Mine lehekülje lõppu

Prinditav versioon  
Autor: Pealkiri: Mozilla - jälle
priitsaks
Noor toru
**

Registreerunud: 11.5.2011
Kasutaja on eemal

[*] postitati 1.12.2017 17:14
Mozilla - jälle
Tervist. r2.ee; ohtuleht.ee ja veel mõni sait, kus aga seda probleemi ei esine on facebook ja ka hotmail. Ammu juba, peale windowsi installi sai pandud see Mozilla kohe ka peale, pool päeva sättisin kõik adblockid ja vidinad peale. Kõik mõnda aega toimis, aga siis nagu hakkasid mingid haiged vead tulema, täpselt ei mäletagi, aga vead, mida saaks arvuti kaela ajada. tegi ise update ära, kadusid ka need probleemid aga tulid uued, mingi 10 minutit tööd teha, siis programm väsis ära, hakkas lihtsalt hakkima ja muutus uimaseks. Tuli uus update, kadus see probleem ära, nüüd on uus jama, tegin sellest pildi. No kas tõesti pole olemas normaalset Bowserit, eriti veel, et siin seda nimetati lausa maailma parimaks, julgeks kahelda. Arvutis on kõik korras, pole mingit jama tirinud, käin ainult teatud saitidel, ohtuleht, delfi, hotmail, fcabook, twitter - põhilised nagu siis. Igatahes, keegi oskab öelda, kas ma peaks mures olema või mis toimub, selline jama on mul esimest korda. On kellelgi ka taoline probleem ja mida tasuks proovida ? NB! IE-ga seda probleemi ei esine, kuid ei tahaks ka kasutama hakata, sest kui seal mingi jama tuleb, siis on tavaliselt terve arvuti seda täis ja läheks jälle windowsi installiks !

mingijama.jpg - 211kB

[Muudetud: 1.12.2017 priitsaks]
Vaata kasutaja profiili
0
DonQ
Administraator

Administraator

Registreerunud: 16.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: Kerge puhkus

[*] postitati 1.12.2017 19:35
Kuda sa sellega kogu aeg hakkama saad???
https://malwaretips.com/blogs/remove-ransomware-detected-virus/
Vaata kasutaja profiili
0
priitsaks
Noor toru
**

Registreerunud: 11.5.2011
Kasutaja on eemal

[*] postitati 2.12.2017 17:23
Niimoodi kirjutas: DonQ  
Kuda sa sellega kogu aeg hakkama saad???
[url]https://malwaretips.com/blogs/remove-ransomware-detected-virus/
[/url]
Pole õrna aimugi, teen oma tava toimetusi ja äkki lihtsalt. Kusjuures enam-vähem sama küsis arst minu tervise kohta, mitte keegi ei saa aru, mis toimub või mis viga on. Igatahes tänud, hetkel sain tööle.
Vaata kasutaja profiili
0
DonQ
Administraator

Administraator

Registreerunud: 16.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: Kerge puhkus

[*] postitati 3.12.2017 14:09
Kas sa eesti saitidel adblocki eesti listi kasutad? Mõjub puhastavalt :)

Siis on selline asi nagu scriptblock - see teeb surfamise mõnevõrra tüütuks (pooled lehed maailmas ilma skriptita ei toimi ehk need tuleb jõuga lubada), aga osad üllatused jäävad olemata.
Siis mina kasutan veel Ghostery nimelist asja, ehkki see mõnevõrra dubleerib adblocki "easy privacy" tüüpi listi; tema blokeerib igasuguseid trackereid (need üldiselt ei nakata, aga vaja neid ka pole).

Tõsi, ma ei kasuta Firefoxi. Ma vana Opera fänn; ehkki see on tänapäeval sisuliselt Chrome, siis ta vähemalt ei käi ilmaasjata Google serverites (noh, käib Opera serveris vahel, aga selle saab maha häkkida). No ja Operal endal on sisseehitatud adblocker, mis kasutab adblocki easylisti (oli vist nii) - see on vähe kiirem kui adblocki plugin; mul seega sisemine blokeerija, adblock (sealt on easylist maha võetud) ja mis üle jääb, sellega tegeleb ghostery.

Tuttavatele olen uBlock peale pannud - pidi olema umbes sama nagu adblock, tiba kiirem, aga vähemate võimalustega.
Vaata kasutaja profiili
0

Mine lehekülje algusse

Ainus õige foorum!
XMB Forum Software © 2001-2009 XMB Meeskond