Mine lehekülje lõppu

Prinditav versioon  

Leheküljed: 1 3

Autor: Pealkiri: Foorumi 10. juubel!
bAttery
Noor toru
**

Registreerunud: 30.8.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.12.2011 20:40
Õnne, on see foorum aastate jooksul palju teadmisi andnud! Edu ja jaksu :thumbup:
Vaata kasutaja profiili
0
DazBoot
Üldmoderaator

Super-Moderaator

Registreerunud: 17.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: aina paremaks läheb

[*] postitati 13.12.2011 20:52
koiott saabus...
u call me freak, cuz ay'em different...
... i call u freaks, cuz ya' all look same!
Vaata kasutaja profiili
0
savi
Toru

Registreerunud: 1.8.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.12.2011 20:57
palju õnne!kõik,mis varem vaja läks,sai ikka siit.
Vaata kasutaja profiili
0
lepak
Toru

Registreerunud: 23.5.2011
Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.12.2011 21:10
Õnne ja jaksu!
Vaata kasutaja profiili
0
Muerte
Veterantoru

Registreerunud: 16.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: Ja nüüd siis....?

[*] postitati 13.12.2011 21:42
DazBoot ... little hint: Jäta palmid rahule ja pöösad ka
Vaata kasutaja profiili Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
0
lain69
Noor toru
**

Registreerunud: 22.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.12.2011 22:10
Palju-palju õnne!!
Vaata kasutaja profiili
0
ylo123
Noor toru
**

Registreerunud: 9.8.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.12.2011 22:41
Palju õnne TORU!:)
Vaata kasutaja profiili
0
triipriit
Noor toru
**

Kasutaja on eemal

[*] postitati 14.12.2011 00:29
Ka minu esialgsed teadmised arvutitest tulid kindlasti just Toru foorumist ja olen selle eest ütlemata tänulik. Olen liige 2004. aastast.

Viimasel ajal olen küll väga harva foorumit külastanud. Mäletan aga väga hästi vanu aegu, kus sai muretsetud oma reitingu pärast ja rabeletud perse otsast oma maine tõstmise pärast jne. Olid päris imelised ja maagilised need algusajad.

Kusjuures see sama lauaarvuti, millega kunagi internetti astusin, on mul siiamaani kodus ja töötab väga hästi :)

Iseenesest on foorum väga korralikult disainitud ja mugav kasutada, tuleks leida aga mingid eestvedajad, kes igaüks arendaks teatud alamfoorumeid tugevasti, looks sinna häid õpetusi jne. Siis tekib ka vajalikke kasutajaid juurde. Hetkel tundub olevat eesti foorumite raskuskese rohkem HV foorumi pool.

[Muudetud: 13.12.2011 triipriit]
Registreeritud torufoorumis 6.05.2004
Vaata kasutaja profiili
0
ufo56
Noor toru
**

Registreerunud: 15.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 14.12.2011 01:53
Mälestused.

Torufoorum õpetas mind piraadiks ja selle üle ma olen õnnelik :)

Liige peaks ma olema umbes 2004 aasta suvest äkki või sügisest.
Vaata kasutaja profiili Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
0
karl
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 14.12.2011 02:14
Elagu Toru!
Vaata kasutaja profiili
0
zethoz
Noor toru
**

Registreerunud: 23.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 15.12.2011 06:22
Jõudu Torufoorumile.
Vaata kasutaja profiili
0
donzoomik
Tegija
**

Registreerunud: 18.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 16.12.2011 00:15
Ei viitsinud 13ndal meilile tähelepanu pöörata, oli üks tähtis projekt lõpusirgel.

