Mine lehekülje lõppu

Prinditav versioon  
Autor: Pealkiri: Mozilla, jälle
priitsaks
Toru

Registreerunud: 11.5.2011
Kasutaja on eemal

[*] postitati 12.4.2018 11:46
Mozilla, jälle
Ma võiks ju kasutada IE-d, aga meeldib Mozilla rohkem, lisaks IE hakkab mul pika peale pahavara ligi tõmbama. Mure on aga selles, et Mozilla nagu ka Win 7-ga on ka win 10-s probleem, et paar tundi on ta lahti, ma kasutan seda ja siis äkki justkui kaoks nett ära. Settingutest jne on aga netiga kõik korras, aga IE-l töötab nett. Kas ma olen jälle mingi erand kellel selline veidrus on. Ühesõnaga, ma ei saa enne Mozillaga netti, kui olen teinud arvutile restardi ! NB! Ma ei kirjuta hullumaja arvutist ja ma pole peast soe, vaid selline probleem on reaalselt olemas. Tahakski teada, kas ma olen jälle üksi, on kellelgi veel taoline probleem. Lisaks, kuidas mozilla mälu tühjaks teha, ma ei mäleta kuidas seda nimetati, mis mälu tühjendamine või midagi taolist. Tal on nagu kaks menüüd, ühest saab lisasid kontrollida, teisest jälle mitte, seal on pluginad. No tõesti, kas on keeruline kogu kraam ühe menüü alla panna ! Ma ei taha siin kellegagi tülli minna, vaid lihtsalt, ma ei saa aru sellest loogikast ja sellest programmist ja sellega koos käivast loogigast, mis pole üldse loogiline !
Vaata kasutaja profiili
0
Profit
Teenekas toru

Registreerunud: 15.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 12.4.2018 12:31
Proovi mõnda vanemat versiooni Mozillast.
Vaata kasutaja profiili
0
priitsaks
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 12.4.2018 13:20
Niimoodi kirjutas: Profit  
Proovi mõnda vanemat versiooni Mozillast.

Hea mõte tegelikult, aga siis ei pruugi töötada mul adblokid jne korrektselt. Kindlasti hakkab uuendust nõudma, kuigi saab selle küll kinni panna.
Vaata kasutaja profiili
0
DonQ
Administraator

Administraator

Registreerunud: 16.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: Kerge puhkus

[*] postitati 12.4.2018 17:54
Mis mõttes kaob nett ära? kas ta a) ei leia saidi IP aadressi (siis on viga DNS kasutamisega) või b) ei suuda IP aadressiga ühendust luua? Kindlasti on kuskil ka mingi detailne veateade.

Ehkki mul on mulje jäänud, et sa ei viitsi veatadetega jamada, et need on niikuinii haige möla...

Aa, ja pane Fx oma armastatud antiviiruse exclusionitesse ka.
Vaata kasutaja profiili
0
Karlsson
Teenekas toru

Registreerunud: 17.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 12.4.2018 18:49
Niimoodi kirjutas: priitsaks  
NB! Ma ei kirjuta hullumaja arvutist ja ma pole peast soe, vaid selline probleem on reaalselt olemas.
...
Lisaks, kuidas mozilla mälu tühjaks teha, ma ei mäleta kuidas seda nimetati, mis mälu tühjendamine või midagi taolist.

Inimesed on ennegi oma maine nimel valetanud. Internetis valetatakse..

Aga see on tõenäoliselt veebilehitseja vahemälu millest sa räägid. Võibolla sa surfidki offline vahemälus 2 tundi ja siis saab nett otsa. :)

PS. Sinu teemad toovad alati muige näole.
Vaata kasutaja profiili
0
priitsaks
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 12.4.2018 21:22
Offline ma ei saa surfata, kui ma seda teeks, poleks ka postitusi siin. Iga normaalse mõistuse juures olev inimene saab sellest aru. Teine asi, veateadet ei ole, lihtsalt ühel hetkel, mis tahes aadressi Mozillasee trükin, jääbki ta seda laadima, ka juba oleval saidil vajutades - refresh (uuenda) Viimane lause oli trükitud viisakusega, esimene aga laus vihaga, sest kuidas saab nii loll olla, et sellist vastust mulle kirjutada ? Küsin, sest mind väga huvitab, kuidas saab inimene nii loll kohe olla, et ta ei saa aru, mis on offline ja mis online ? Pigem on Teil probleeme arusaamisega. Ma isegi ei jätnud kasutajanime meelde, lihtsalt vastan ja imestan, kuidas saab olla nii loll ?! Igatahes teisele küsimusele vastan viisakalt ja tänan teemat käsitlemast. Ei ole mingit veateadet lihtsalt jääb igat lehte laadima Mozillas, ei aita muu kui restart.

