Mine lehekülje lõppu

Prinditav versioon  
Autor: Pealkiri: HP 255 klaviatuur ja touchpad lõpetavad töö kui win8.1 üles laeb.
Mr.Black
Veterantoru

Registreerunud: 23.7.2009
Kasutaja on eemal

Tuju: Inglorious Bastard

[*] postitati 5.7.2018 20:09
HP 255 klaviatuur ja touchpad lõpetavad töö kui win8.1 üles laeb.
Ahoi,
Mure siis pealkirjas, kahtlustan draiveri probleemi, kuna BIOS-is ja recovery mode'is töötavad nii int klaver/touchpad kui ka välised (USB). System restore'i ei lase lõpuni teha (veateade 0x80070571, chkdsk probleeme ei tuvasta), olen proovinud 3 restore pointi. Internet pakub lahendusteks, et tablet mode on aktiveeritud (pole touch screen'i), aga ei saa win'i sisse logida, et seda välja lülitada (juhul kui ongi see probleem). Samuti viidatakse Ease Access'is Filter Keys keelamist, aga sellele ei pääse ka ju ligi kuna ei saa sisse logida. Recovery mode'is saan CMD-le ligi. Proovisin ka PnpUtil kaudu draiveritele ligi saada, aga annab teate, et tundmatu käsklus, ehk PnpUtil'it ei saa kasutada. BIOS'i self test ei tuvastanud ka mingeid probleeme. :starhit:
Mess with the best and u die like the rest!
Vaata kasutaja profiili
0
karlorg
Noor toru
**

Registreerunud: 28.7.2009
Kasutaja on eemal

[*] postitati 8.7.2018 10:57
Mingi LIVE cd/pulgaga üles buutida, kahtlustan sellist teemat https://torufoorum.net/viewthread.php?tid=20559
Vaata kasutaja profiili
0
Mr.Black
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 9.7.2018 20:33
Mul iseenesest on ka HDD box olemas, aga kui seal ongi mõni pahalane, kas see siis box'i taga olevasse arvutisse ei roni?
Vaata kasutaja profiili
0
karlorg
Noor toru
**

Kasutaja on eemal

[*] postitati 10.7.2018 17:46
Kui on sellised pahalased mis jagatud teemas siis kahtlen. Kindluse mõttest pane mõni asisem tõrje trailiga peale aga soovitada ei oska ma enam miskit. Teema minust maha jäänud, tänaseid tegijaid ei tunne. Live cd on selles mõttes ohutum, saad konkreetses masinas "koristada", vahepeal oli pop Hiren's BootCD, pahalaste otsimiseks oli seal rohtu, olen kasutanud- siis sain abi. Viimane asi millest kuulsin oli https://www.bitdefender.com/support/how-to-create-a-bitdefender-resc... aga ei ole kasutanud, saab usb-le ka kanda.
HP 255 seest on super "mõnus" ketast kätte saada, mina ei ole enam seda nõus tegema :)

[Muudetud: 10.7.2018 karlorg]
Vaata kasutaja profiili
0
Mr.Black
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 10.7.2018 21:04
Ok, lasen siis mingi Live'iga üles. :)
Vaata kasutaja profiili
0
Mr.Black
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.7.2018 21:46
Buutisin Hiren'iga üles ja kõik toimib, Aga kuda nüüd touchpadi ja klaveri driver System'i kaustast tuvastada?
Vaata kasutaja profiili
0
karlorg
Noor toru
**

Kasutaja on eemal

[*] postitati 14.7.2018 16:16
Raud siis terve. Kui pahalasi ei leidnud siis pakun, et saad driverid lihtsalt ära vahetada. Selle video https://www.youtube.com/watch?v=UgmwGGcaUEA järgi saab teada mis on mis. Kui hirensis olev win sai ligipääsu hp-s olevale kettale, siis ei tohiks probleeme olla. Kui masinas on vajalikud failid siis need saad ära kopeerida nüüd, kui on aega siis mudimist on aga kui ei ole aega siis vajalikke failide kopeerimise järel paneks mina uue winni või teeks restore.
Vaata kasutaja profiili
0
karlorg
Noor toru
**

Kasutaja on eemal

[*] postitati 18.7.2018 11:10
Kas paranes ära?
Vaata kasutaja profiili
0
Mr.Black
Veterantoru

Kasutaja on eemal

[*] postitati 18.7.2018 21:29
A ei ole praegu rohkem näppinud ajapuudusel, eks nv vaatan. Ei tahaks clean installi teha, tahaks probleemi välja "ravida" :smilegrin:
Vaata kasutaja profiili
0

Mine lehekülje algusse

Ainus õige foorum!
XMB Forum Software © 2001-2009 XMB Meeskond