Mine lehekülje lõppu

Prinditav versioon  
Autor: Pealkiri: Kas hakkate kasutama Netflix'i?
DolphinDream
Veterantoru

Registreerunud: 27.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 8.1.2016 10:52
Kas hakkate kasutama Netflix'i?
Kes veel ei tea, siis ülemaailmselt populaarne meediaedastus teenus Netflix jõuab ka varsti Eestisse. Kes hakkab kasutama? Arvamused, info jms on teretulnud.

Lugesin, et kuumakse tuleb umbes 8-14€, mis tundub ülimalt väike, arvestades filmide ja seriaalide kogust, mida sealt vaadata saab.

Huvitav, kuidas subtiitritega on?

Hetkel on piraatlus ainus võimalus meie riigis teatud lääne seriaale vaadata ja on kõvasti sikutamist-otsimist, et kõik huvitav hea kvaliteediga (1080p) kätte saada. Väga mugav oleks, kui tuleks lausa teade, kui lemmik seriaali osa on väljas, mida saab ühe klikiga kohe vaatama hakata. Kui pole kuskil mingit konksu, siis 10 eurot maksan selle teenuse eest hea meelega.
"Those arent bugs, the enemy is supposed to be able to headshot you from 2km away when you're crawling through a forest on your belly."
Vaata kasutaja profiili
0
smh
Toru

Registreerunud: 15.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 8.1.2016 12:01
Niimoodi kirjutas: DolphinDream  
Kes veel ei tea, siis ülemaailmselt populaarne meediaedastus teenus Netflix jõuab ka varsti Eestisse. Kes hakkab kasutama? Arvamused, info jms on teretulnud.

Lugesin, et kuumakse tuleb umbes 8-14€, mis tundub ülimalt väike, arvestades filmide ja seriaalide kogust, mida sealt vaadata saab.

Hetkel on piraatlus ainus võimalus meie riigis teatud lääne seriaale vaadata ja on kõvasti sikutamist-otsimist, et kõik huvitav hea kvaliteediga (1080p) kätte saada. Väga mugav oleks, kui tuleks lausa teade, kui lemmik seriaali osa on väljas, mida saab ühe klikiga kohe vaatama hakata. Kui pole kuskil mingit konksu, siis 10 eurot maksan selle teenuse eest hea meelega.
Netflix on juba Eestis üleeilsest. Esimene kuu on tasuta, nii et tee konto ära ja saad ise vaadata, kas meeldib või mitte.
Subtiitrid on olemas, aga eestikeelseid ei ole.

Ise ilmselt lõpetan pärast prooviversiooni ära.
yo!
Vaata kasutaja profiili
0
DolphinDream
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 8.1.2016 12:31
Niimoodi kirjutas: smh  

Netflix on juba Eestis üleeilsest. Esimene kuu on tasuta, nii et tee konto ära ja saad ise vaadata, kas meeldib või mitte.
Subtiitrid on olemas, aga eestikeelseid ei ole.

Ise ilmselt lõpetan pärast prooviversiooni ära.

Tänud, proovin ära! Miks ei meeldi?

Edit. Pettusin ka ise, sest filmide-seriaalide nimekiri on liiga väike. Eks torrent jääb ka edaspidi suurimaks sõbraks.

[Muudetud: 8.1.2016 DolphinDream]
"Those arent bugs, the enemy is supposed to be able to headshot you from 2km away when you're crawling through a forest on your belly."
Vaata kasutaja profiili
0
lepak
Toru

Registreerunud: 23.5.2011
Kasutaja on eemal

[*] postitati 8.1.2016 14:15
Andke aega. Sisuga läheb natukene ikka aega veel.
Vaata kasutaja profiili
0
DolphinDream
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 8.1.2016 14:17
Niimoodi kirjutas: lepak  
Andke aega. Sisuga läheb natukene ikka aega veel.

Kahtlustasin seda ka ise, et see ei saa kogu list olla.
Vaata kasutaja profiili
0
smh
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 8.1.2016 15:14
Sisu osas nii palju See programm on ilmselt parim viis kogu Netflixi kataloogi vaatamiseks
yo!
Vaata kasutaja profiili
0
Kermit
Veterantoru

Rate: *****

Registreerunud: 21.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: krooks tuju on...

