Mine lehekülje lõppu

Prinditav versioon  
Autor: Pealkiri: uTorrentiga ei saa tirida...
radok
Toru
***



Registreerunud: 13.8.2009
Kasutaja on eemal


[*] postitati 30.10.2009 19:59
uTorrentiga ei saa tirida...
Tere!
Juba paar päeva on selline asi, et tahan tirida filme millel seedereid selgesti rohkem ülekaalus kui leechereid.
Näiteks :
Transformers.Revenge.of.the.Fallen.DVDRip.XviD-iMBT
Peers: 126 seeder(s), 12 leecher(s) = 138 peer(s) total

Peaks ju ilust´i tulema, privaatne tracker ka, http://www.funfile.org siis hetkel.

Igatahes, läksin siis funfile.org saidile asja uurima, ning nägin et ma pole üldse connected, edasi uurides leidsin järgmise asja:





Why can't I connect? Is the site blocking me? - Top

Alternate port (81)

Some of our torrents use ports other than the usual HTTP port 80. This may cause problems for some users, for instance those behind some firewall or proxy configurations. You can easily solve this by editing the .torrent file yourself with any torrent editor, e.g. MakeTorrent, and replacing the announce url funfile.org:81 with funfile.org:80 or just funfile.org.

Editing the .torrent with Notepad is not recommended. It may look like a text file, but it is in fact a bencoded file. If for some reason you must use a plain text editor, change the announce url to funfile.org:80, not funfile.org. (If you're thinking about changing the number before the announce url instead, you know too much to be reading this.)




Saab seda announce muud moodi ka muuta, kui et tirida uus proge?

Btw, BitShock'iga on sama jama :/

[Muudetud: 30.10.2009 radok]
Vaata kasutaja profiili
0
Borderliner
Üldmoderaator
*******

Avatar

Super-Moderaator

Registreerunud: 15.7.2009
Asukoht: rotting in HLL
Kasutaja on eemal

Tuju: EViL

[*] postitati 30.10.2009 23:43
Sul on terminid segamini, see tekst mis sa välja tõid on trackeriga ühenduse saamise kohta ning pole mingist otsast "connected" näiduga seotud (mille puudumine ei takista muideks tirimist).
Announce'i saab muuta torrentil paremat hiireklõpsu tehes ning Omadused lahti võttes, seal on lahter kasutatud URLidega mida saad vabalt ise muuta. Aga nagu öeldud - see ei muuda midagi selles et teised sinuga ühendust ei saa.
STORM Pirating: horror, blood 'n guts, that's the name of our game...
.:movie list:. .:flashier movielist:. .:music list (mirror):. .:uploaded atm:.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte
0
RustyZ
Toru
***

Avatar


Registreerunud: 15.7.2009
Kasutaja on eemal


[*] postitati 31.10.2009 03:23
Alustaks sellest, et kas sul utorrent näitab "Trackers" tabi all (programmi allosas) trackeri url'i järel "working" (töötab) või midagi muud? Juhul kui on "working" siis ei saa probleem olla selles, et miski port vale on (imo). Ilmselt on sul sama jama mis mul, ehk siis lubatud ühenduste arv on täis. Ilmselt on sul utorrentisse kogunenud üsna palju seeditavaid torrenteid ja kui sul lubatud ühenduste arv on näiteks 500 peal, siis ongi just need täis saanud (kogesin seda just hiljuti). Selle testimiseks mine Options > Prefences > Bandwidth ja muuda "Global Maximum num. of connections" suuremaks. Et kindel olla, küta mingi 1000 ära. Samas võid ka mõne seeditava torrenti STOPi lükata (ongi vast lihtsam). Kui see su probleemi lahendab siis ongi aeg hakata piirama seeditavate torrentite arvu vms...

PS! Kindlasti peaks selle tegevuse hetkel tiritav torrent olema aktiivne ehk siis seisus kus ta idee järgi tirima peaks.
Vaata kasutaja profiili
0
radok
Toru
***



Registreerunud: 13.8.2009
Kasutaja on eemal


[*] postitati 31.10.2009 13:14
Trackers'i all näitab uTorrent torrenti kohta working.
Lubatud ühendused on mul 5000, seal ei saa probleem olla.
Täna näitab miskipärast tracker, ehk siis brauserist funfile.org vaadates Connected.
Kui ma ka muutsin Alternate port'i siis ei muutunud midagi.
Kui vaadata üldist tabelit, kus torrentid on uTorrentis, siis seal on selline seis:
Seeds Peers
0(125) 0(50)


Mis jama on siis?

EDIT:
Pole saanud torrentist isegi 1B alla.

[Muudetud: 31.10.2009 radok]
UP !

