Mine lehekülje lõppu

Prinditav versioon  

Leheküljed: 1 2

Autor: Pealkiri: Iphone 5s Taimaalt
Taffiplaffi
Noor toru
**

Registreerunud: 20.8.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.2.2014 17:51
Iphone 5s Taimaalt
Tervist,

Kui sõber toob mulle Taist Iphone 5s, mille maksumus on kuskil 100.- eurot, siis mis on telefonil teistmoodi kui siit ostetud iphonel. Proovis ka eesti kaarti seal kõik toimis helistas mulle eesti numbrilt. arvatavasti, siis toimib telefon ka siin või mis? väljas on telefon identne siin olevatega.
Vaata kasutaja profiili
0
risto
Mina olengi foorum!

Registreerunud: 16.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.2.2014 17:55
Niimoodi kirjutas: Taffiplaffi  

Kui sõber toob mulle Taist Iphone 5s, mille maksumus on kuskil 100.- eurot, siis mis on telefonil teistmoodi kui siit ostetud iphonel.

Näiteks see, et tegemist on odava koopiaga, kus tõenäoliselt ei jookse iOS peal?

5s Tais - Apple kodulehe andmetel

[Muudetud: 13.2.2014 risto]
Vaata kasutaja profiili
0
Taffiplaffi
Noor toru
**

Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.2.2014 18:18
Ja kogu muusika?
Vaata kasutaja profiili
0
Puer
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.2.2014 19:55
Kogu muusika jah - välimusel sama, kuid sisemuselt kaks täiesti erinevat telefoni.
Aasia koopiad on reeglina uimasemad nii riistvaralt kui ka tarkvaralt. Sõbral oli analoogne, millel oli hammustamata õuna logo peal ning app'i kaudu sai määrata kas soovid iOS menüüsid või androidi menüüsid :smilegrin: No ja sellisele OP'ile ei leia sa kuskilt app'e kah - need mis peal, nendega pead piirduma. "Odavalt" sai aga samas pidas ainult kuu vastu.... ning kuna pole garantiid, siis ma arvan, et see risk ei õigutanud end :thumbdown:

[Muudetud: 13.2.2014 Puer]
Vaata kasutaja profiili
0
Taffiplaffi
Noor toru
**

Kasutaja on eemal

[*] postitati 14.2.2014 00:00
Mis kuu lõpus tal sellega juhtus siis? ::lol:
Vaata kasutaja profiili
0
Puer
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 14.2.2014 11:03
Kuu pidas vastu ja siis ei võtnud pilti ette enam.
Vaata kasutaja profiili
0
Danka
Toru

Registreerunud: 20.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 14.2.2014 11:40
Endalgi ühel sõbral oli kunagi, küll veel iphone 3 versioonina. Ei ole midagi muud öelda, kui et täielik nali - ei ole see kindlasti väärt seda 100.- eurot. Ekraan on kohutav (piksleid võid ilma luubita lugeda), aeglane, ei toeta ühtki appi jne.

Aga noo kui soovid proovida, siis miks mitte :P
Vaata kasutaja profiili
0
salatoimikud
Toru

Registreerunud: 15.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 14.2.2014 13:15
Ning kui raha palju, siis võin enda kontonumbri anda :)
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte
0
Taffiplaffi
Noor toru
**

Kasutaja on eemal

[*] postitati 15.2.2014 23:39
Aga kui tõenäoline, et see siin ka töötab? Oskab keegi öelda?
Vaata kasutaja profiili
0
tanel534
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 16.2.2014 00:57
Ilma tehnilist spetsifikatsiooni teadmata on see kohvipaksu pealt ennustamine. Pole ju orikas ja võib olla mis iganes sisuga. Ja isegi kui töötab, siis eelkõnelejad on pidanud rõõmu üürikeseks?
Vaata kasutaja profiili
0
Danka
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 16.2.2014 18:06
Nagu sa juba tead, siis ta töötab, su sõber ju helistas sulle.

Ega see välimus on ka sarnane ainult kaugelt. Koostekvaliteet ja materjalid on ikka täitsa teisest puust.

Olen muidugi kuulnud ja näinud, et iphone 5 puhul on kloonid juba päris kobedad, aga siis peaks pigem hiinakat otsima. Mis puudutab tarkvara, siis see on muidugi heal juhul ainult väliselt sarnane.

