Mine lehekülje lõppu

Prinditav versioon  
Autor: Pealkiri: Mis variante on juhtmeta heli edastuseks?
Gals
Veterantoru

Registreerunud: 20.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 1.10.2013 20:59
Mis variante on juhtmeta heli edastuseks?
Ma ei ole kursis täpselt, mis süsteem Apple'il on, aga kui Maci sõpradel olen külas käinud, siis näen et nad lasevad muusikat arvutist kuidagi juhtmevabalt võimendisse. Ilmselt on kuskil vahepeal mingi AP kuhu nad saavad arvuti wifi kaudu ära ühendada ja valida et heli väljuks wifi kaudu.

Mis nimetusega jubinaid ma peaksin vaatama, et PCle ka mingi selline statsionaarne julla kuhugi kapi taha võimendi taha osta, mis oleks RCA kaablitega siis ühendatud võimendiga, aga mis arvutiga saaks ühendust wifi kaudu. Nii palju olen ma kuulnud, et tänapäeva wifi veel live video pilti ei suuda edastada, kuna kiirusest jääb puudu lihtsalt, aga heliga tuleb ilusti toime.

See võiks olla siiski mingi access point, mitte lihtsalt wifi, sest internetiühenduse tahaks ju säilitada enda netiruuteriga.
Vaata kasutaja profiili Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
0
DonQ
Administraator

Administraator

Registreerunud: 16.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: Kerge puhkus

[*] postitati 1.10.2013 21:33
Sihukest asja pakutakse: http://www.amazon.co.uk/Audioengine-Premium-Wireless-Audio-Adapter/...
See on kõikse universaalsem vidin, teeb ise võrgu, edastab analoog stereo signaali.
Digitaalse edastuse jaoks on kindlasti muid asju ka, see jäi lihtsalt esimese huvitava variandina ette.
Vaata kasutaja profiili
0
Gals
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 1.10.2013 21:52
Kas ma saan õigesti aru, et see kopsik peab mul USB's olema arvutil? Kui võimalik, tahaks minna seda teed, et arvuti jääks vabaks välistest seadmetest.
0
DonQ
Administraator

Administraator

Registreerunud: 16.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: Kerge puhkus

[*] postitati 1.10.2013 22:15
Mis sellisel välisel seadmel viga on? Sa võid ta arvuti sisse ka ära peita. Või tahad läpakast musa saata?

Otse võrku audiot pressivat asja (virtuaalset audio draiverit, mis näiteks musa mingile konkreetsele IP aadressile saadaks) ma esimese hooga ei leidnud, samuti mitte seadet, mis teistpidi võrgust vastu ka võtaks. Applel on jah mingi variant, aga see eeldab Apple AirPort ruuterit ja võib-olla veel üht-teist.

Siis leidsin Bluetooth vastuvõtja, aga kuidas sinna musa saata, ma ei tea :) Läpakal peaks Bluetooth ühenduse saama valuta luua, on ka mingi Airfoil nimeline programm, mida selles kontekstis mainitakse.

/edit/Loe seda ka - see on peaaegu juba õige asi :)
http://forums.roku.com/viewtopic.php?f=28&t=44695&start=0

[Muudetud: 1.10.2013 DonQ]
Vaata kasutaja profiili
0
margus
Veterantoru

Rate: **********

Registreerunud: 14.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: aeron meiden

[*] postitati 1.10.2013 23:15
Midagi sellist või? http://www.pure.com/product/jongo-a240-vl-62148/
Vaata kasutaja profiili
0
thisisit
Teenekas toru

Registreerunud: 16.11.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 2.10.2013 07:40
Ma kodus kasutan sellist hiina vidinat. Saab toime heliga edastusega ilusti, toimib bluetooth kaudu, Windows 7 ja Windows 8 tuvastasid ise ära, et tegemist on helikaardiga ja hakkasid sinna heli saatma. Ainuke miiinus vast see, et aku kaua ei pea, kuid aga vähe ka mitte.
Vaata kasutaja profiili
0
Dumbass
Toru