[Muudetud: 12.4.2018 priitsaks]
Vaata kasutaja profiili
0
Karlsson
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.4.2018 04:27
Offline ma ei saa surfata, kui ma seda teeks, poleks ka postitusi siin. Iga normaalse mõistuse juures olev inimene saab sellest aru.
...
(uuenda) Viimane lause oli trükitud viisakusega, esimene aga laus vihaga, sest kuidas saab nii loll olla, et sellist vastust mulle kirjutada ? Küsin, sest mind väga huvitab, kuidas saab inimene nii loll kohe olla, et ta ei saa aru, mis on offline ja mis online ? Pigem on Teil probleeme arusaamisega. Ma isegi ei jätnud kasutajanime meelde, lihtsalt vastan ja imestan, kuidas saab olla nii loll ?!

Hakkame nüüd arutama kes on loll ja kui loll.
Iga normaalse mõistusega inimene saab aru, et ta pole selgeltnägija ja ei tea mitu arvutit sul on. Tänapäeval võib sul rohkem arvuteid olla kui üks.
Raev näitab, et inimene ei tule olukorraga toime. Järelikult loll.
Mul Firefox töötab ja on alati töös olnud. Sinul ei tööta. Järelikult oled loll.
Kui üldse arutada kui loll võib keegi olla, siis pakuks, et ikka päris loll. Lollusel pole piire nagu öeldakse.
Aga ma olen sinust grammivõrra ikka targem. :)
Vaata kasutaja profiili
2
Adebisi
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.4.2018 08:33
Jääbki laadima või näitab, et on laetud ja jääb ette ainult tühi leht?
Viimane juhtus just paar päeva tagasi elukaaslase arvutiga, aitas Firefoxi cache tühjendamine.
Firefoxi aadressiribale kirjuta about :preferences#privacy (sama teeb välja mis paremalt ülal hamburger menüü - preferences - privacy) sealt clear your recent history - time range everything - ja linnuke ainult cache ette (võid ka muude ette linnukese teha kui ei taha neid alles hoida).
Või kasuta ccleanerit @ https://www.ccleaner.com/ccleaner/builds (võimalusel slim build).

Kui kahtlustad, et mõni addon asja põhjustab võid Firefox'i safe modes käima lasta (elik kõik addon'id keelatud). Firefox - ülalt paremalt hamburger menüü - Help - Restart with add-ons disabled - Restart - Start in Safe Mode

Ja nagu DonQ ütles kontrolli oma AV (loodetavasti on ikka ainult üks antiviirus programm paigaldatud) sätted üle. Just käis käest läbi üks masin millele paigaldatud Kaspersky AV üritas läbi Firefox'i netis surfamist niimoodi kaitsta, et Firefox üldse ei avanendud :lol:

Huvi pärast küsin. Miks Google Chromet ei kasuta? Välimus ei meeldi või on mingid muu probleemid? Chromega tundub, et on üldjuhul vähem jamasid.
Vaata kasutaja profiili
0
togli
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 14.4.2018 09:07
Proovi mõnd muud Firefoxi versiooni, võib abiks olla. On olnud juhuseid kus vanem läpakas ei taha päris viimase versiooniga millegi pärast hästi läbi saada.
Vali millist hing ihkab ja mis keelset soovid:
https://ftp.mozilla.org/pub/firefox/releases/
Niimoodi kirjutas: Adebisi  
...
Huvi pärast küsin. Miks Google Chromet ei kasuta? Välimus ei meeldi või on mingid muu probleemid? Chromega tundub, et on üldjuhul vähem jamasid.
Minu puhul on asi lihtne - olen tulirebast kasutanud nende algusaastatest peale, seega suuresti harjumus ja oskus teda omale meelepäraseks näppida (nuhkimist vähendada, saasta eemal hoida jne.)

[Muudetud: 14.4.2018 togli]
Vaata kasutaja profiili
0
priitsaks
Toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 15.4.2018 16:40
Niimoodi kirjutas: Karlsson  
Offline ma ei saa surfata, kui ma seda teeks, poleks ka postitusi siin. Iga normaalse mõistuse juures olev inimene saab sellest aru.
...
(uuenda) Viimane lause oli trükitud viisakusega, esimene aga laus vihaga, sest kuidas saab nii loll olla, et sellist vastust mulle kirjutada ? Küsin, sest mind väga huvitab, kuidas saab inimene nii loll kohe olla, et ta ei saa aru, mis on offline ja mis online ? Pigem on Teil probleeme arusaamisega. Ma isegi ei jätnud kasutajanime meelde, lihtsalt vastan ja imestan, kuidas saab olla nii loll ?!