[Muudetud: 31.10.2009 radok]
Vaata kasutaja profiili
0
kikas
Toru
***

Avatar


Registreerunud: 16.7.2009
Asukoht: At DSL
Kasutaja on eemal


[*] postitati 1.11.2009 16:00
kui sa privetes trackeris tirid on seal passkey oluline ega sa seda muutnud pole. Seda peaks saama muuta kui oled sisse logitud. siis kui slle muudad peab kõik torrenti FAILID (mitte need mida sa tirid torrentiga)
Vaata kasutaja profiili
0
radok
Toru
***



Registreerunud: 13.8.2009
Kasutaja on eemal


[*] postitati 1.11.2009 19:10
Heh, mis see passkey on?
Viimasest lausest ei saa aru :/
Vaata kasutaja profiili
0
kikas
Toru
***

Avatar


Registreerunud: 16.7.2009
Asukoht: At DSL
Kasutaja on eemal


[*] postitati 1.11.2009 23:33
Puust ja punasest.
Sina tegid sinna kasutaja, oletame, et seal on tuhaneid kasutajaid igal ühel on oma passkey millega programm suhtleb. Selle koodiga saad asju tõmmata. Tõmba see torrenti fail sealt kohast uuesti ning vaata kas midagi juhtub. Ja proovi kasutaja sätete all (seal filefun lehel) oma passkey resettida. Siis tuleb sul torrentitele kas see käsitsi panna või tõmmata see torrent fail uuesti alla.
Mõnedel torrentitel on see näha aga utorrentis tee kaks kiiret hiire klõksu torrentil ja voilaa.
Muidu ta peaks välja nägema selline: muidugi on see moonutatud seega pole mõtet torrentleechi kasutajatel seda proovida :)
http://tracker.torrentleech.org:2710/a/9XXXcf4a12eXXd1e5dXXXXcfX3d3XX84/announce


passkey.jpg - 4kB
Vaata kasutaja profiili
0
Silver
Toru
***

Avatar


Registreerunud: 15.7.2009
Asukoht: Mustamäe/Lehola
Kasutaja on eemal

Tuju: Hea

[*] postitati 1.11.2009 23:57
Või siis on asi selles et sul on wait time peal. Paljudel trackeritel on selline asi.

Vaata kasutaja profiili
0
kikas
Toru
***

Avatar


Registreerunud: 16.7.2009
Asukoht: At DSL
Kasutaja on eemal


[*] postitati 2.11.2009 08:10
Üks asi on veel, kui sul ratio on all pool ühte siis ei saa sa tõmmata paljusid torrenteid korraga. See peaks olema vist välistatud :question:
Vaata kasutaja profiili
0
radok
Toru
***



Registreerunud: 13.8.2009
Kasutaja on eemal


[*] postitati 3.11.2009 21:40
Kas uTorrenti või funfile ratio?
Funfile's seepärast, et uus konto mul seal. Mitte et enne oleks olnud :P
Muidu mõlemad ratio allpool ühte, sest mis sa ikka 1MB uploadiga teed. Muidu seedin 24/7.
Ning funfile'st tahan tirida ainult ühte torrentit.
See passkey muutmine ei aidanud.

Wait time peal pole.

[Muudetud: 3.11.2009 radok]
Vaata kasutaja profiili
0
radok
Toru
***



Registreerunud: 13.8.2009
Kasutaja on eemal


[*] postitati 5.11.2009 19:12
Mismoodi ma neid filme tirida saan?
Pean parandama ratio uTorrentis või tracker'is?
Vaata kasutaja profiili
0
Borderliner
Üldmoderaator
*******

Avatar

Super-Moderaator

Registreerunud: 15.7.2009
Asukoht: rotting in HLL
Kasutaja on eemal

Tuju: EViL

[*] postitati 5.11.2009 20:20
Uitmõte: palju sul seedimas asju on? Kui on mingi hulk (mitte ilmtingimata samal saidil, aga üldse) siis võiks veenduda et uT sätetes (Queueing leht) pole linnukest "seeding tasks have higher priority than downloading tasks" ees. Ka võiks veenduda et "maximum number of active downloads" ja "maximum number of active torrents" oleks mõistlikud (esimene väiksem kui teine ja mõlemad numbrid vastavalt liini võimsusele, mitte sadades-tuhandetes).
Too 5000 max. ühendust on samuti liialt palju, selle koha peal ei kehti mitte "mida rohkem seda uhkem" vaid "niipalju kui reaalselt vaja läheb" mis on pigem suurusjärgus paarikümmend kuni -sada.

[Muudetud: 5.11.2009 Borderliner]
STORM Pirating: horror, blood 'n guts, that's the name of our game...
.:movie list:. .:flashier movielist:. .:music list (mirror):. .:uploaded atm:.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte
0

  Mine lehekülje algusse

Ainus õige foorum!
XMB Forum Software © 2001-2009 XMB Meeskond