Mine lehekülje lõppu

Prinditav versioon  
Autor: Pealkiri: Probleem internetilehitsejatega-ei saa mõndadele netilehtedele ligi
anduke88
Toru
***

Avatar


Registreerunud: 11.8.2009
Asukoht: T.A.R.T.U.
Kasutaja on eemal


question.gif postitati 14.11.2009 01:26
Probleem internetilehitsejatega-ei saa mõndadele netilehtedele ligi
Tekkinud Vistaga (32 b.) Delli sülearvutil probleem (toon peamise näitena Tele2.ee lehe, aga mure ka mõndade teiste lehtedega):

mitte ükski internetilehtiseja ei lähe näiteks tele2 netilehel sinna iseteeniduse osasse. Kui vajutada pealehelt iseteenindus, siis arvuti (õigemini netilehitseja) jääb mõtlema ning mõne hetke pärast on kõik. Ei lähe iseteenindusse ega ei kao nö netileht eest (ehk ikka otsapidi tele2 pealehel). Probleem ka mõnede autolehtedega jne.
Kuna Firefox on antud arvutis esmakasutamises, siis sealt korjasin ka üles mõned read vigade konsoolist. Toon mõne näite:


Kood:
* Warning: Error in parsing value for 'padding'. Declaration dropped. Source File: http://www.tele2.ee/css/css_main.css Line: 1374 * Warning: Unknown property 'align'. Declaration dropped. Source File: ..... Line 0 * Warning: Unknown property 'valign'. Declaration dropped. Source File: .....Line 0

Neid koode on meeletult, aga põhilised hoiatused ongi need. ↑


Milles üldse teema on? Mis asi seda muret täpselt põhjustab? Oleks asi nt Firefoxiga, aga on ka hoopis kõikide teiste tuntud internetilehitsejatega. Igasuguste küpsiste ja asjadega seal möllatud pärast seda probleemi, ei midagi. Ei aita ka uue netilehitseja allalaadimine ega ka reinstall.

Kas antud murele on rohtu? Kui jah, siis mida. Mida soovitate ette võtta, omal mõtted juba otsa saanud?
Juba ka Javat proovitud vahepeal reinstallida...
:sniffle:
-e-
Tegu Dell XPS-ga.
Lapakas ka ainult adminiga sees. Selles küll viga ei saa olla. Pole ka mingeid muid piirangud asjale peale pandud.
Vaata kasutaja profiili
0
risto
Mina olengi foorum!
****

Avatar


Registreerunud: 16.7.2009
Kasutaja on eemal


[*] postitati 14.11.2009 01:53
öööäää....AVG kasutaja? Kui jah, proovi see korra sulgeda.
aaga pigem siiski Java probleem (nii vähemalt karjuvad väljamaa foorumid)
Vaata kasutaja profiili
0

  Mine lehekülje algusse

Ainus õige foorum!
XMB Forum Software © 2001-2009 XMB Meeskond