Vaata kasutaja profiili
0
tanel534
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 16.2.2014 18:37
Sain aru, et küsimus oli, kas see siin, Eestis, töötab. Tais võib ju võrku minna, aga Eestis ei pruugi. Mitte et ilmtingimata võrgulukud asjad teemaks, aga ka kasutatavad sagedused riistvara võimalustena. Sagedused piirkonniti erinevad.
Vaata kasutaja profiili
0
Taffiplaffi
Noor toru
**

Kasutaja on eemal

[*] postitati 16.2.2014 19:39
http://www.youtube.com/watch?v=CvMSoJ9MZD4
Vaata kasutaja profiili
0
Danka
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 16.2.2014 23:15
Kui nüüd võrrelda päris iphone5 sagedusi ja goophone omi, siis puhtalt GSM võrgus klapib kaks sagedust ja 3G võrgus vist 3 sagedust, aga kõik sagedused kaetud ei ole - ei ole küll sageduste spetsialist, aga ei välista, et siin ta võrku kinni ei püüa.
Vaata kasutaja profiili
0
Taffiplaffi
Noor toru
**

Kasutaja on eemal

[*] postitati 17.2.2014 18:53
Olgu, aga kui ta siin võrku kinni ei püüa kas mingeid lahendusi oleks, et ta hakkaks püüdma?
Vaata kasutaja profiili
0
Danka
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 17.2.2014 19:19
Mis võrgus eestis oled? Goophone sagedused on GSM 850/900/1800/1900 ja WCDMA 850/2100.

Saada EMT, elisasse või kusagile kiri ja küsi, kas toetab. Eeldusel, et goophone kodukal olev info vastab tõele.
Vaata kasutaja profiili
0
Taffiplaffi
Noor toru
**

Kasutaja on eemal

[*] postitati 17.2.2014 20:23
Elisa UMTS (3G) võrk töötab nii 900MHz kui ka 2100MHz sagedusalas (suuremates linnades on kasutusel vaid 2100MHz sagedusala) ning katab juba umbes viiendiku Eesti territooriumist, laienedes jõudsalt. Võrk toetab nii HSDPA (kiirusega kuni 14.4 Mbit/s) kui HSUPA tehnoloogiaid.

Elisa GSM võrk töötab 900 ja 1800 MHz sagedusalas. Võrk toetab pakettandmesidet (GPRSi). Enamikus tugijaamades on kasutusel ka selle edasiarendus EDGE, võimaldades mobiilse interneti andmesidekiirusi kuni 236.8 kbit/s. Lähemal ajal värskendatakse kõik GSM tugijaamad EDGE tehnoloogiaga.

Wikipeediast saadud info.

[Muudetud: 20.08.2009 Taffiplaffi]
Vaata kasutaja profiili
0
Taffiplaffi
Noor toru
**

Kasutaja on eemal

[*] postitati 17.2.2014 20:30
Ja mis tähendab üldse Goophone, see mis mulle tuuakse on Iphone 5s, kas neid kutsutaksegi Goophonedeks w?
Vaata kasutaja profiili
0
CyberTiger
Teenekas toru

Registreerunud: 30.9.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: Normaalne

[*] postitati 17.2.2014 20:48
See mis mulle tuuakse on Iphone 5s

Kui see on tõesti Originaal IPhone 5S - 100€ eest,siis sooviks ise ka ühte,aga siis ikka peab olema 100% originaal,originaalsust saab kontrollida ennem ostu Serial no järgi või IMEI koodi järgi,see on karbil kirjas.:smilegrin:

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
0
Danka
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 17.2.2014 21:02
See, mis sulle tuuakse ei ole iphone 5s, vaid goophone i5s - ise ju andsid youtube lingi??

http://www.goophone.cc/phones/goophone-i5s.html

Teeme nüüd ühe asja selgeks - originaal, apple iphone5s sa 100 euroga poest ei saa ja vaevalt, et kusagil mujalgi.
Vaata kasutaja profiili
0
Taffiplaffi
Noor toru
**

Kasutaja on eemal

[*] postitati 17.2.2014 23:44
Ei seda muidug, aga kas ta just goophone on? Ta on Tai mingi dublikaat, rohkem ma ei tea. Igatahes telefon tuleb 19-dal minu kätte ja eks siis ole näha mis ta endast kujutab. Peamine, et ta siin töötab! Videos nagu ma aru sain on Hiina oma, aga minu oma tuleb taist pilte olen näinud oli täiesti identne ja sõber ütles ainult nii palju, et kaamera pole kõige parem.
Ja see goodphone kodulehel olev asi, sellel on tagakorpusel hoopis mingi ma ei tea mis logo, minu omal ikka Iphone logo.

[Muudetud: 20.08.2009 Taffiplaffi]
Vaata kasutaja profiili
0
risto
Mina olengi foorum!

