Mine lehekülje lõppu

Prinditav versioon  
Autor: Pealkiri: Win 10 Fotod
priitsaks
Toru

Registreerunud: 11.5.2011
Kasutaja on eemal

[*] postitati 13.12.2018 17:20
Win 10 Fotod
Tere, ma küll mõtlesin, et kas siia kirjutada, kuna minu probleemid on kahtlased ja Te peate mind juba Debiilikuks. Igatahes, peale saja mure on Win 10 64, pole midagi installinud, ega käinud kahtlastel saitidel. Arvuti panin hommikul tööle ja ma lihtsalt ei saa õiget pilti ette. Ühesõnaga, avan mingi jpg, teatud kaustast ja hakkab nagu kiire slaidina valima pilte kuni jääb ühe konkreetse pildi peal seisma. Proovisin ka teisest kaustast, teisi pilte, ikka sama jama, avan jpg ja teeb kiire slaidi. ehk siis pildid kuvatakse ette ninjg siis jääb ühe kindla pildi peale seisma. Kustutasin pildi, millele seisma jäi, leiab ikka uue. Ma ei saa enam aru, mis toimub, kas kellelgi on olnud sama mure (vaevalt) sest mul ainult juhtuvad sellised veidrad jamad. Jah ma saan täiesti aru, etTe arvate, et makirjutan kuskilt hullari palatist, ei see pole nii, ma olen olnud ka arvutifirmades tööl ja üsna edukalt. Lihtsalt hetkel ma ei saa aru, milles see probleem võiks olla. Ma pole teinud ühtegi update-i, midagi pole installinud ega maha uninstallinud, lihtsalt hommikul arvutit käima pannes ja jpg-sid avades tuli selline jama ette. Keegi oskaks midagi soovitada. Kasutan WIN 10 "Foto" tavaline, mis on piltide jne vaatamiseks.
Vaata kasutaja profiili
0
priitsaks
Toru

Registreerunud: 11.5.2011
Kasutaja on eemal

[*] postitati 14.12.2018 06:55
Nüüd hakkas kõik jälle toimima. No ma lihtsalt tõesti ei tea, mis jamad mul koguaeg on, aga nüüd on kõik korras.
Vaata kasutaja profiili
0

Mine lehekülje algusse

Ainus õige foorum!
XMB Forum Software © 2001-2009 XMB Meeskond