Mine lehekülje lõppu

Prinditav versioon  
Autor: Pealkiri: FB Lehe reklaam
priitsaks
Toru

Registreerunud: 11.5.2011
Kasutaja on eemal

[*] postitati 31.3.2018 15:12
FB Lehe reklaam
Tere, no ega mul ongi jama jama otsa. Kunagi ma olen reklaaminud oma eraldi lehte, aga siis oli lihtne kõik, sai valida ON või OFF, sinna on kõvasti aastaid möödas. Pole ma mingit reklaami enam enda lehele teinud, aga tuli teade, millest saadan ka pildi. Ma ei ole mingit reklaami oma lehele tellinud !!!! Mida ma pean nüüd tegema. Eks see on tüüpiline, et kui mingit saiti uuendatakse, siis see muutub alati halvemaks ja keerulisemaks, eks nüüd nii ka seekord, midagi enam ei saa aru. Kuidagi leidsin mingi promote koha, kus sai panna Disable, aga, et see ka nii jääks oli all kaks nuppu, Cancel ja Promote. Kui ma tahan Promote panna OFF või Disable nagu ma panin, kuidas saab olla all kaks sellist nuppu. Mida ma promoten siin, kui ma tahan sellest loobuda või kinni panna lihtsalt. Loogiliselt võttes peaks seal all olema nupp OK või DONE, mitte Promote, kui ma just panin, et DISABLE. Lihtsalt kinni ka ei saa panna, siis ütleb, et kõik sätted nullitakse tagasi nagu oli ehk siis igasugune lehe promomine jätkub ja ma muudkui plekkigu. Igatahes kõik algas sellisest teatest, tegin pildi, mida ma pean tegema nüüd ? Ma kardan, et blokeeritakse veel minu konto ka ära, kui ma ei maksa eraldi lehe reklaamimise eest !

fb2.jpg - 175kB

[Muudetud: 31.3.2018 priitsaks]

[Muudetud: 31.3.2018 priitsaks]
Vaata kasutaja profiili
0
DonQ
Administraator

Administraator

Registreerunud: 16.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: Kerge puhkus

[*] postitati 1.4.2018 13:51
Ma pole FB kasutaja, aga kes selle lehe peal olevad juhendid ei toimi: https://www.facebook.com/business/help/672147319519689 ?

Mitte et see tähendaks, et sa neile oma võlga ära maksma ei pea.

[Muudetud: 1.4.2018 DonQ]
Vaata kasutaja profiili
1
priitsaks
Toru

Registreerunud: 11.5.2011
Kasutaja on eemal

[*] postitati 1.4.2018 17:03
Niimoodi kirjutas: DonQ  
Ma pole FB kasutaja, aga kes selle lehe peal olevad juhendid ei toimi: https://www.facebook.com/business/help/672147319519689 ?

Mitte et see tähendaks, et sa neile oma võlga ära maksma ei pea.

[Muudetud: 1.4.2018 DonQ]

Enne ma leidsin selle vana süsteemi üles, seal oli ilusti kirjas ehk siis nupp oli "Inactive" peal. Ma ei saa aru, mis see FB on hakanud nüüd lambist raha nöörima. Selle õpetuse järgi läksin ka, sealt pole üldse mul midagi üleval, tühi plats tekstiga : "You have not created any promotions for (minu lehe nimi)" Ma ei saa seega üldse aru, pean maksma, kuigi ma pole midagi tellinud. Kontakti nendega ei saa, see suht tüüpiline nagu Google puhul, sellest viimasest parem ei räägi üldse. Igatahes tänud.
Vaata kasutaja profiili
0

Mine lehekülje algusse

Ainus õige foorum!
XMB Forum Software © 2001-2009 XMB Meeskond