Mine lehekülje lõppu

Prinditav versioon  
Autor: Pealkiri: Lenco CoolTab-80 võrguprobleem. Vaja flashida?
onks
Teenekas toru

Registreerunud: 17.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: :thumbup:

[*] postitati 28.5.2015 08:24
Lenco CoolTab-80 võrguprobleem. Vaja flashida?
Tere!
Naise mänguasi on probleemne, tihti katkeb wifi ühendus.
Näiliselt on korras, lihtsalt play stores ja veebipõhised rakendused viskavad vahest erroreid, kui midagi alla laadida üritab.

Probleem on tekkinud iseenesest, mitte seadete näppimisega ja endateada kõik võimalikud seaded üle kontrollitud.

Olen proovinud täielikku tehase seadete taastamist. See kustutas ära rakendused jne, aga ei kustutanud isegi isiklikke pilte ja dokumente.. Ma ei saa aru milleks taoline valik üldse menüüs olemas on, kui see midagi kasulikku ei tee.

Kunagi ühte sony telefoni oli vaja luku avamiseks üle flashida, siis google abiga sain juhendi ja tarkvara, millest sai valida täpsed failid ja keeled ja see tõmbas ise sobiva tarkvara ja kogu protsess oli lihtne.

Selle flashimiseks livesuite programmiga on vaja siiski tarkvara kusagilt saada ja ma ei leia kusagilt :D

Ehk on kellelgi ideid kuidas sellist wifi ühenduse probleemi parandada või ehk teab keegi kust saab selle tahvli tarkvara mida sinna peale installida?
Vaata kasutaja profiili
0
tanel534
Teenekas toru

Registreerunud: 15.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 28.5.2015 18:00
Siin on näiteks Lollipopi juhend ja ROM: http://lollipop-lollipop.website/lenco-cooltab-80-8gb-lollipop-upda...

Pole küll ise katsetanud, aga juuresolevates kommentaarides esineb kiitust.
Vaata kasutaja profiili
0
onks
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 28.5.2015 19:23
Jah, selle leidsin ka ja olin rõõmuga valmis katsetama, aga allalaadimisel soovib see vastuteeneid, mis viitab viirustele või rämpsteenustele. Ühesõnaga allalaadimine mul ei õnnestunud. Vb ringiga saab kuidagi sealt kätte...
Vaata kasutaja profiili
0
DaStoned
Üldmoderaator

Super-Moderaator

Registreerunud: 18.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: Poke it, smoke it, drink it

[*] postitati 28.5.2015 21:35
WiFi ühenduse ravimiseks tableti firmware üle flashimisest ei tasu küll abi oodata, pigem tasuks oma WiFi-t tohterdada.

Uuri näiteks järgi kui palju naabrite wifi võrke sinu omaga samal kanalil on, või kas su ruuteril on mingid muud mured.
On the left side of my brain, there is nothing right
On the right side of my brain, there is nothing left
Vaata kasutaja profiili Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
0
onks
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 28.5.2015 22:00
Tipi ühiselamus on paljupalju naabreid, eraldi nendega rääkima ei hakka, kui just muudmoodi seda tuvastada ei saa.. aga kui kõik teised nutiseadmed ja läpakad ilusti võrgus toimetavad ja ainult see tahvel lihtsalt ükspäev sedasi streikima hakkas kuni tänaseni, kas siis on endiselt alust kahtlustada minu võrgu probleemi?

Tõenäosus on et suvel elanikke polnud ja sügisel hakkas tahvel jamama, siis on usutav, kuid miks kõik teised süsteemid väga hästi samas võrgus töötavad?
Küsin siiski naiselt üle millal anomaaliad algasid, ehk on mingi seos naabrite kohaloluga.
Juhul kui ongi naabrite viga ja meil kõik muud seadmed sellest puudutatuna ei tunne, siis on lihtsalt **** tahvel :D, mida ta on niikuinii omadustelt.

Ma ei mäleta hetkel mis kanalitel mu ruuter toimetab (olen tööl), võimalik et mingid "auto" seaded. Kas on mingit programmi mis reaalajas näitab ühenduse toimimist ja kui tihti katkestused esinevad et saaks midagi järeldada? Tahvel endateada vähemalt on koguaeg võrgus, ei ütle mingit "connection lost" vms, no ma ei teagi mida ta ütlema peaks, sest ta on koguaeg võrgus olnud.
Vaata kasutaja profiili
0
DaStoned
Üldmoderaator

Super-Moderaator

Registreerunud: 18.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: Poke it, smoke it, drink it

[*] postitati 29.5.2015 14:23
Proovi alustuseks Wifi Analyzer käima tõmmata ja välja uurida millised kanalid vähem hooratud on. Siis võid oma Wifi ruuteri sinna ümber seadistada, kus küünarnukke ja mũra vähem.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.farproc.wifi.analy...

Samas jah, ka mu naisel on üks Prestigio juust mille WiFi lihtsalt ära mädanes. Ma ei taipagi miks või kuidas.
On the left side of my brain, there is nothing right
On the right side of my brain, there is nothing left
Vaata kasutaja profiili Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
0
onks
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 30.5.2015 13:06
Ma ei tea kas rakendus mul hästi toimib või kas oskan kasutada, aga tahvel näeb koos minu võrguga vaid kolme võrku. Minu võrk on kanalil 11 (automaatne) ja kaks "naabrit" on kanalitel 2 ja 6. Läpakas leiab rohkem võrke. Minu kanalil selle rakenduse järgi on maksimum arv tähekesi ka täis, arvatavasti positiivne. Rakendus on nii tekstivaene et minul kui esmakordsel kasutajal on raske aru saada, mis näitudest hea on ja mis paha :D

Proovisin ka läpakal ühte analüüsijat ja seal on näha et kaks väga kauget võrku kaheteistkümnest kasutavad ka osaliselt ch11, ma ei usu et need väga mõjuda saaks. Kuna hetkel tahvli netiühendus on korras millegipärast, siis pole võrdlust. Nii kui naine vanduma hakkab, siis kohe tõmban analüüsijad käima ja vaatan kas on seost või mitte :)
Vaata kasutaja profiili
0

Mine lehekülje algusse

Ainus õige foorum!
XMB Forum Software © 2001-2009 XMB Meeskond