Mine lehekülje lõppu

Prinditav versioon  
Autor: Pealkiri: ID Kaardi kasutamine WIN 10-s
priitsaks
Noor toru
**

Registreerunud: 11.5.2011
Kasutaja on eemal

[*] postitati 3.4.2018 09:43
ID Kaardi kasutamine WIN 10-s
Tere, nimelt paigaldasin ID kaardi tarkvara, kõik nagu peab, aga ei tööta. Mozillas, no ma ei imesta nagu, hakkan panka logima, sisestan kasutaja, OK, ja siis jääbki laadima ID Kaarti, klikkan kuhugi ühe korra, siis jookseb üldse kinni. IE (Internet Explorer), millega ma kasutasin Win 7-s edukalt ID kaardi tarkvara, käitub siin hoopis kummaliselt, nimelt hakkab roheline joon tagurpidi jooksma, selle aja sees pean ma ei tea kuhu sisestama Pin koodi. Sellest ei lase kahjuks pilti ka teha. No ma ei saa aru, kas ma olen ainuke kellega sellised asjad juhtuvad või ? Kõik on õigesti paigaldatud, sätitud, juhiste järgi lausa, mida ma veel pean tegema ?
Vaata kasutaja profiili
0
togli
Toru

Registreerunud: 15.7.2009
Kasutaja on foorumis

[*] postitati 3.4.2018 09:50
Uus Mozilla ei toeta ID kaarti (vist keelduti turvakaalutlustel). Vähemalt eelmine aasta oli nii. Päris viimaste arengutega kursis ei ole.

EDIT: Vaata ID kaardi lehte, ehk on abiks:
https://www.id.ee/?id=34158
Vaata kasutaja profiili
0
priitsaks
Noor toru
**

Registreerunud: 11.5.2011
Kasutaja on eemal

[*] postitati 3.4.2018 12:30
Niimoodi kirjutas: togli  
Uus Mozilla ei toeta ID kaarti (vist keelduti turvakaalutlustel). Vähemalt eelmine aasta oli nii. Päris viimaste arengutega kursis ei ole.

EDIT: Vaata ID kaardi lehte, ehk on abiks:
[url]https://www.id.ee/?id=34158
[/url]

Ma esimesena vaatasin juba seda ja ka teisi lehti. Helistasin ka neile lausa, tegin seal igasuguseid trikke, ükski ei aidanud ja nad olid lõpuks sama targad kui mina, ei osanud ka nemad aidata. Aga sain kuidagi tööle lõpuks, panin veel ühe ID Kaardi lugeja taha, siis hakkas looma, ehk siis, kui oli taga kolm lugejat koos klaviatuuri integreeritud lugejaga, hakkas nagu lubama, siis ajas ka veel segast, mässasin seal tükk aega, tegin tohutult restarte, see kõik võttis üle tunni aja. Nüüd kuidagi saan Internet Explorer-iga aetud asjad. Tegelikult peaks ju selgelt asjad hakkama ilusti toimima, aga ei, ikka peab jamama. Miks ma ei kirjuta siia, et kuidas sain, vaadake, ma ise ka ei saa aru, võtsin kõik tagant ära, panin ühe, panin kaks, panin kolm, siis jälle ühe (ID Kaardi Lugejast siis jutt) IE-d põhiliselt sättisin settingutest ja nii see asi kuidagi paika loksus. Mozillaga endiselt ei saa, kuigi WIN7 oli mul eile peal veel, siis sai logida mõnda kohta ID-Kaardiga. Aga ausalt, ei viitsi jamama hakatagi selle Mozillaga, kasutan teda küll, aga kasutan ka IE-d. Võiks ju olla üks korralik browser, aga ei ole sellist.

[Muudetud: 3.4.2018 priitsaks]

[Muudetud: 3.4.2018 priitsaks]
Vaata kasutaja profiili
0
DonQ
Administraator

Administraator

Registreerunud: 16.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: Kerge puhkus

[*] postitati 3.4.2018 17:37
Kui Mozilla mured välja arvata (seda ma ei kasuta ja seega ei kommenteeri), siis muude asjade kohta ma sulle ükspäe kribasin, et sul on arvutil raua (või BIOS vmt raualähedase osakonna, ntx antiviiruse) probleemid. Sa ikka ei usu või?
Vaata kasutaja profiili
0
DazBoot
Üldmoderaator

Super-Moderaator

Registreerunud: 17.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: aina paremaks läheb

[*] postitati 4.4.2018 00:44
Kui sa jäid hiljaks oma sertifikaatide uuendamisega (24. oktoober 2017 – 31. märts 2018), siis pühi ajalugu ära Settingute alt! Exploreris kuidagi mul toimis, Chrome alt samuti. Kogu history ja küpsised. Mozillaga ei tea kaasa rääkida.

P.S. ahjaa... loomulikult brauseri restart ka.

[Muudetud: 5.4.2018 DazBoot]
u call me freak, cuz ay'em different...
... i call u freaks, cuz ya' all look same!
Vaata kasutaja profiili
0
xps
Veterantoru

Registreerunud: 6.3.2010
Kasutaja on eemal

[*] postitati 4.4.2018 11:57
DonQ ja DazBoot on maailma 2 kõige kannatlikumat venda :lol:
Vaata kasutaja profiili
1

Mine lehekülje algusse

Ainus õige foorum!