[*] postitati 8.1.2016 17:37
Installisin endale samuti selle "kauaoodatud" ja üleilmselt tunnustatud Netflixi. Sest seda saab kuu aega tasuta. Ja kõik tahavad seda. Ma siis tahan ka proovida.
See teenus jookseb minu jaoks mitmel põhjusel kraavi.
Esiteks - ma ei saa lihtsa vaevaga saata vaadatavat pilti telefonist/tahvlilt/arvutist teleriekraanile. Ideaalseks näiteks või eeskujuks oleks juutuubi süsteem, mis ei vaja mingit sebimist. Kui teler on võrgus, siis vajutad nuppu ja valid teleri, kuhu pilt suunata. Ülimugav ja ääretult praktiline. Ok, seda see imeline Netflix ei suuda.
Teiseks - sarjade ja filmide valik. Vähe sellest, et materjal on jällegi mõeldud vaid lääne-inimesele, on seal ka tõsiselt kesine valik.
Kolmandaks on põhjus, mis on tingitud teisest põhjusest ja mis tegelikult minu jaoks on ilmselt kõige määravam, miks ma keeldun sellise asja eest maksma. Ma tahan näha filme, mis on toodetud põhjamaades. Kaasaegseid skandinaavia filme. Kohti, kust neid vaadata, lihtsalt pole. Muidugi mängib rolli ka see, et viimase aasta jooksul olen tundnud suurt tüdimust inglise keele vastu. Just filmide puhul. Tea, kas see keel on lihtsalt mandunud või milles põhjus, kuid lausete ehitus on nii neetult häiriv.
Tahan soome, rootsi, eesti, läti-leedu-norra, isegi vene filme vaataks. Ok, venekeelseid veel leiab. Tihtilugu ilma mõistetavate subtiitriteta.
Mõte on selles, et ma oleksin valmis maksma teenuse eest, mis lubaks mul vaadata midagi, mis on toodetud lähikandis. Vahelduse mõttes. Aga ilmselt pole ma sihtgruppi kuuluja.
Ja nagu ma aru sain, siis see liitumine tuleb ise lõpetada, sest muidu ootab järgmisel kuul arve.
Vaata kasutaja profiili
0
Veix
Toru

Registreerunud: 12.1.2010
Kasutaja on eemal

[*] postitati 9.1.2016 00:28
Kui eestikeelseid (kasvõi subtiitrid) ei ole, siis kindlasti ei hakka kasutama.:)
Vaata kasutaja profiili
0
margus
Veterantoru

Rate: **********

Registreerunud: 14.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: aeron meiden

[*] postitati 9.1.2016 01:36
Kermit, sebi telerile netflix app, pole vaja midagi kuhugi suunata. (Või on sul Philips? höhöhöö :p)
Mis minusse puutub, siis ma ilmselt hakkan kasutama. Leidsin juba endale paar sarja millest ma polnud midagi kuulnud varem. ~10 euri kuus mind põlvist nõrgaks ei löö. Pealekauba ma lähtun loogikast, et mida rohkem kasutajaid, seda suurema tõenäosusega sarjade filmide valik suureneb.
Vaata kasutaja profiili
1
kurjajuur
Veterantoru

Rate: *******

Registreerunud: 16.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: pole

[*] postitati 9.1.2016 14:46
Ei. VPN ja "päris" Netflix töötab ju. Võibolla siis, kui keegi ütleb, et nüüd saab Simpsoneid vaadata vms (ei pidanud olema praegu).

[Muudetud: 9.1.2016 kurjajuur]
|ViimaneFM| Aim with the hand, shoot with the mind, kill with a heart like arctic ice.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
0
margus27
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 9.1.2016 14:57
keegi smartflixi on kasutanud?
https://www.smartflix.io
Vaata kasutaja profiili Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
0
Kermit
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 10.1.2016 08:54
Niimoodi kirjutas: margus  
Kermit, sebi telerile netflix app, pole vaja midagi kuhugi suunata. (Või on sul Philips? höhöhöö :p)

Kusjuures kõige veidram ongi see, et minu nutikas LG (ei, see pole Philips) ei paku oma hunnikutes appides ühtegi varianti Netflixi tõmbamiseks. Aga pole hullu. Ei nuta ka. Nüüd algas nagunii see periood, kus ei ole aega midagi vaadata.
Vaata kasutaja profiili
0
tiitus
Veterantoru

Kasutaja on eemal

Tuju: :thumbup:

[*] postitati 10.1.2016 12:01
http://www.lg.com/us/support/answers/webos-smart-tvs2014/connect-to...
Vaata kasutaja profiili
0
RenegadeX
Veterantoru

Registreerunud: 20.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 10.1.2016 17:46
Kermitil on ilmselt vana versiooni peal toimiv LG teler, nii nagu ka mul. WebOS on 2014+ teleritel peal. Vanal versiooni Netflixi tuge ei ole, mis on tõesti nõme. Aga tahvli pealt saab edukalt vaadata.

Ise võtsin tasuta prooviversiooni, sarjade osas pole ma olnud eriline vaataja ja hetkel tundub, et materjali on kõvasti, mida vaadata. Filmid valik tundus kesine, kuid siiski oli seal midagi, mida pole näinud.

Vaatab, kui proovi versioon saab läbi, siis otsustab, kas jätkata või mitte. Hetkel on kogemus pigem positiivne ( ilmselt, kuna pole olnud suur sarjahunt :) )

[Muudetud: 10.1.2016 RenegadeX]

Vaata kasutaja profiili
0
Kermit
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 10.1.2016 19:29
Jah, mul on see vanem süsteem telekal. Sellega ei ole Netflx toetatud. Aga mul on väike android-pc-pulk, millega ilmselt peaks saama asja aetud. Odav tehniline lahendus ses suhtes.
Vaata kasutaja profiili
0
xps
Veterantoru

Registreerunud: 6.3.2010
Kasutaja on eemal

[*] postitati 11.1.2016 08:14
Kasutan ja meeldib. Eriti enda preseti loomine ja filmide, seriaalide jätkamist sealt, kus pooleli jäi, sest mul jäävad seriaalid väga tihti kuskilt lambi kohast pooleli.

