Mine lehekülje lõppu

Prinditav versioon  
Autor: Pealkiri: PC mäng kahele?
Eczema
Teenekas toru

Registreerunud: 21.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 27.11.2017 00:37
PC mäng kahele?
Tervist!

Otsin mingisugust lahedat arvutimängu mida koos elukaaslasega vahel õhtuti koos pelada. Ei taha multiplayerit vaid võiks olla mäng mida saab kahekeisti mängida ühe arvuti tagant. Samuti on ta üsna mängukauge inimene, et võiks olla miskit lihtsat, koomilist ja meelt lahutavat. Zanr ei ole ka väga oluline (lauamäng, seiklusmäng, strateegia...). Siiamaani leidnud ainult Monopoly. Et siis miskit sarnast ehk keegi oskab soovitada? :)

Terviseid!
Twygen's Channel: Youtube | Soundcloud Take a look how the highest level looks like! aka new shit : Youtube | Soundcloud
Vaata kasutaja profiili
0
xps
Veterantoru

Registreerunud: 6.3.2010
Kasutaja on eemal

[*] postitati 28.11.2017 09:16
Seda ei saa küll ühe arvuti taga mängida, aga World of Tanksis saab teha platooni koos elukaaslasega ja kui järglane ka tuleb, siis on võimalus kolmene platoon teha. Pärast on hea õhtusöögi lauas teisest maailmasõjast rääkida :)
Vaata kasutaja profiili
1
Eczema
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 28.11.2017 12:18
Niimoodi kirjutas: xps  
Seda ei saa küll ühe arvuti taga mängida, aga World of Tanksis saab teha platooni koos elukaaslasega ja kui järglane ka tuleb, siis on võimalus kolmene platoon teha. Pärast on hea õhtusöögi lauas teisest maailmasõjast rääkida :)

Tänan soovituse eest. World of Tanksis olen ma oma 20k lahinguga juba üsna vana kala. Kusjuures sai elukaaslasele kunagi tehtud ettepanek hakata WoT´i mängima, tema vastust võid kolm korda arvata (vihjeks ütlen, et see oli kahesõnaline, lihtne ja resoluutne). :lol:
Twygen's Channel: Youtube | Soundcloud Take a look how the highest level looks like! aka new shit : Youtube | Soundcloud
Vaata kasutaja profiili
0
xps
Veterantoru

Registreerunud: 6.3.2010
Kasutaja on eemal

[*] postitati 28.11.2017 14:41
Wow. Mul hetkel ainult 7k mängitud, aga alustasin uuesti eelmise aasta lõpus- enne seda sai 2012 paar kuud mängitud, aga alles nüüd hakkab mingi normaalne mäng välja tulema. Tipp oli muidugi see, kui sonisin läbi une naisele, et lähen enda type 4 heavyga poodi.

Kuid koos mängimise mängudest olen mina ainult wii-ni jõudnud (pole veel PC jaoks midagi leidnud). Jälgin ka seda teemat.
Vaata kasutaja profiili
1
Eczema
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 29.11.2017 00:14
Niimoodi kirjutas: xps  
Tipp oli muidugi see, kui sonisin läbi une naisele, et lähen enda type 4 heavyga poodi.

Pole hullu. Ma see-eest vahel vihjan, et tahaks oma Dicker Max´iga paar tiiru Sextonit teha! :lol:

[Muudetud: 28.11.2017 Eczema]
Vaata kasutaja profiili
1
DazBoot
Üldmoderaator

Super-Moderaator

Registreerunud: 17.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: aina paremaks läheb

[*] postitati 29.11.2017 00:29
Ma loodan, et bänni ei saa... aga 7 Sins? ;)
http://www.ign.com/games/7-sins
u call me freak, cuz ay'em different...
... i call u freaks, cuz ya' all look same!
Vaata kasutaja profiili
1
Duzubi
Toru

Registreerunud: 23.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 29.11.2017 12:12
Mängud, mida saab kahekesi üksteise vastu mängida: Ignition, Micro Machines V4, Wormsi seeria (World Party minu meelest parim), Split Second, igasugused erinevad jalaga näkku tagumise mängud, Jackbox Party Pack seeria (viimane on väga hea ka suurema seltskonna jaoks).
Mängud, mida saab kahekesi koostööd tehes mängida: igasugused point-and-clickerid (näiteks väga hea oli minu meelest Deponia seeria, soovitan järgi tšekkida), Telltales mängud nagu Walking Dead seeria, Simsi seeria, Sherlock Holmes seeria (need uuemad detektiivimängud), vb ka näiteks Stardew Valley...
Vaata kasutaja profiili
1
Eczema
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 29.11.2017 18:13
Aitäh Duzubi, leidsin nii mõnegi huvipakkuva pela mida tasub järgi proovida (Deponia, Worms & Sherlock). ;)

Ei saa tänamata jätta ka DazBoot´i selle suurepärase soovituse eest! Katsetan järgi, näpin siit ja sealt ning annan tulemustest teada! :smilegrin:
Vaata kasutaja profiili
0

Mine lehekülje algusse

Ainus õige foorum!
XMB Forum Software © 2001-2009 XMB Meeskond