Ise torus algusest saadik ja ennegi veel. f2 ja kpnqwest foorumeid ei kasutanud (ega teadnud), FTPsid küll.
Natuke kahju, et foorum ajaga alla käinud - eriti peale FTPde sulgemist ja vana foorumi surma. Pädevam rahvas on mujale maailma või HVsse kolinud.
Aegajalt saab vanade kaladega kokku ikka ning kes IT ilmas mingi taseme saavutanud, satuvad ikka ja jälle siin-seal kokku.
Vaata kasutaja profiili
0
agu
Toru

Registreerunud: 17.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: Torufoorumis alati SUPPER

[*] postitati 16.12.2011 18:59
ÕNNE :love:
Sain sammuti oma esimesed arvutialased ja interneti alased teadmised just torust , hämmastav et sellest nii palju aega möödas on ja kurb et siine elu nii vaikseks on jäänud aga ftp ajad on unustamatud ja seda eriti tänu sellele ,et enamus materjali veel alles.:)
Vaata kasutaja profiili
0
dubz
Teenekas toru

Registreerunud: 8.10.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 20.12.2011 00:55
Ei märganudki postkastis seda Torufoorumi juubelikirja, alles praegu märkasin, minupoolt ka Palju õnne Torufoorumile, jõudu ja pikka iga ka edaspidiseks. ;) :smilegrin: Ise olen alles mõne aastakese liige olnud, aga mäletan midagi ähmaselt ka varasemast ajast, kui sõbrad veel toru FTP-st endale asju sikutasid, oli üks ütlemata tore aeg see. Enamus arvutite kohta käivaid algteadmisi on samuti siit õpitud ja kui arvutil juhtub midagi viga olema või on mingi mure, siis on tavaliselt Toru ka esimene koht, kus abi tulen küsima. :)

[Muudetud: 19.12.2011 dubz]
Vaata kasutaja profiili
0
sfinx
Noor toru
**

Registreerunud: 27.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 21.12.2011 11:44
Piisab mul korraks ära käia kui mõni õnnetus(teises kodus) juhtub. Ja torudele muidugi õnnitlused, juba 10 aastat
roostes toru
Vaata kasutaja profiili
0
Old Spy
Noor toru
**

Registreerunud: 26.11.2011
Kasutaja on eemal

[*] postitati 21.12.2011 18:17
(Pisut hilinenud) tervitused ja õnnitlused foorumile ja foorumirahvale siis ka minu poolt! Ärgu karvad te varvastelt iial välja langegu!

Olen siin - küll suuremate ja vähemate vaheaegadega - ilmselt üks vanemaid olijaid - algul spy, siis Old Spy, siis OIS ja nüüd siis taas Old Spy nime all (sest uus foorum ei tunnista nimedes püstkriipse). Mingil hetkel jõudsin mängude foorumi modegi olla. Mäletan aegu, kui spämmer djstrongstorm oli modede ja mode starrek läbujate hirm, nendes nüüdseks suletud alafoorumites toimunud requestimisorgiat, uld-et ning jäbru - ja paljusid teisigi kasutajaid, keda siin enam pole... Ftp-d tulid ja läksid, aga torufoorum jäi - ning see on kõva sõna!

Aga kui jutt juba minevikumäletustele kaldus, siis aidake vanamehel üht teemakohast asja meelde tuletada. :) Mäletan, et veel enne http://www.kpnwest.f2s.com-i oli veel üks foorum, kus tegin oma elu esimese requesti. Tekstipõhine foorum oli, mingit erilist struktuuri polnud - teemad olid kõik ühes puntras koos - ja just seal tegi marius ettepaneku graafilise (kpnwest-i) foorumi asutamiseks (ja sai selle eest kõvasti sõimata :smilegrin: ). Rohkem ei mäleta - vahest veel seda, et palju-palju aastaid hiljem kiikasin seda foorumit huvi pärast uuesti ja täitsa üleval rippus veel teine (kuigi elu seal oli sama hästi kui väljasurnud). Kui keegi mäletab selle foorumi nime või adret, siis andke teada - saab torufoorumi ajaloo pisut täiuslikumaks.

Piramine polnud minu jaoks torufoorumi juures kunagi põhiline (vaevalt üldse requestisin midagi). Hoopis olulisemas olid inimesed - kellega siiani jutukas vahel lobisetud saab - ja teadmised ning abi, mida nad foorumis jagasid. :) Äitäh teile ja kasvagu teie habemed maani!
Vaata kasutaja profiili
0

Leheküljed: 1 3

Mine lehekülje algusse

Ainus õige foorum!
XMB Forum Software © 2001-2009 XMB Meeskond