Registreerunud: 18.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 2.10.2013 10:46
Kui palju need cordless süsteemid helikvaliteeti mõjutavad?
Vaata kasutaja profiili
0
thisisit
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 2.10.2013 12:38
Mina erilist vahet ei tee, aga ega mul mingid kõvad kõlarid ka pole(mingid odavamad Speedlink gravityblasterid).
Vaata kasutaja profiili
0
Gals
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 21.10.2013 20:48
Olen nüüd uurinud ja lugenud neid variante. Saan aru, et ka Apple'i AirPort töötab Windows'iga. On ka veel erinevate tootjate sarnaseid seadmeid. Aga jääb arusaam, et kõik siiski striimivad mingi kindla programmi playlisti.
Minu puust ja punaselt küsimus oleks selline, et kas saab ka kõike helikaardis toimuvat panna instantselt edastama võimendisse, kasutades wifit? Et kogu sülearvuti heli (olgu see film, mäng, suvaline mp3 või iTunes) oleks ilma arvutiküljes olevaid lisaseadmeid kasutamata ilma viivituseta võimendis, tänu mingile võimendi kõrval asuvale seadmele?
0
thisisit
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 22.10.2013 07:40
Üldiselt nad ikkagi tekitavad sulle uue playback device'i, mis oleks nagu eraldi helikaart kuhu saab heli saata. Minu BT jupp teeb vähemalt nii ja ma ei kujuta ette miks teised alternatiivid nii ei peaks tegema (kujutan ette vaid Apple'i toodete puhul).
Vaata kasutaja profiili
0
jaani8
Noor toru
**

Registreerunud: 15.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 22.10.2013 11:57
Läpparil BT olemas siis nt Logitech Wireless Speaker Adapter for Bluetooth Audio Devices.

http://www.youtube.com/watch?v=Mc0TMWYTU_k

http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/K%C3%B5larid/...

[Muudetud: 22.10.2013 jaani8]
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte
0
Gals
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 10.11.2013 14:09
Lõpuks leidsin sellise imelise asja nagu Intel Wi-Di.

Nüüd on konstantselt kogu 1080p HD pilt ja heli televiisoris ja sealt omakorda võimendis. Tulemuseks ongi 0 juhet ja kvaliteetne heli mistahes programmist kohe kodu helisüsteemis. Olen täiesti imestunud, et ta suudab sellise kvaliteediga videot ka edastada.

Nii et kellel vähegi Intelil põhinev arvuti ja vastavalt "nutikas" teler, siis saab juhtmetest vabaneda :)
1
vision
Toru

Registreerunud: 23.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 12.11.2013 23:25
Gals, ole hea, kas oskad WiDi puhul mõningaid asju kommenteerida:

1) Kui vaatad filmi (näiteks VLC-ga), siis kas ta suudab heli ka suunata sinna 5.1-na? Oled proovinud? Kui jah, siis kas saab aru ka, kas on dolbi või dts?
Mõnda aega tagasi VLC kasutas by default helina stereo heli filmi jaoks. Selleks, et saada 5.1 heli tuli eraldi heliriba valida VLC-st. Kas ta suudab ka 5.1 heli edastada?

2) Kui vaadata suuri filme. Näiteks ´4+GB suurusega, siis kas heli ja pilt on ikka syncis?
Vaata kasutaja profiili
0
Gals
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.11.2013 09:56
Tehniliste andmete järgi suudab 5.1 edastada küll, aga mina seda proovinud ei ole veel.

Vaatasin 1080p 's The Hobbit'it, see oli päris suur ja pikk film. Heli oli sünkis.
0

Mine lehekülje algusse

Ainus õige foorum!
XMB Forum Software © 2001-2009 XMB Meeskond