Mine lehekülje lõppu

Prinditav versioon  
Autor: Pealkiri: Läpaka USB pesad ei tööta [Lahendatud]
Eczema
Teenekas toru

Registreerunud: 21.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 15.4.2014 17:30
Läpaka USB pesad ei tööta [Lahendatud]
Tere!

Minu Dell Latitude E5420 USB pesad ei tööta enam. Pole mingit vahet mida ja millisesse pessa ma topin, vastuseks on ikka "Device driver software was not successfully installed."

Proovisin nii wireless hiire, ID kaardi lugeja kui ka välise kõvakettaga. Kõikide asjadega on tulemus täpselt sama. Lisaks ei tööta ka arvutis sees olev kaardi lugeja.

Lisasin pildi Device Managerist. Ehk on sellest veidikene abi.

Palun aidake, mida teha?! Arvutiks on Dell Latitude E5420 ning peal on Windows 7 x64.

Untitled.jpg - 78kB

[Muudetud: 18.4.2014 Eczema]
Twygen's Channel: Youtube | Soundcloud Take a look how the highest level looks like! aka new shit : Youtube | Soundcloud
Vaata kasutaja profiili
1
Mr.Black
Veterantoru

Registreerunud: 23.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: Inglorious Bastard

[*] postitati 15.4.2014 19:16
Google oolmaihti ütleb et avast firewall NDIS on su probleemide p6hjustaja. Sest blokib kindlat tüüpi USB ühendused.
Mess with the best and u die like the rest!
Vaata kasutaja profiili
0
Eczema
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 15.4.2014 20:20
Ma proovisin seda "Avast firewall NDIS" asja uninstallida, kuid edutult. Tirisin mingisuguse Avast enda unistalleri, läksin Safe Modesse ja lasin tal kõik Avastiga seonduva ära kustutada. Lisaks läksin Safe Modes Device Manageri ja sain viimaks ka selle kahtlase Avasti asja sealt kustutatud. Probleem aga püsib. Endiselt ei hakka USB seadmed arvutis tööle.

Mingi asi justkui endiselt segab draiveritel ennast installimast. Kui ma panen järgi näiteks välise kõvaketta siis ilmub Device Manageri selline rida:

1.jpg.jpg - 57kB

Kui ma teen selle Elements 1048 peal paremkliki, properties ning Update Driver siis mõtleb tükk aega ja tuleb ette selline kast:

1.jpg.jpg - 45kB

Ja täpselt sama kala on ka näiteks ID kaardi lugejaga. Draiveri leiab aga ei saa installida.

Ehk endiselt takistab mingisugune asi USB seadmetel tööle hakkamast?!

EDIT: sfc /scannow tegin ka ära. Ei olnud abi! :(

[Muudetud: 15.4.2014 Eczema]
Twygen's Channel: Youtube | Soundcloud Take a look how the highest level looks like! aka new shit : Youtube | Soundcloud
Vaata kasutaja profiili
-1
Adebisi
Toru

Registreerunud: 15.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 15.4.2014 22:21
http://www.tweaking.com/content/page/windows_repair_all_in_one.html lase sellega üle ja vaata, et esimesel kolmel variandil oleks kindlalt linnukesed ees. Arvatavasti mingi registry õiguste n***.
Vaata kasutaja profiili
0
Eczema
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 15.4.2014 23:36
Avasin proge, tegin ära kõik eelnevad toimetused ning selle viimase system checki. Linnukesed olid ees ainult kolmel esimesel punktil (Reset registry permissions, Reset file permissions, Register system files).
Täiesti ulme, kuid ei olnud ka sellest kasu. Endiselt proovides installida välisele kõvakettale või ID kaardi lugejale käsitsi draivereid, ütleb, et draiverid on leitud, kuid "Access is denied." Kas midagi jäi mul kahe silma vahele?

