Mine lehekülje lõppu

Prinditav versioon  

Leheküljed: 1 3

Autor: Pealkiri: Elisa Mint, hea või halb?
massikommunikaator
Toru

Registreerunud: 8.7.2010
Kasutaja on eemal

Tuju: päris kõww

[*] postitati 5.9.2012 20:31
milles või seisneda selline jama, et mindiga download speed 3,2Mbit/sek ehk pmst max mis medium paketist tuleb, ping 118 ms(ka pulga kohta ok) aga nett no nii aeglane kui veel vähegi olla saab, pmst mitte midagi ei lae välja. Ja just õhtuti kipub see nii olema. hommikul/päeval on norm.
Vaata kasutaja profiili
0
onks
Teenekas toru

Registreerunud: 17.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: :thumbup:

[*] postitati 4.11.2012 12:19
Kindlasti piiratakse kiirusi ka erinevatel saitidel. Avastasin et mul mint ei suuda ilma proxyta minna näiteks bittorrent.com lehele.. Ja upload.ee üles ja allalaadimiskiirused on paarkümmend kilobaiti sekundis, kuigi speedtest näitab ikka üle 3 megabiti.. Alati.. Palju muid lehti oli ka mis töötavad millegipärast aeglaselt, ka siis kui netikiirus on hea ja mõni muu lehekülg töötab kiiresti.. Nagu oleks piiratud kiirused ja salaja hoitakse ressurssi ikka kokku ja klient maksab ikka kiiruse eest, mida ta ei saa mujal kui speedtesti lehel -.-
Okei, saan aru et torrentid pole lubatud, ei hakka nendega virisema, et enamasti on ainult öösel lahti ja aeglased..
Muidu avastasin, et kui ma päeval torrentit tirida ei saa, siis kui korraks ühendan tasuta wifisse, mis on aeglane, aga see paneb torrenti käima, siis ümber lülitades mintile hakkab ludinal tulema ükskõik mis kellaajal, samas kui kõrval olev arvuti sama paketiga ei saa ikka tirida mitte kui midagi :D
Veel on probleemne see andmemahu loendur elisa lehel, ma jälgisin seda, aga, kui see hakkas lähenema piirile, siis lõpetasin tirimise. Ka järgmine päev oli maht normis, ja paari päeva pärast viskas mul maht lampi üle 70Gb! Mõtlesin et wtf!!, ja siis veel paar päeva, ja siis piirati mu kiirus.. hoiatussõnumitki ei tulnud 40Gb lähedal nagu seda oleks pidanud, ja ka varem on tulnud.. Ühesõnaga, ma käitusin nagu hea klient ja proovisin mahtu jälgida, aga keerati sedasi.. Ja pidin üle kuu aja näppu imema, enne kui kiirus normaliseerus, kuigi arvutuste järgi oleks pidanud see varem juhtuma..
kirjutasin ka kaebekirja elisasse, sealt sain vastuse et see on sisukas mure ja sellega läheb aega.. See oli mitu nädalat tagasi.. Ootan vastust siiani.
Muidu ei kurda minti üle, kõik on ok, aga see kiiruse piiramine teatud lehtedel on DISKRIMINEERIMINE :D
Vaata kasutaja profiili
0
Control
Toru

Registreerunud: 28.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 9.3.2015 10:23
Kas keegi on veel täna tähele pannud, et ülesse laadimine kiiremaks läinud. Täna mõtlesin paar pilti ülesse panna ja 10megane pilt läks mõne sekundiga ülesse.
Kasutan kõige lahjemat minti.
Tavaline kiirus oli selline.
4105303100.png.png - 30kB
Tänane
4199708842.png.png - 31kB
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte
0
onuwoody
Noor toru
**

Registreerunud: 15.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 9.3.2015 21:48
Kuna teema pealkiri hea või halb, siis kiidan eisa minti.
Mul kõige kangem pakett, piiranguteta. Maksab palju küll aga pole mingit mahu muret. Eelmisel kuul näiteks oli 135GB kasutust
Suvalises maa urkas kus mitte üks asi nii või naa ei levi, väline lisaantenn juurde ostetud. 4G WiFi ruuter näitab 1-2 pulka levi aga speedtest tulemused
4201102930.png.png - 31kB

Testi ajal 3 läpakat wifi taga toimetamas.
Vaata kasutaja profiili
0

Leheküljed: 1 3

Mine lehekülje algusse

Ainus õige foorum!
XMB Forum Software © 2001-2009 XMB Meeskond