Hakkame nüüd arutama kes on loll ja kui loll.
Iga normaalse mõistusega inimene saab aru, et ta pole selgeltnägija ja ei tea mitu arvutit sul on. Tänapäeval võib sul rohkem arvuteid olla kui üks.
Raev näitab, et inimene ei tule olukorraga toime. Järelikult loll.
Mul Firefox töötab ja on alati töös olnud. Sinul ei tööta. Järelikult oled loll.
Kui üldse arutada kui loll võib keegi olla, siis pakuks, et ikka päris loll. Lollusel pole piire nagu öeldakse.
Aga ma olen sinust grammivõrra ikka targem. :)

Ma pole väitnudki, et keegi peaks olema selgeltnägija. Mul aga on Mozillaga probleeme, ja Offline-s olles ma ei saaks siia postitada. Kas ikka olen mina loll, või üritad siin ära panna, mis sul selgelt ei õnnestu ! Selgelt pole ka ma väitnud, et kellelgi ei võiks olla rohkem arvuteid kui üks. Raevu ajab see, et sa ajad teemast mööda juttu ! NB! Ma ei kavatse edaspidi sinu lollustele vastata, ehkl saad ise aru, kes loll on, kui ei pöördu ruttu EMO-sse !

Teemast ka siis, mul on WIN 10 peal nüüd ja enam probleemi pole. Kui see probleem aga oli, siis ta jah lihtsalt jäigi lehte laadima ja kõik. Cache puhastamine ei aidanud. Sama win, sama masina peal jooksnud ja pole taolist jama olnud, nüüd aga vahetasin ja vahetasin win 7, ikka sama jama kordus, kümnega seda probleemi pole, kuigi Mozilla ikka sama. Arusaamatu, aga olgu, igatahes tänud kes kirjutasid ja üritasid aidata :)
Vaata kasutaja profiili
-1
Karlsson
Teenekas toru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 16.4.2018 02:21
Ma pole väitnudki, et keegi peaks olema selgeltnägija. Mul aga on Mozillaga probleeme, ja Offline-s olles ma ei saaks siia postitada. Kas ikka olen mina loll, või üritad siin ära panna, mis sul selgelt ei õnnestu ! Selgelt pole ka ma väitnud, et kellelgi ei võiks olla rohkem arvuteid kui üks. Raevu ajab see, et sa ajad teemast mööda juttu ! NB! Ma ei kavatse edaspidi sinu lollustele vastata, ehkl saad ise aru, kes loll on, kui ei pöördu ruttu EMO-sse !

Teemast ka siis, mul on WIN 10 peal nüüd ja enam probleemi pole. Kui see probleem aga oli, siis ta jah lihtsalt jäigi lehte laadima ja kõik. Cache puhastamine ei aidanud. Sama win, sama masina peal jooksnud ja pole taolist jama olnud, nüüd aga vahetasin ja vahetasin win 7, ikka sama jama kordus, kümnega seda probleemi pole, kuigi Mozilla ikka sama. Arusaamatu, aga olgu, igatahes tänud kes kirjutasid ja üritasid aidata :)

Ära mine raevu. Raev näitab nõrkust ja samas lollust. Rahulikult mõtle. Ma saan aru küll kui loll sa oled. Kui EMO-s kuidagi tasuta mõistust jagataks, siis oleksid seal järjekorrad veel pikemad. Tänapäeval jääb loll ka EMO-s lolliks. Lolluse vastu pole veel ühtki imerohtu.

Geniaalne lahendus on vahetada opsüsteemi, kui veebilehitseja ei tööta. :) Kui ma oleks selle peale tulnud, ma oleks kindlalt pakkunud. Selle mõttekäiguga tegid mulle küll ärtust ära.

Kurb on see, et tänapäeval lubatakse juriidilist nõustamist pakkuda igaühel. Kui su tase juristina on sama kõrge nagu itimehena, siis paistab see praktiliselt posijaeide teenusena.
Vaata kasutaja profiili
1
xps
Veterantoru

Registreerunud: 6.3.2010
Kasutaja on eemal

[*] postitati 16.4.2018 12:28
Mehed- kas te siis ei tea, mis on kõige esimene tegevus, kui arvuti on katki? Enne diagnostikat ja eventide vaatamist tuleb ikka format ära teha.
Vaata kasutaja profiili
1
DonQ
Administraator

Administraator

Registreerunud: 16.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: Kerge puhkus

[*] postitati 16.4.2018 17:38
Karlsson, priitsaks, vast lõpetate? Krt ilus ilm õues, get a life ja pole vaja siin üksteise kallal norida. Ma ei viitsi administreerida ka ;)
Vaata kasutaja profiili
0

Mine lehekülje algusse

Ainus õige foorum!
XMB Forum Software © 2001-2009 XMB Meeskond