Proovisin ka sellist lahendust mida kasutaja "kjeasyy" järgneval lingil välja pakkus: http://social.technet.microsoft.com/Forums/en-US/88af2647-a74a-474b...

Osadel inimestel see toimis, minul loomulikult mitte.

Masendus tuleb vaikselt peale juba, sellist pulli pole juba tükk aega olnud. :thumbdown:

1.jpg - 106kB

[Muudetud: 15.4.2014 Eczema]
Vaata kasutaja profiili
-1
Adebisi
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 16.4.2014 06:59
Kui miski muu ei aita siis:
Log into an account with Administrator privileges.
Click on Start. In the box type in Regedit and right click Run as Administrator.
In Regedit, right click on HKEY_LOCAL_MACHINE and choose Permissions.
In Permissions, give yourself Full Control. After that click the Advanced button. Check "Replace permission entries on all child objects with entries shown here that apply to child objects" and then click Apply. Click OK for any permissions that won't change. When this finishes, exit Regedit and try reinstalling the device drivers again.

Vaata kasutaja profiili
0
Eczema
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 16.4.2014 07:42
Ma nüüd tegin selle protsessi ära. Peale "Apply" uhamist mõtles minut-kaks ning lõi ette kirja:

1.jpg.jpg - 86kB

Sain ma õieti aru, et selle pidigi ette lööma? Igatahes proovisin, endiselt ei tööta. Tegin restardi, kuid endiselt "Access is denied." :grind:

Eile õhtul proovisin veel ka sellist asja, et proovides tarkvara käsitsi installida siis valisin "Browse my computer for driver software" ning käskisin otsida tal asukohast "C:\Windows\winsxs." Pidavat aitama, kuid taaskord minul ei aidanud.

Adebisi, kas see "kui miski muu ei aita" lause tähendab seda, et tuleb vaikselt hakata mõtlema formati peale? Tundub, et kõik loogilised variandid mis peaksid töötama, keelduvad minul töötamast?! Sooviksin selle formati kindlasti täiesti viimaseks variandiks jätta ning igal võimalusel seda vältida.

[Muudetud: 16.4.2014 Eczema]
Vaata kasutaja profiili
-1
togli
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 16.4.2014 08:07
Läpaka BIOS peaks USB ilma mingite draiveriteta ära tundma. Määra alglaadimiskohaks USB ja vaata kas hakkab pulga pealt andmeid otsima (vilgutama tulesid). Võid proovida ka mingit Linuxi Live varianti, siis kohe selge kas asi rauas või vindoosas.
Vaata kasutaja profiili
0
Eczema
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 16.4.2014 08:49
Proovisin välise kõvakettaga. Muutsin ta BIOSis nii, et ta Bootiks ennast sealt üles. Ketas hakkas vilgutama tuld ning natukese aja pärast ütles arvuti, et "Bootmgr is missing." Järelikult toimib?
Vaata kasutaja profiili
-1
smh
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 16.4.2014 10:33
USB driverite uninstall/reinstall oled proovinud?
yo!
Vaata kasutaja profiili
0
Eczema
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 16.4.2014 13:41
Kas kõikide nende asjade peal tuleb vajutada paremklikk ja "uninstall" mis ma pildi peal ära märgistasin? Küsin igaks juhuks üle, ei taha asja rohkem vänta keerata.

1.jpg - 88kB
Vaata kasutaja profiili
-1
Adebisi
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 16.4.2014 20:51
Niimoodi kirjutas: Eczema  
Ma nüüd tegin selle protsessi ära. Peale "Apply" uhamist mõtles minut-kaks ning lõi ette kirja:

Sain ma õieti aru, et selle pidigi ette lööma? Igatahes proovisin, endiselt ei tööta. Tegin restardi, kuid endiselt "Access is denied." :grind:

Eile õhtul proovisin veel ka sellist asja, et proovides tarkvara käsitsi installida siis valisin "Browse my computer for driver software" ning käskisin otsida tal asukohast "C:\Windows\winsxs." Pidavat aitama, kuid taaskord minul ei aidanud.

