Mine lehekülje lõppu

Prinditav versioon  
Autor: Pealkiri: Arvuti kustutas iseenesest failid??
saihtam
Teenekas toru
****

Avatar


Registreerunud: 16.7.2009
Kasutaja on eemal


[*] postitati 17.2.2016 18:06
Arvuti kustutas iseenesest failid??
Vabandust pealkirja pärast aga ei oska tõesti midagi paremat panna.

Mängisin Football manager 2016 ja samal ajal vaatasin steami workshopist shortliste ja ühele susbcribisin. Sellega jooksis järsult FM kokku. Mängu läks aga midagi teha ei saanud.

Taska manageriga lõpetasin ära aga kuidagi aeglane tundus arvuti ja mõtlesin igaksjuhuks restart teha.
Pärast restarti steami asjad kõik kustutatud. Mängud mis selle all olid. Dokumentide all kõik save failid ja need on aga alles. Samuti on firefox ennast nagu täiesti 0 peale lasknud. Kõik bookmarkid ja paroolid läinud. Profiilide all on ainult 17.02 profiil, seega vist taastada pole enam võimalik seda.

Taskbari shourtcutid on kõik valged ja peale klikkides näitab, et neid pole olemas. Samuti appide alt on kõik shourtcutid läinud.

Ma veel käin üle kas miskit veel on maha lastud või kadunud. Steami asjadest pole midagi aga firefoxi bookmarkidest küll väga kahju. Neid vist taastada ei saa?
System restoris on kõige uuem 12.02 aga scannides mida see muudaks, näitab ainult ID kaardi programmi mille siis uuendasin. Midagi muud ei näita, et taastaks. Kas on mõtet teha?

Vist tundub, et midagi taastada pole võimalik enam? On kellegil vähemalt seletust mis võis juhtuda? Googeldada väga ei oska seda.

Vabandust kui liiga segane tuli, sest olgem ausad, see on ka väga veider asi, mis juhtus.
Kasutan 8.1 windowst.
Vaata kasutaja profiili
0
togli
Toru
***Registreerunud: 15.7.2009
Kasutaja on eemal


[*] postitati 17.2.2016 18:55
Firefox hoiab paroolid failides key3.db ; logins.json . Leia ja pane need uue firefoxi omade asemele. Vähemalt paroolid saad tagasi.
Võimaluse korral ära seda ketast niisama torgi (sellel kettal olevat OP süsteemi käivita). Suure tõenäosusega saad kettataastus proge abil need kustunud failid kätte. Nimed ja kustutamise kuupäev taastamisel abiks.

Win8 hingeelu ei tunne, huvi pärast vaata .temp kaustad üle. Ehk on sinna visanud?

Ja masinas sobramiseks kasuta mälupulgalt või CD-lt buutivat Live OP süsteemi (et kõvakettalt käivitatav OP süsteemi ajutised failid sinu kustutatud faile üle ei kirjutaks ning ära ei rikuks).

[Muudetud: 17.2.2016 togli]
Vaata kasutaja profiili
0
kraska
Toru
***Registreerunud: 22.10.2010
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal


[*] postitati 18.2.2016 00:19
Huvi pärast küsin, kas sa kasutad SSD ketast oma asjade hoidmiseks või HDD ketast. Kas enne viimast restarti oled sa muidu arvuti kinni pannud või siis unere˛iimi? Muidu on tõesti tegu huvitava nähutsega.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte
0
saihtam
Teenekas toru
****

Avatar


Registreerunud: 16.7.2009
Kasutaja on eemal


[*] postitati 22.2.2016 21:08
Uurusin kõik need firefoxi asjad üle ja ei olnud miskit alles.

Ei mul on üks ketas ainult.

Huvitavalt läks failid jh. Isegi ntks FRAPS oli maha lastud. Mõned programmid veel. Aga näiteks spotify mille panin paar ndlt tagasi peale oli alles.
Vaata kasutaja profiili
0
RenegadeX
Veterantoru
*****

Avatar


Registreerunud: 20.7.2009
Asukoht: Siin
Kasutaja on eemal


[*] postitati 22.2.2016 21:15
"System restoris on kõige uuem 12.02 aga scannides mida see muudaks, näitab ainult ID kaardi programmi mille siis uuendasin. Midagi muud ei näita, et taastaks. Kas on mõtet teha?"

System restore näitabki ainult seda konkreetset tegevust, mis antud kuupäeval tehti. Kui restore ära teha, taastatakse olukord, mis 12.02 kuupäeval oli ehk antud juhul peaksid ka sinu mängud taastuma koos muude juttudega. Soovitan proovida, olen ise mitmel korral System restore abiga probleeme lahendanud.


Vaata kasutaja profiili
0

  Mine lehekülje algusse

Ainus õige foorum!
XMB Forum Software © 2001-2009 XMB Meeskond