1. Ei pea torrentitega jändama.

2. Soovitused kohe olemas.

3. Saab pooleli olevate asjade vaatamist jätkata.

4. Kõik teised põhjused on tegelikult mõtetud- netflix ongi see, mida iga teine itimees igatses ja põhjendas torrenteerimist just selle puudumisega. Aga netflix ületas minu ootused kindlasti ja mingid kodused filmiserverid jms unustan ma ilmselt ära nüüd.

Telekal netflixi nupp ka olemas, niiet saab mugavalt asjad aetud. Aga kes soovib kasutada, kuid tingimused puudulikud, siis soovitaks võtta raspberry pi ja otsida välja sobiv meedia edastus os: https://www.raspberrypi.org/blog/tag/media-centre/ Lisaks saate ka NAS-iga ühilduva filmide serveri jms.
Vaata kasutaja profiili
0
Eczema
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 11.1.2016 21:59
Ei leidnud mitte ühtegi põhjust miks ma peaksin Popcornist loobuma ja hakkama Netflixi kasutama. Aga noh, ma küllaltki vähenõudlik ka.

Seega ei, ma ei hakka Netflixi kasutama.
Twygen's Channel: Youtube | Soundcloud Take a look how the highest level looks like! aka new shit : Youtube | Soundcloud
Vaata kasutaja profiili
0
DolphinDream
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 12.1.2016 15:08
Niimoodi kirjutas: Eczema  
Ei leidnud mitte ühtegi põhjust miks ma peaksin Popcornist loobuma ja hakkama Netflixi kasutama. Aga noh, ma küllaltki vähenõudlik ka.

Mis Popcornist täpsemalt jutt käib?
Vaata kasutaja profiili
0
sohni
Toru

Registreerunud: 22.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 12.1.2016 16:15

eks ikka sellest:yes:

http://popcorn-time.se/

[Muudetud: 12.1.2016 sohni]
Vaata kasutaja profiili
0
Timukas
Moderaator

Moderaator

Registreerunud: 16.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 12.1.2016 16:43
Proovisin ka ja täitsa meeldis. Leidsin ka mitu huvitavat sarja, samas jõudsin need juba kõik ära vaadata. Eestis on sisuga suht kehva tõesti ja selle eest raha ei raatsi maksta. Alguses mõtlesin, et ei hakka VPN jms asjadega jaurama ka, sest siis võib samahästi torrenteid kasutada, aga lõpuks andsin kiustatusele järele.
Kui USA kataloogi sirvida, siis leiab päris palju vaatamist nii vanade tuttavate kui ka uute sarjade näol + palju suurem võimalus, et mõni seninägemata ja huvipakkuv film on olemas. Esialgu proovisin Smartflixi, aga sinna on kahjuks embedditud Chrome'i brauser, mis toetab 720p max. Siis testisin TVUnblocki, mis toimis päris kenasti. Muidugi ei oska öelda, kus see konks on (tasuta teenus, kord kuus vaja DNSi uuendamas käia).
Hetkel veel ei ole kindel, kas hakkan maksma tulevikus Netflixi eest. Ilmselt teen mingi hetk võrdluse seni jälgitavatest sarjadest ja Netflixi pakutavatest ja kui piisavalt suur ühisosa, siis täitsa mõeldav.
Vaata kasutaja profiili
0
Kermit
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 12.1.2016 17:38
Niimoodi kirjutas: sohni  

eks ikka sellest:yes:

http://popcorn-time.se/

[Muudetud: 12.1.2016 sohni]

Püha jumal. Ma kuulen sellest esimest korda. Just proovisin ja ma olen päris suuresti üllatunud. Valik materjali on lai ja see töötab väga mugavalt. VPN'i olemasolu pole ju ka mitte vajalik. Ehk siis striimi ja vaata, tasuta. :no: Tits! :thumbup:
Vaata kasutaja profiili
0
Gals
Veterantoru

Registreerunud: 20.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.1.2016 23:16
Plaksumaisi jama on see, et ta kasutab mingit mitte-nii-populaarset torrenti keskkonda ja seetõttu on vähekenegi mainstreamist kõrvale jäävad filmid väheste peeride tõttu mittevaadatavad. Sarjade puhul saab probleemiks see, et vaadata kannatab ainult uuemaid osi, kuna vanemate osade puhul jällegist ei jagu peer'e.

Aga idee on muidu mõnus ja ka subtriitreid lisab ilusti :)
Vaata kasutaja profiili Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
0
sohni
Toru

Registreerunud: 22.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 15.1.2016 23:21
MoviePanda paistab ka suht sama asi olema .Katsetasin ,pikem kogemus puudub

http://moviepanda.en.uptodown.com/

Vaata kasutaja profiili
0

Mine lehekülje algusse