Adebisi, kas see "kui miski muu ei aita" lause tähendab seda, et tuleb vaikselt hakata mõtlema formati peale? Tundub, et kõik loogilised variandid mis peaksid töötama, keelduvad minul töötamast?! Sooviksin selle formati kindlasti täiesti viimaseks variandiks jätta ning igal võimalusel seda vältida.

Ei pidanud seda ette lööma, selle veateate järgi ei ole sul õigusi mingeid registri võtmeid muuta ja seetõttu drivereid peale lasta ka ei luba.
Igaksjuhuks kontrolli ega sa kogemata mõne rootkiti otsa sattunud pole http://www.gmer.net/

Proovi (kui oled vahepeal mingi viirusetõje peale pannud siis lülita see enne välja kuna võib piirata teatud failidele juurdepääsu):
*tõmba http://www.tweaking.com/content/page/reset_registry_permissions.htm... - safe mode - parem klõps Run as administrator'i abil see tiritud programm käima - vaata kas mingeid veateateid ilmub logisse. Restart ja proovi kas installib mõne driveri ära.
*veateadete puhul proovi https://www.raymond.cc/blog/download/did/1620/ selle abil see esimene progamm käima tõmmata.

[Muudetud: 16.4.2014 Adebisi]
Vaata kasutaja profiili
0
Eczema
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 16.4.2014 21:17
Tirisin omale GMERi ning skännisin arvuti üle. Malware/Rootkit alla tekkis päris palju tulemusi, kuid ei löönud ette kirja, et minu arvutit mõjutab mõni rootkit.

1.jpg.jpg - 291kB

Ühesõnaga kas sellega on korras või on need read siiski halvad?

Kohe tirin ja katsetan ka Tweakinguga. Annan tulemustest teada.

EDIT:
Jooksutasin ka selle Tweakingu ära. Mingisuguseid erroreid ta mulle ei andnud vaid tegi oma asjad ilusti lõpuni. Enne käima panekut lihtsalt hoiatas, et päris kõike pole võimalik remontida kuna arvuti jookseb safe modes. Peale seda proovisin kohe Safe Modes välist kõvaketast ning ennäe - seal installeeris iseseisvalt draiverid ära ning ketas hakkas tööle. Ka sisemine kaardilugeja + ID kaardi lugejad hakkasid tööle. Uninstallisin kõik maha, et õiges keskkonnas proovida. Proovin siis ja no kurat võtaks - ENDISELT on kõikide asjadega "Access Denied." Safe Modes töötab kõik ideaalselt, õiges keskkonnas mitte.

Ma loodan, et sellest infost on veidikene kasu. Tundub, et mingisugune lootusekübe on asjad ikkagi ka normaalses keskkonnas käima saada.

Mul ei jää enam muud üle kui ainult teie vastuseid oodata. Ma ei oska ausalt enam iseseisvalt mitte midagi peale hakata, ideed on täiesti otsas. Ainuke asi mis ma välja suutsin mõelda on see, et kui ainult Safe Modes asi töötab siis mingisugune protsess äkki keelab teda??

Vaata kasutaja profiili
-1
Adebisi
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 17.4.2014 00:32
Rootkitte ei paista olevat.
Anna selle logi http://www.bleepingcomputer.com/download/dds/
Vaata kasutaja profiili
0
Eczema
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 17.4.2014 01:25
Siin nad on. Üritasin ka ise miskit kahtlast nendest avastada, kuid ilmselgelt oled sina sellel alal kõvasti targem ning tead täpselt, mida otsida.