Kasutaja on eemal

[*] postitati 18.2.2014 05:59
Money well spent :lol:

OT:
Pole küll minu asi, aga kas tõesti, lihtsalt selleks, et visuaalselt teised näeksid, et sul õun, oled nõus reaalselt p*ska kasutama?
Ja ma mõtlesin, et t-särgipoes tehtud Armani särgid on moest kadunud...
Vaata kasutaja profiili
0
Danka
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 18.2.2014 09:50
Kui sul on Iphone logo taga, siis tegu on 100% võltsitud tootega, mis võib siinmail olla blokeeritud ka IMEI kaudu. Goophone eripära on see, et nad teevad 100% koopia (võttes aluseks enne telefoni ilmumist netis olevad "leaked" fotod) ja panevad oma logod külge ja siis kaebavad Apple kohtusse, et väidetavalt Apple on nende disaini maha viksinud - http://asia.cnet.com/goophone-i5-manufacturers-want-to-sue-apple-wh...

Kuna tegemist on Hiinaga, siis seal autoriõiguste kaitse väga ei kehti ja Apple pole mõttet isegi vaidlusesse laskuda - sest reaalsus on see, et Iphone patendib oma tooted 2-3 aastat ette ära.

Aga ole meheks kui kohale tuleb, siis tee mõned pildid ja räägi, et kuidas siis "päris" telefon ka tundub.

P.S. - vahet pole kust sa selle ostad, made in china on ta ikka, isegi originaal telefon.
Vaata kasutaja profiili
0
Taffiplaffi
Noor toru
**

Kasutaja on eemal

[*] postitati 18.2.2014 12:02
Praegu kasutan Nuppudega nokia x2, pakun et see mis sealt tuleb vast on ikka parem kui see nokia. Ei põe selle 100.- euro pärast nii väga kui ta isegi ei toimi siin, aga ma annan teada mis moodi asi töötab kui kätte saan. :)
Vaata kasutaja profiili
0
Kraaks
Teenekas toru

Registreerunud: 17.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: tujutu...

[*] postitati 18.2.2014 19:26
Tuleb vägisi meelde vene aeg kui sõitsid ringi sapakad küll fordi ja mersu kirjadega. Siin nüüd sama fenomen. Tegelikult saad selle mille eest maksad, ehk siis kõige odavama ja nigelama nutika variandi. Pool sellest hinnast on õuna pildi eest.
Vaata kasutaja profiili
0
kraska
Toru

Registreerunud: 22.10.2010
Kasutaja on eemal

[*] postitati 18.2.2014 22:08
Ka Eestis levivad need. Olned okidokis näinud iphone'sid, mis on ülisoodsad ja kuulutuse pealkirja on lisatud kloon. Kuna tegu on olnud venekeelse kuulutustega, siis pole ostnud. Muidu ostaks küll.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte
0
Taffiplaffi
Noor toru
**

Kasutaja on eemal

[*] postitati 20.2.2014 19:44
ühesõnaga ei oskagi midagi öelda, telefon on võrreldes õigega ikka väga uimane läägib, pooled asjad ei tööta, aga helistada sõnumeid saata saab ja telefonil on ilus välimus, panen kenasti kapipeale kui keegi kunagi 75.- ära tahab osta, siis annan ära :lol:
Vaata kasutaja profiili
0
tanel534
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 20.2.2014 19:52
S... saia ei tee.
Vaata kasutaja profiili
0
CyberTiger
Teenekas toru

Registreerunud: 30.9.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: Normaalne

[*] postitati 20.2.2014 19:56
ühesõnaga ei oskagi midagi öelda, telefon on võrreldes õigega ikka väga uimane läägib, pooled asjad ei tööta, aga helistada sõnumeid saata saab ja telefonil on ilus välimus, panen kenasti kapipeale kui keegi kunagi 75.- ära tahab osta, siis annan ära :lol:

20€ eest võin ära osta,vaja umbes nädalaks mingit odavat asendustelefoni,millest pole kahju,kui vastu maad lendab kogemata vms... :D IPhone kloonid täpselt sobilikud selleks. ;)

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
0
risto
Mina olengi foorum!

Kasutaja on eemal

[*] postitati 20.2.2014 20:41
telefon on võrreldes õigega ikka väga uimane läägib, pooled asjad ei tööta

Mingid näitajad saad välja tuua? Tegelt täitsa huvitav oleks teada, mis krdi "soft" seal peal üldse jookseb ja milline "raud" seda kannab...
Vaata kasutaja profiili
0

Leheküljed: 1 2

Mine lehekülje algusse

Ainus õige foorum!
XMB Forum Software © 2001-2009 XMB Meeskond