Mine lehekülje lõppu

Prinditav versioon  
Autor: Pealkiri: Rahulikud automängud
priitsaks
Noor toru
**

Registreerunud: 11.5.2011
Kasutaja on eemal

[*] postitati 23.11.2017 12:35
Rahulikud automängud
Tervis, olen googeldanud, aga näiteks mängu - Need for speed porsche unleashed ei leia ühestki torrent saidilt, kaasaarvatud eesti E-poodidest. keegi teab, kus see oleks raha eest allalaetav ? Samuti autosõidu mängud, millel on seestvaade ja saab kasutada rooli, et siis Steering Wheel. Minu mõistus on otsas, igal pool on ainult mingid närvilised kihutamismängud, mida ma üldse ei salli. Tahaks rahulikult sõita ja pingevabalt. Sest ma võin ka oma autoga sõita, aga vaevalt ma punasega gaasi vajutada saan ilma, et punaseid vilkureid tahavaate peeglis näeks. Keegi teab mingit mängu, e-poodi, kust saab raha eest alla laadida midagi mõistlikku, kus ei ole kohe pedaalile vajutades rehv punane, oleks väga tänulik ! "City car driving" või midagi oli, aga paljud, kaasaarvatud mul, iga versioon, 10 minutit mängu ja lõppes see sellega, et auto tõusis lihtsalt õhku, ei saanud olla konkreetse mängu viga, vaid olen proovinud palju versioone, samas eri arvutite peal jne, tulemus on ikka sama.
Vaata kasutaja profiili
0
Karlsson
Teenekas toru

Registreerunud: 17.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 23.11.2017 13:39
IPT on Need For Speed Complete Pack ja seal sees on see porsche unleashed. Test Drive seeria oli vist mingi rahulikum.
Vaata kasutaja profiili
0
priitsaks
Noor toru
**

Kasutaja on eemal

[*] postitati 24.11.2017 11:57
IPT-d ma ei leidnud. Muidu ei peagi olema autoga, et võib olla ka mistahes masinatega. Farm simulator oli üks mida ma mängisin, aga suht arusaamatuks jäi se asi kohati, kuigi ma ise maal üles kasvanud.
Vaata kasutaja profiili
0
Karlsson
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 24.11.2017 14:33
IPTottents-it pidasin silmas. Sinna sulle kutset vaja või leida keegi kes saab 75GB kiirelt liigutada.
Vaata kasutaja profiili
0
priitsaks
Noor toru
**

Kasutaja on eemal

[*] postitati 25.11.2017 07:09
Tegelikult ei saa ka ma nüüd aru ! Ju ma ajast maha jäänud, aga ma tõesti ei tea, mida Te silmas peate !

[Muudetud: 25.11.2017 priitsaks]
Vaata kasutaja profiili
0
Karlsson
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 25.11.2017 14:47
Saadan sulle PS.
Vaata kasutaja profiili
0

Mine lehekülje algusse