Lisa fail: attach.txt (19kB)
Seda faili on alla laaditud 398 korda

Lisa fail: dds.txt (15kB)
Seda faili on alla laaditud 242 korda

Vaata kasutaja profiili
-1
Adebisi
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 17.4.2014 08:09
tõmba ja lase käima http://www.bleepingcomputer.com/download/rkill/
control panel - program and features - uninstalli spybot (tolle aktiivne kaitse võib ka jamasid põhjustada) - uninstalli Movies Toolbar ja kõik seoses SafetyNut'iga
tõmba http://general-changelog-team.fr/fr/downloads/viewdownload/20-outil... - scan - clean ja logid võiksid siia postidada.
tõmba ja skänni üle https://www.malwarebytes.org/free/ (kui paigaldamisel pakub proovi versiooni siis võta sealt linnuke eest)
Peale restarti proovi kas instaleerib drivereid. Kui ei, siis jooksuta korra see tweaking registry reset käima ja peale restarti proovi uuesti.
Vaata kasutaja profiili
0
Eczema
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 17.4.2014 11:42
Nii. Tegin nüüd kõik asjad peale Tweakingu ära. Ma ei tea kas sa usud seda või ei, aga mu asjad läksid viimaks käima! Panen seadmed järgi ning installib need ilma probleemideta ära!

Ei teagi kas abi oli siis sellest Prantsusmaa lehelt tiritud progest või Malwarebytesist (mõlemad leidsid mingi kala) kuid tundub, et kasu nendest oli. Igatahes ma postitan kõikide programmide logid manusesse. Kas tõesti põhjustas sellise jama siis lõppkokkuvõttes mingi pahalane või hoopis "oma jope" Spybot?

Igatahes, Adebisi, tänud sulle kogu selle vaeva eest! Kas õllejooja oled? Peale sellist nikerdamist võiks minu kulul mõned kannud kunagi ehk käristada, kasvõi Torude kokkutulekul!

Aitäh sulle veelkord! Tänud muidugi ka teistele kes aitasid. Probleem lahendatud (selleks korraks) ;)

Lisa fail: AdwCleaner[R0].txt (4kB)
Seda faili on alla laaditud 197 korda

Lisa fail: Rkill.txt (2kB)
Seda faili on alla laaditud 173 korda

Lisa fail: Malwarebites.txt (1kB)
Seda faili on alla laaditud 131 korda

[Muudetud: 17.4.2014 Eczema]
Vaata kasutaja profiili
-1
Adebisi
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 17.4.2014 21:34
Väga tore kui käima said :) :thumbup:

Arvatavasti oli ikka põhjuseks pahalane. Kuigi võimalus on, et kui spybot mingi driveri installimise käigus küsis, kas lubad muudatusi registrisse viia ja sa selle ära keelasid, võis ka spybot kurjajuur olla.
Selle adwcleaneri võiksid veel korra käima lükata muidu ja sealt uninstall valida, kustutab need karantiinis olevad failid ära, muidu pärast võib mõni viirusetõrje kurja nägu teha, kui masinat kontrollid.
Vaata kasutaja profiili
0
FlashKing
Toru

Registreerunud: 4.1.2010
Kasutaja on eemal

Tuju: Päikseline

[*] postitati 21.4.2014 06:27
OFFTOPIC: Jälgisin seda teemat pingsalt, üle-eelmine nädal lakkas endal USB3 pesa töötamast, sama 6 Seeria C200 platvormil kantav. Ise vahetasin lõpuks W8 peale aga tulutu. Nüüd nädala vahetusel oli reisil ning eile naastes imekombel kõik taas töötas. Magic!
Flash on surnud, kuningas on ilma kuningariigita.
Tel: +372 55 28 097 | Skype: Red-M5 | E-Mail: Taavi@Honorandethics.com
Vaata kasutaja profiili
-1
Rauno266
Veterantoru

Registreerunud: 18.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 21.4.2014 11:46
No vanasti saadeti ka tuberkuloosihaigeid Krimmi puhkama, sest niiskem kliima pidi hästi mõjuma.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
-1

Mine lehekülje algusse

Ainus õige foorum!
XMB Forum Software © 2001-2009 XMB Meeskond