Mine lehekülje lõppu

Prinditav versioon  
Autor: Pealkiri: Kõvakettta koopia tegemine.
Quatermain
Noor toru
**

Registreerunud: 21.9.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 4.3.2016 13:28
Kõvakettta koopia tegemine.
Tere,

Oleks soov vanast kõvakettast uuele siis täpne koopia teha.
Kas mõlemad kettad peavad olema lauaarvuti taga või on võimalik läbi usb ülemineku lihtsalt läpaka taha visata kettad ja koopia ära teha?

Oskab keegi mingit head programmi selleks soovitada? Olen netist vaadanud ja hetkel nagu EASEUS on ainuke mis silma jäänud, siiani kõik teised asjad ilusti ära teinud.

Vaata kasutaja profiili
0
tanel534
Teenekas toru

Registreerunud: 15.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 4.3.2016 18:21
Räägi natuke lähemalt, mida sa tulemuseks soovid? Niisama faile kopeerida või ses mõttes HDD klooni, et näiteks Windows buudib peale HDD vahetust üles või midagi kolmandat?
Vaata kasutaja profiili
0
Quatermain
Noor toru
**

Registreerunud: 21.9.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 4.3.2016 18:47
HDD klooni tahan teha. Pärast lihtsalt uus ketas samasse arvutisse kus eelmine pesitses ja kõik.
Vaata kasutaja profiili
0
DonQ
Administraator

Administraator

Registreerunud: 16.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: Kerge puhkus

[*] postitati 4.3.2016 19:04
Easeus, Acronis, vana hea Norton Ghost - kõik toimivad. USB puhul vast Easeus mugavaim - sõber hiljuti kloonis, polnud probleeme. Kui uus ketas on Samsungi SSD, siis on Samsungil endal ka väga korralik kopeerija.

Mida sa ei peaks tegema - ketta koos klooniga samasse arvutisse ühendama (peale kopeerimist st). Ma kunagi ammu nii tegin - Windows läks peale buutimist üsna segi :(
Vaata kasutaja profiili
0
tanel534
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 4.3.2016 23:13
DonQ, ma ei saanud pihta, kas kloon koos originaaliga ei või samas masinas olla? Või üldse ei tohi? Selle jaoks kloon ongi ju, et uuel HDDl samasse masinasse tagasi rändaks?
Vaata kasutaja profiili
0
TigeKala
Noor toru
**

Registreerunud: 17.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 5.3.2016 01:33
Mina soovitaksin vanaketas arvutis, uusketas kettaboksis, linuksi USB live pulk ja dd abiks.
Vaata kasutaja profiili
1
margus27
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 5.3.2016 10:10
https://www.youtube.com/watch?v=R8qig2-vxqk
Vaata kasutaja profiili Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
0
DonQ
Administraator

Administraator

Kasutaja on eemal

[*] postitati 5.3.2016 14:33
Niimoodi kirjutas: tanel534  
DonQ, ma ei saanud pihta, kas kloon koos originaaliga ei või samas masinas olla? Või üldse ei tohi? Selle jaoks kloon ongi ju, et uuel HDDl samasse masinasse tagasi rändaks?

Mõlemad korraga ei ole soovitav - neil on sisemiselt sama Volume ID (kui kloonimisprogramm täpse koopia teeb - on võimalik, et mõnel saab seda ka ette öelda) ja see ajab Windowsi sassi. Kloon omaette loomulikult võib ja peabki :)
Vaata kasutaja profiili
0
DonQ
Administraator

Administraator

Kasutaja on eemal

[*] postitati 5.3.2016 14:36
Niimoodi kirjutas: TigeKala  
Mina soovitaksin vanaketas arvutis, uusketas kettaboksis, linuksi USB live pulk ja dd abiks.

Kui sul juhuslikult ei ole linuksi usb pulka ja sa pole kunagi linuxi shellis käske andnud ja ei dd käsku ega selle süntaksi peast ei tea, siis mistahes graafiline windowsi programm (nagu Easeus) on kordades lihtsam ja kindlam kasutada.
Vaata kasutaja profiili
0
xps
Veterantoru

Registreerunud: 6.3.2010
Kasutaja on eemal

[*] postitati 5.3.2016 14:53
Sõltuvalt SSD-st, tasub vaadata ka tootja poolt pakutud tarkvara kloonimiseks- Intelil on ka täitsa hea kloonija. Ise olen kasutanud Easeust ja rahul.
Vaata kasutaja profiili
0
TigeKala
Noor toru
**

Registreerunud: 17.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 6.3.2016 01:12
Niimoodi kirjutas: DonQ  
Niimoodi kirjutas: TigeKala  

Kui sul juhuslikult ei ole linuksi usb pulka ja sa pole kunagi linuxi shellis käske andnud ja ei dd käsku ega selle süntaksi peast ei tea, siis mistahes graafiline windowsi programm (nagu Easeus) on kordades lihtsam ja kindlam kasutada.

Eks sul õigus vist ole. Mina lihtsalt isiklikult vihkan igasugust GUId.
Vaata kasutaja profiili
0
CyberTiger
Teenekas toru

Registreerunud: 30.9.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: Normaalne

[*] postitati 7.3.2016 22:33
Endal kopeerisin tavaliselt HDD-lt , Kingstoni SSD-le Windooza ja muu kraami ka sellise programmiga nagu: MiniTool Partition Wizard Free 9.0 ,siiani SSD-l Windooza ja muu funkab sajaga:punk:
http://www.minitool-drivecopy.com/drive-copy/hdd-to-ssd-cloning-fre...

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
0

Mine lehekülje algusse

Ainus õige foorum!
XMB Forum Software © 2001-2009 XMB Meeskond