Mine lehekülje lõppu

Prinditav versioon  
Autor: Pealkiri: Google Konto
priitsaks
Toru

Registreerunud: 11.5.2011
Kasutaja on eemal

[*] postitati 29.9.2015 09:54
Google Konto
Tervist.
Tahan tõmmata play.google.com aadressilt teemat oma telefoni Sony Xperia Z3. Vajutan "Installi" ning siis käseb google-isse logida. Ok panin kõik andmed, aga ütleb, et kood on vale. Vajutasin "Unustasin parooli", tuli sms-iga kuue kohaline kood, sisestasin, kuid ikka on vale ja nii mitme koodiga. Lauaarvutist ma saan ilusti sisse, aga telefoniga mitte. Keegi oskab aidata ? Minu mõistus enam ei võta, see google on nagu pind seal kohas. Youtube-i kontosse enam ka ei pääse lauaarvutis, aadressiribale aadressi kirjutades näitab, et konto on olemas, midagi illegaalset ma sinna lisanud pole, õigupoolest pole jõudnudki veel lisada, aga sisse logida ei lase, kirjutasin neile, aga nagu ikka tüüpiline, et sealt vastust ei saa. Ok see youtube-i konto nüüd selleks. Keegi aitaks selle eelpool mainitud murega ?

Ette tänades, Priit Saks

[Muudetud: 29.9.2015 priitsaks]
Vaata kasutaja profiili
0
-IFFI-
Toru

Registreerunud: 7.8.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 29.9.2015 12:12
Omal oli analoogne probleem parooliga kunagi. Olin telefoni salvestanud PayPal-i konto mida enam ei kasutanud ammu. Kuna oli ka loginud ennast google kontole siis näitas mul ka teistes telefonides seda paypal kontot ja seotud gmaili aadressi, sisestades sinna omast arust õige parooli sain ka vastuseks vale parool. Otsisin ka pikalt võimalust lisada sinna uus kreditkaart ja avastasin, et kui ette tuleb see parooli küsimise aken siis (TÄPSELT ENAM EI MÄLETA) minuarust oli kas paremal üleval nurgas selline väike linnuke kus sai valida valiku, et vali teine makse viiis või iskit taolist...vähemasti kuidagi nii ma sukerdasin seal ja seal leidus võimalus sisestada uus krediitkaart ja sain nii oma mure lahendatud.

Mina sain nii oma mure lahendatud, võimalik, et sa leiad ka kuidagi sealt võimaluse kas või oma konto kustutada ja uuesti siduda oma telefoniga.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
0

Mine lehekülje algusse

Ainus õige foorum!
XMB Forum Software © 2001-2009 XMB Meeskond