamiks... lisaks kaasosalisele. Ja see, kes tirib, on puhas poiss :P

Faking paradox:starhit:
Vaata kasutaja profiili
0
DazBoot
Üldmoderaator

Super-Moderaator

Kasutaja on eemal

[*] postitati 17.9.2010 21:45
OT: Kermit, loe uuesti mu küsimust!

-edit- ... kui ma ei lae üles, ainult nimetan failinime (mille järgi edasi otsida)

[Muudetud: 17.9.2010 DazBoot]
Vaata kasutaja profiili
0
DonQ
Administraator

Administraator

Kasutaja on eemal

[*] postitati 17.9.2010 21:47
No ma arvan, et meie maal otseselt failinime alusel kedagi peedistama ei hakata; samas mõnedes maailma tuntumates foorumites (doom9, eMule) on igaks juhuks jah ka täpsete failinmede esitamine keelatud. Seda ju saab kaasaaitamiseks lugeda, ehkki asjalik advokaat ilmselt pareerib ära.
Vaata kasutaja profiili
0
Timukas
Moderaator

Moderaator

Kasutaja on eemal

[*] postitati 17.9.2010 23:45
teose või selle osa üldsusele kättesaadavaks tegemine või sellele kaasaaitamine

Siin tekib küsimus, mis see "üldsusele kättesaadavaks tegemine" on. Üritasin natuke seadust lugeda, aga ei saanud aru.

Minu loogika (mis võib olla natuke kallutatud :p) on selline: üldsusele kättesaadavaks tegemine = üleslaadimine (avalikku kohta)
Kui ma üldsusele kättesaadavast kohast võetava lingi kuskile mujale postitan, siis põhimõtteliselt ei tee ma enam midagi üldsusele kättesaadavaks, sest ta juba on seda. Analoog: laiba pussitamise eest ei saa mind süüdistada mõrvas ega selle kaasaaitamises, sest inimene oli juba surnud (saab süüdistada laiba väärkohtlemises vms, aga see juba teine paragrahv).
Aga see ainult minu visioon. Pole paraku piisavalt pädev, et seda teemat edasi arutada.
Vaata kasutaja profiili
0
xps
Veterantoru

Registreerunud: 6.3.2010
Kasutaja on eemal

[*] postitati 18.9.2010 00:55
Nii. Ja nüüd kokkuvõttes jõuame sellisele järeldusele, et juhatusel siiski natuke aega ikka on, arutada jagamise seaduslikkuse üle. See kõik on väga hea. Aga kas seda asja ei oleks võimaliks natuke privaatsemalt arutada kuidagi?

Üks idee enda poolt ka:P Viide läbi mingi laialt kasutatud emotikooni konkreetsele krüptitud failile, mille sisu kaitstud parooliga ja sisus siis viide välismaisele serverile, kus nõutud fail asub. Ei ole nii, et klikk ja kraam kohal, aga kokkuvõttes neil viskaks lõpuks kopa ette ja jätaksid rahule. Ei ole vaja kasutada ka winrari krüptimist. Siin on progejaid ka küllalt, kes hea parooli kaitse välja mõtleksid.

Krt, see faking eako võiks tegeleda pigem sellega, kuidas legaalselt müüa asju nii, et see oleks paari kliki kaugusel, mitte koinida inimesi, kes oskavad mõelda :mad:

[Muudetud: 17.9.2010 xps]
Vaata kasutaja profiili
0
Kermit
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 18.9.2010 07:32
Äkkää, iks-pee-ess, winrar krüpt on igati vinks-vonks. Krüptid faili sisu ära nt parooliga g#58ZÜ9?rE ja seda kräkib mingi täisvõimsusel megamasin lahti sada aastat. Vaevalt neil on ressursse, et sääraseid protseduure läbi viia. Eriti, kui faili pealkiri on nt "Memme tissid ja pudrupõll.part1".
Vaata kasutaja profiili
0
sohni
Toru

Registreerunud: 22.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 18.9.2010 08:04
kas keegi oleks minuga nõus vahetama muljeid sellise kogumiku üle nagu :Riho Sibul, Jaak Tuksam,
Bonzo „Mets on rohkem, kui mõistame mõõta”:)

http://rmk.ee/press/paeva-teemad/olulisim/ilmus-cd-plaat-mets-on-ro...

[Muudetud: 18.9.2010 sohni]
Vaata kasutaja profiili
0
aeron
Veterantoru

Rate: ******

Kasutaja on eemal

Tuju: Vaimselt tagasihoidlik

[*] postitati 19.9.2010 13:16
Kas selline varianti ei või olla mõeldav, et on ainutl REQ teemad ja vastamine on privas.
Päiksekiired meist jätavad tumedad varjud, vaikivad huuled kuid sisemus karjub! - K. Jancis
Elan! Usun! see on meie hea deviis, kuigi näkku puhub tundmatuse tuul... - J. Dolmatovski

Vaata kasutaja profiili
0
Gals
Veterantoru

Registreerunud: 20.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 19.9.2010 13:34
Niimoodi kirjutas: aeron  
Kas selline varianti ei või olla mõeldav, et on ainutl REQ teemad ja vastamine on privas.

Ma ei saa ka aru, miks ei võiks nii teha. Küsija suu pihta ei lööda ju.
Ja keegi kõrgema staatusega inimene võiks nüüd ära öelda, et ei, me ei tee enam midagi ja jutul lõpp, või siis võtab asja mõtlemise alla ja sobiva idee korral lahendab ära. Pole mõtet ju lõputult siin mingeid geniaalseid ideid välja pakkuda, kui ainult ideeks need jäävadki.
Aga see, et ainult REQ tundub hea.
0
DazBoot
Üldmoderaator

Super-Moderaator

Kasutaja on eemal

[*] postitati 19.9.2010 13:40
Gals, ära hädalda! Sa arvad, et "kõrgema staatusega" tegelased ei aruta asju omavahel?
Vaata kasutaja profiili
0
margus27
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 19.9.2010 13:41
mõeldavam oleks ehk, et req/offer teemad oleksid foorumi varjatud osas, kuhu pääseksid ainult valitud liikmed. Kasutaja peaks ennast mingit pidi tõestama, et ta on nn. usaldusväärne ja väärib varjatud osale ligipääsu.
0
koiott
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 19.9.2010 14:05
Logige ennast korraks foorumist välja ja siis vaadake, mis hülgemöla kõigile näha on, eksole.
Vaata kasutaja profiili
0
mogo
Noor toru
**

Registreerunud: 10.8.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 19.9.2010 17:42
Jälgisin kah seda teemat huviga. Tekkis minu arust täiesti õigustatud küsimus: miks ja kuidas on võimalik, et starmani pump siiamaani kenasti toimib???(Ise olin enamasti elioni kunde, aasta tagasi vahetasin starmani peale)
Kas starmani juhtkond kuulub ehk keskerakonda? :lol:
Ögö köidös söö köik sökslöstögö söötöd ön?
Vaata kasutaja profiili
0
Kermit
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 19.9.2010 17:46
Tähepump ju täielik Toru kloon.
Vaata kasutaja profiili
0
mogo
Noor toru
**

Registreerunud: 10.8.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 19.9.2010 17:56
Ei no las ta olla kloon, aga kuidas eako sellel tegutseda lubab?
Ögö köidös söö köik sökslöstögö söötöd ön?
Vaata kasutaja profiili
0

Leheküljed: 1 4 6 8 11

Mine lehekülje algusse

Ainus õige foorum!
XMB Forum Software © 2001-2009 XMB Meeskond